برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

درباره خانواده بزرگ زبانسرا دات آی آر

عبدالله نجار باشی

عبدالله نجارباشی

موسس و مدیر عامل

(تاسیس ۱۳۷۲)

سخن موسس و مدیرعامل:

موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا دات آی آر با حدود ۳ دهه سابقه درخشان در حوزه زبان انگليسى و ساير زبان هاى خارجى همواره تلاش نموده بهترين خدمات و سرويس هاى آموزشى را به زبان آموزان خود عرضه نمايد.


در این ساليان، ارايه خدمات آموزشى به اقصى نقاط كشور به ويژه نقاط محروم همواره یكى از دغدغه هاى اصلى تیم مدیریتی موسسه زبانسرا بوده است و اكنون با پيشرفت فناورى و دسترسى اكثر نقاط كشور به بستر اينترنتى مناسب، روياى ارائه خدمات به هموطنان عزيز در هر نقطه اى از كشور به واقعيت تبديل شده است.

كوله بارى از تجارب ارزشمند موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا در حوزه آموزش حضورى ، غير حضورى و تلفنى وجه تمايز و نقطه قوت این موسسه با سابقه است.
زبانسرا دات آی آر همواره تلاش نموده با استفاده از بهترين و بروزترين ابزارهای فناورى و متدهاى آموزشى، شايسته ترين خدمات را به ملت شریف ایران در سراسر کشور عرضه نمايد.


چرا زبانسرا دات آی آر

1

کادر مجرب اداری-آموزشی:

موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا دات آی آر همواره سطح بالاى رضايت مندى مخاطبین خود را مديون تیم های خلاق، با تجربه و دلسوز خود در واحد های مدیریتی، اداری و آموزشی مى داند. اساتيد فرهيخته، توانمند و آشنا با جدیدترين متدهاى آموزشى روز دنيا، همراهانى مطمئن و دلسوز در مسير آموزش آنلاين زبان آموزان می باشند. ارتباط موثر, خلاقيت هاى آموزشى, انضباط ادارى و تدريس جامع از ويژگى هاى منحصر به فرد اين عزيزان است. كادر ادارى موسسه نيز با پشتيبانى ۲۴ ساعته از لحظه ورود زبان آموزان تا زمان فارغ التحصيلى، گام به گام در مسير آموزرش ايشان را همراهى مى نمايند. پيگيرى امور آموزشى، پاسخگويى به موقع و سريع، ارايه مشاوره عمومی و تخصصی درخواستى و انجام سريع امور ادارى و ثبت نام از جمله ويژگى هاى اين عزيزان است. متقاضيان گرامى كه براى اولين بار با موسسه آشنا مى شوند و تقاضای شرکت در كلاس هاى آنلاين دارند، مى توانند از خدمت رايگان مشاوره و تعيين سطح برخوردار شوند. زبان آموزان با مراجعه به سايت و انتخاب گزينه تعيين سطح مى توانند سطح زبانى خود را محك زده و از اساتيد مجرب اين حوزه مشاوره بگيرند.

۲

استفاده از پلتفرم های آموزشی مناسب:

پلتفرم های آموزشى زبانسرا دات آی آر با ویژگی های خاص و کاربرپسند خود به زبان آموزان اين امكان را مى دهد كه بدون دغدغه يا استرس عدم آشنايى با فناورى هاى آموزشى، بتوانند به راحتى در كلاس هاى خود شركت نمايند.

۳

ويدئوهاى كمک آموزشى:

زبان آموزان با استفاده از بخش محتواهای کمک آموزشی که به صورت ویدئوهای خاص برای جلسه به جلسه دوره ها و سطوح آموزشی موسسه توسط تیم تخصصی تولید محتوای زبانسرا دات آی آر طراحی و تولید شده اند، می توانند هر زمان که نیاز بود با یک کلیک به آنها دسترسی داشته و نکات آموزشی مورد نظر را بارها تماشا و تمرین نمایند و این مزیتی عالی در پلتفرم آموزشی زبانسرا دات آی آر می باشد.

۴

امكان بازبينى جلسات برگزار شده:

پلتفرم آموزشی زبانسرا دات آی آر به زبان آموزان اين امكان را مى دهد كه پس از اتمام كلاس، ويدئوهاى آموزشى ضبط شده را مشاهده نموده و در صورت غيبت و يا عدم تمركز و يا ابهام بتوانند فيلم كلاس آموزشى خود را بازبينى نمايند. اين امكان مرور و بازبينى جلسات نيز از ويژگى هاى مهم آموزشى محسوب مى گردد كه براى افراد مختلف به ويژه دانش آموزان و شاغلين یك مزيت محسوب می گردد.