تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

هدف دانشگاه فرهنگیان تقویت بخش خصوصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی است

دکتر گرامی:
هدف دانشگاه فرهنگیان تقویت بخش خصوصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی است
عضو شورای مدیریت همکاری‌های علمی حوزه روابط بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان نیز گفت: سیاست‌های شورای مدیریت همکاری‌های علمی حوزه روابط بین‌الملل در شورای بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان تعیین می‌شود و این شورا مجری برنامه‌های شورای بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان است.
دکتر محمدرضا گرامی افزود: برنامه‌های اجرایی شورای مذکور که با سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش تطبیق دارد، با نظر شورای بین‌الملل دانشگاه تدوین و برای اجرا به شورای مدیریت همکاری‌های علمی حوزه روابط بین‌الملل ابلاغ می‌شود.
وی بیان کرد: در سال 94 چندین برنامه آموزشی در حوزه زبان انگلیسی برگزار شد که در این دوره‌ها، اساتید، اعضای هیئت علمی، دبیران زبان انگلیسی مدارس و اساتید دانشگاه فرهنگیان حضور داشتند.
عضو شورای مدیریت همکاری‌های علمی حوزه روابط بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های ما در سال 94 همکاری مشترک دانشگاه فرهنگیان و خانه ریاضیات اصفهان بود که نشست تخصصی آموزش ریاضی در اصفهان با حضور لوک تورچ از دانشگاه لیون فرانسه با ما همکاری داشت.
گرامی اضافه کرد: در راستای دوره آموزش ریاضیات در اصفهان، 2 کارگاه نیز با کیفیت مشابه در تهران برگزار شد.
وی بیان کرد: همچنین در سفر هیئت دانشگاه فرهنگیان ایران به مالزی، نشست تخصصی با رئیس آموزش دانشگاه مالایا um برگزار شد تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه فرهنگیان ایران با دانشگاه مالایا به امضا رسید.
عضو شورای مدیریت همکاری‌های علمی حوزه روابط بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: یکی از مفاد تفاهم‌نامه مذکور برگزاری دوره آموزشی ویژه زبان انگلیسی در بوشهر بود که با موفقیت برگزار شد.
گرامی گفت: با هدف رشد علمی معلمان زبان انگلیسی به دنبال برگزاری نخستین سمینار در تهران، با نگاه بهره‌مندی سایر استان‌ها، بوشهر که ظرفیت لازم برای آموزش زبان انگلیسی داشت را برای دوره جدید انتخاب کردیم.
وی گفت: دانشگاه فرهنگیان قابلیت اجرایی خوبی برای برگزاری دوره‌های آموزش زبان انگلیسی دارد اما با پیشنهاد بخش خصوصی برای تآمین بخشی از هزینه‌های این همایش موافقت کردیم و هدف ما از این کار نیز بها دادن به بخش خصوصی بود.
عضو شورای مدیریت همکاری‌های علمی حوزه روابط بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: دوره بوشهر از نظر کیفیت فوق‌‎العاده مناسب بود و استقبال بسیار خوبی از این دوره و کارگاه‌های مختلف آن شد.
گرامی  بیان داشت: موضوع مهم در این دوره، جو  شور و اشتیاق برای بازنگری در رشد حرفه‌ای بود که میان اساتید بوجود آمد.

انتهای پیام //// 


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.