تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

برگزاری 7 کارگاه آموزشی با موضوع رویکردهای جدید به آموزش زبان در هزاره سوم

یکی از برنامه‌هایی که مورد استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان قرار گرفت برگزاری 7 کارگاه مختلف در مورد آموزش زبان انگلیسی بود.

موضوعات این کارگاه رویکردهای جدید به آموزش زبان در هزاره سوم بود که از وجود 3 محقق برجسته آموزش زبان انگلیسی استفاده شد.

کارگاه نخست با عنوان «زبان انگلیسی فرای کلاس درس» با حضور دکتر ریچارد برگزار و مورد استقبال شرکت کنندگان در جشنواره نیز قرار گرفت.
در کارگاه دوم خانم جولیانا «مهارت‌های حیطه شناختی در طراحی، تدریس و آزمون زبان» را بررسی کرد سپس دکتر موزز ساموئل در کارگاهی با عنوان «چگونه کلاس‌های زبان را مکالمه‌ای کنیم» به شرکت کنندگان روش‌های مختلف را برای ارتباط دو جانبه بین دانش‌آموز و معلم تبیین کرد.

کارگاه چهارم با حضور دکتر ریچاردز دنبال شد و وی به بررسی کتاب‌های جدیدا خود پرداخته و آنان را تجزیه و تحلیل کرد نمونه این کتاب‌ها four corners بود که با توجه به اینکه شیوه جدید تدریس در ایران به استفاده از این کتاب است، این کلاس مورد استقبال حاضران در دوره قرار گرفت.

کارگاه پنجم با موضوع « خلاقیت در آموزش زبان» بود که ظرفیت این دوره از همان روز اول تکمیل شد و مورد استقبال بسیار خوب معلمان زبان انگلیسی قرار گرفت.
ششمین کارگاه با تدریس مشترک ریچاردز و موزز و دکتر مولایی برگزار شد که در این کارگاه در مورد خلاقیت در آموزش زبان به صورت عملی بحث و تبادل نظر شد.

کارگاه هفتم نیز خانم دکتر جولیانا اجرا کرد و در مورد سازمان دهنده‌های تصویری در حوزه شناختی زبان انگلیسی مسائل مختلفی مطرح شد.

تاکنون 90 نفر در کل کارگاه‌های این همایش مشارکت داشتند ضمن اینکه 45 استاد زبان انگلیسی و 30 نفر از اساتید مجتمع زبانسرای بوشهر نیز به این جمع اضافه می‌شود و در مجموع 165 نفر از دوره‌های آموزشی برگزار شده در بوشهر بهره بردند.

برای نخستین بار در جنوب کشور دوره آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین برگزار شد و 100 نفر به صورت آنلاین از این دوره‌ها استفاده کردند.
 
انتهای پیام //// 


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.