تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

خلاقیت و تعامل با زبان آموز از ضروریات تدریس است

یکی از اساتید زبان دانشگاه فرهنگیان در حاشیه برگزاری کارگاه های آموزش حرفه ای تدریس زبان در بوشهر اظهار داشت: کلاس های آموزش زبان اکنون به دو صورت  سنتی و تعاملی برگزار می شود.
فرانک صیانت  افزود:  در روش سنتی معلم  به تنهایی در کلاس صحبت می کند و بقیه  زبان آموزان گوش می کنند، که این روش موجب خسته کننده شدن کلاس برای زبان آموز می شود.
وی به تاکید اساتید بین المللی به استفاده از روش های تعاملی در کلاس های آموزش زبان اشاره کرد و گفت: در شیوه تعاملی کلاس بصورت گفتگویی و فعالیت زبان آموزان اداره می شود که این خود دو حسن بزرگ فرار کلاس از فضای کسل کننده و تشویق دانش آموزان به صحبت کردن می شود.
استاد زبان دانشگاه فرهنگیان بوشهر عنوان کرد: برگزاری این چنین همایش ها می تواند نقش اساسی در ارتقاء سطح آموزش در استان شود و جمع شدن اساتید در کنار هم و تبادل تجربه از دیگر محاسن ارزشمند این ورک شاپ ها می باشد.
صیانت بیان کرد: جا دارد از موسسه زبانسرا و دانشگاه فرهنگیان برای برنامه ریزی و اجرای این برنامه نهایت تشکر را کرد.
یکی دیگر از استادی زبان دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه نقش برقراری ارتباط از مهمترین نکات آموزش زبان است گفت: زبان آموز باید بتواند پس از گذراندن  صحبت کردن و برقراری ارتباط را یادبگیرد.
فرزانه  دهقان بیان کرد: با برگزاری چنین برنامه هایی مدرسان با روش جدید و صحیح آموزش آشنا می شوند و می توانند با این روش ها موجب جذب و اشتیاق بیشتر زبان آموزان به فراگیری زبان شوند.
یکی دیگر از اساتید زبان در این همایش بیان کرد: این کارگاه در خصوص ساختار کتاب های آموزش زبان در دنیا بود که در خصوص نقاط ضعف و چالش های آن صحبت شد.
محسن نوینتر خاطر نشان کرد:  آداب و رسوم و محدودیت های هر کشور در آموزش ها و بخش های مختلف کتاب تاثیر می گذارد که در کشور های مسلمان به دلیل محدودیت  عکس ها با پوشش های نا مناسب حذف می شود.
وی برگزاری این برنامه ها را بسیار در بهتر تدریس معلمان تاثیرگذار دانست و گفت: در این برنامه ها آموزش داده می شود که چطور یک کلاس با انرژی، نشاط آور و در نهایت با خروجی موفق تری داشته باشیم.
 
انتهای پیام//////// 


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.