تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

جشن با شکوه فارغ التحصیلان ACC-24 زبانسرا بوشهرباسمه تعالی


جشن با شکوه فارغ التحصیلان acc24 زبانسرا بوشهر برگزار شد:

این جشن با حضور 190 فارغ التحصیل سال 1396 به همراه خانواده هایشان و همچنین اساتید و پرسنل خانواده بزرگ زبانسرا بوشهر برگزار شد.

در ابتدا قرآن کریم به دو زبان عربی و انگلیسي تلاوت شد و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران به اجرا در آمد.

پس از آن تیزر افتتاحیه جشن پخش شد و در انتهای آن از استند مدال ها توسط مدیر عامل موسسه عبدالله نجارباشي رونمایی شد.

مدیر عامل موسسه تبریک صمیمانه ی خود را به فارغ التحصیلان اهدا کردند. وی افزود: ما افتخار می کنیم که در مسیر سبز و روشن آموزش قرار داریم و افتخار می کنیم که حاصل عمر ما شما فارغ التحصیلان هستید و دلیل انتخاب این مسیر چیزی جز کمک به توسعه شهر، استان و کشور عزیزمان نیست.

در ادامه مدیر آموزش جناب آقای عبدالهی و سرپرست آموزش سرکار خانم ستوده به فارغ التحصیلان و خانواده هایشان تبریک خود را اعلام کردند و پس از آن کلیپ مرور جشن های فارغ التحصیلی سال های گذشته (93-94-95) پخش شد.

در قسمت بعد از زبان آموزان خاص که در سن زیر 15 سال فارغ التحصیل شده بودند دعوت به عمل آمد تا در روی سن چندکلامی صحبت کنند و در انتهای این قسمت ویدئویی به مناسبت روز بوشهر پخش شد . در همین حین جناب آقای شاهین بهرام نژاد از میان جمعیت شعری را به مناسبت 18 اسفند ماه روز غرور آمیز بوشهر دکلمه کردند و به روی صحنه آمدند.

شاهین بهرام نژاد از مجریان با سابقه و نامی استان بوشهر ، گفتند: در مصاحبه های انجام شده، مرکز سنجش کشور اعلام کرد که استان بوشهر از لحاظ رتبه بندی در کنکور رشته ی زبان انگلیسی در کل کشور از رتبه های بالایی برخوردار است و ایشان اضافه کرد که تمامی این پیشرفت ها مرهون زحمات موسساتی چون زبانسرا بوشهر می باشد.
در ادامه جناب آقاي محسن شریفیان از فرهیختگان عرصه ی فرهنگ و موسیقی بومی بوشهر که قادر نبودند در این جشن حضور پیدا کنند، به صورت زنده تماس تصویری برقرار کردند و تبریک خود را به زبان آموزان و خانواده ی بزرگ زبانسرا اعلام کردند و پیام کامل خود را در قالب ویدئو ارسال کردند که در آن فرمودند : زبان انگلیسی در بوشهر از قدیم بدلیل روابط تجاری دریایی با کشور های دیگر مورد اهمیت ویژه ای قرار داشته و اکنون با تلاش های موسسه ی زبانسرا بوشهر و جناب آقای نجار باشی این امر گسترش و بهبود یافته و امیدواریم که ما بتوانیم بیشتر و بهتر سفیر فرهنگ بوشهر در سراسر دنیا باشیم.
واحد روابط عمومی موسسه ویدئویی از تبریک اساتید سطوح مختلف به زبان آموزان را تهیه و تولید کرده بود که در این قسمت برنامه به اجرا در آمد و مورد استقبال ویژه فارغ التحصیلان قرار گرفت. همچنین از تمامی اساتید دعوت به عمل آمد تا بر روی سن بیایند و از آنها توسط مدیریت موسسه و مدیر و سرپرست واحد آموزش موسسه تقدیر شد. در همین حین یک از زبان آموزان از صندلی خود بلند شد و به نمایندگی از تمامی زبان آموزان تشکر ویژه ای را از تمامی اساتید به عمل آورد.

در ادامه برنامه لیست کاندیدای زبان آموزان نخبه قرائت شد و از میان آنها 5 زبان آموز نخبه برگزیده شده اند و به آنها تنديس زبان آموز برتر سال اهداء گردید. سپس هر کدام در باب کسب این موفقیت غرورآمیز صحبت کردند. در قسمت ديگر برنامه زبان آموزان از جا برخواستند و سوگندنامه را قرائت کردند و در ادامه ویدئویی شاد از جشن های گرفته شده در طول سال توسط زبان آموزان پخش شد.
در این قسمت نام 95 نفر گروه اول فارغ التحصیلان قرائت شد و کلاس به کلاس به روی سن آمدند و توسط مدیران موسسه مدال افتخار به آنان اعطا گردید و عکسی را به یادبود ثبت کردند.
گروه موسیقی زبانسرا بوشهر مدتی است که با نام ZOB Band مشغول به فعالیت است. این گروه تشکیل شده از زبان آموزان خود موسسه می باشد که در این جشن قطعات هنری بسیار زیبایی را به اجرا گذاشتند .در ادامه نام 95 نفر گروه دوم فارغ التحصیلان قرائت شد و از آنها نیز تقدیر به عمل آمد و مدال افتخار به آنان اعطا گردید.
در پایان از عوامل اجرایی این جشن تشكر به عمل آمد و نهايتاً با سرود افتخار آمیز ای ایران،پرونده ی چهارمین جشن بزرگ فارغ التحصیلان زبانسرا بوشهر بسته شد.
همواره خانواده ی بزرگ زبانسرا بوشهر می کوشد تا گام های بزرگی در راستای بهبود سطح آموزش زبان انگلیسی بردارد و بیش از پیش خدمتگذار هموطنان فرهيخته ایرانی باشد.


 
    


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.