تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

همکاری 15 عضو هیئت علمی دانشگاه‌های بوشهر در همایش ملی زبان انگلیسی

همکاری 15 عضو هیئت علمی دانشگاه‌های بوشهر در همایش ملی زبان انگلیسی

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: 15 عضو هیئت علمی دانشگاه‌های بوشهر در همایش ملی زبان انگلیسی با دانشگاه فرهنگیان بوشهر همکاری کردند.

دکتر مولایی خاطرنشان کرد: هیئت اجرایی این همایش زیر نظر حوزه روابط بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان بود که بخشی از حمایت مالی همایش نیز بر عهده مجتمع زبانسرای بوشهر گذاشته شده بود.

وی بیان داشت: هیئت علمی این همایش متشکل از اساتید دارای مدرک دکترای زبان ناگلیسی دانشگاه خلیج‎فارس، آزاد، پیام نور ، دانشگاه فرهنگیان و اساتید مجتمع آموزشی زبانسرای بوشهر بودند.
مولایی اضافه کرد: در مجموع 15 نفر هیئت علمی و 30 نفر هیئت اجرایی برای برگزای این همایش کشوری همکاری داشتند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان بوشهر خاطرنشان کرد: هدف ما این بود که از اساتید بین‌المللی آموزش زبان انگلیسی استفاده کنیم و برای نخستین‌بار در جنوب کشور طی یک همایش بین‌المللی مشکلات آموزش و یادگیری زبان انگلیسی برگزار شد و نه تنها در بوشهر بلکه مورد استقبال ملی هم قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بیش از 40 درصد مهمانان ما از سایر استان‌ها دعوت شده بودند، گفت:  امیدواریم فرایند آموزش زبان انگلیسی که در بوشهر آغاز شده تداوم داشته باشد و نه تنها مشکلات آموزش زبان انگلیسی را در بوشهر بلکه در کل کشور حل کنیم و خوش بین هستیم بوشهر تبدیل به قطب آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه فرهنگیان کل کشور شود.
 
انتهای پیام //// 


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.