برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

"طرح معرف شو"

ما را در مسیر گسترش فرهنگ گفتمان و امید همراهی کنید.

معرف شو

همانطور که در جریان تحولات و پیشرفت های سیستم آموزشی موسسه زبانسرا دات آی آر قرار دارید، با شروع سال ۱۳۹۹ کلیه فعالیت های و خدمات فرهنگی آموزشی این مجموعه به صورت آنلاین ( با مزیت های فراوان )، به شما ارائه شده و با آینده نگری از شکل سنتی و حضوری به سیستمی کاملا نوین و تاثیرگذار تغییر ماهیت داده است .

و حالا بعد از گذراندن بحرانها، همه با هم با طرحی بزرگ به سمت گسترش

دامنه فعالیت های زبانسرا دات آی آر به اقصا نقاط ایران حرکت خواهیم کرد. این افتخار ماست که اعلام کنیم: از این تاریخ همه شما عزیزان می توانید در طرح بزرگ معرف شو شرکت کنید و با معرفی دوره های آموزشی زبانسرا دات آی آر برای سنین و سطوح گوناگون، با تیم زبانسرا همکاری دائم داشته و البته از منافع مادی و معنوی آن بهره مند شوید.

عکس
معرف شو

همه شما زبان آموزان دارای شماره یا کد زبان آموزی هستید، چنانچه با توضیح و انتقال تجارب موفق خود در کلاس های زبانسرا دات آی آر به دوستان و آشنایان خود، توانستید فرد یا افرادی را علاقه مند و جذب موسسه نموده و نهایتا در یکی از دوره ها ثبت نام قطعی نمایند، ۴۰% از شهریه ترم اول ایشان به عنوان پاداش همکاری به صورت اتوماتیک یا سیستمی به کیف پول شما در سایت واریز میگردد.

زبان آموز جدید الورود می بایست در هنگام ثبت نام، شماره یا کد زبان آموزی معرف را در کادر مربوطه قرار دهد. فقط در این صورت زبان آموز جدید شامل ۲۰% تخفیف شهریه ترم اول خواهد شد.

پس طبق طرح"معرف شو " :

با معرفی زبان آموز جدید توسط اولیاء یا زبان آموزان جاری، ۴۰% به صورت سیستمی از شهریه ترم اول ایشان به کیف پول معرفی کننده در سایت واریز و زبان آموز جدید نیز از ۲۰% تخفیف ویژه بهره مند می شود.

هدف از این طرح :

با اعتقاد به اینکه بهترین و تاثیر گذار ترین تبلیغ، معرفی خدمات ما از زبان خود شما زبان آموزان و اولیا می باشد، هدف موسسه زبانسرا دات آی آر از اراِئه طرح “معرف شو” آشنا کردن دیگران با مزیتها و دوره های متنوع و تاثیرگذار موسسه و همچنین گسترش فرهنگ زبان آموزی به وسعت ایران عزیزمان با مشارکت تک تک شما اعضای خانواده بزرگ زبانسرا دات آی آر است که در طول زمان شاهد رشد و موفقیت خود یا فرزندان عزیزتان در این سیستم آموزشی بوده اید.

کلیه خطوط پشتیبانی و شماره وات ساپ ۰۷۷۳۱۴۱۱۴۰۰ از ۹ صبح الی ۲۱:30 شب به صورت یکسره، پاسخگوی سوالات و راهنمایی شما عزیزان خواهند بود.