برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید
سوالات شما

کلاس آنلاین ابزاری است که از طریق آن فراگیران می‌توانند بصورت آنلاین(از طریق اینترنت) با استاد خود ارتباط دو طرفه برقرار کنند. زبان آموزان می‌توانند سوالات و مشکلات درسی خود را همانند کلاس های حضوری از طریق امکانات درنظر گرفته شده در این کلاس با مربی و سایر فراگیران درمیان گذارند. استاد نیز می‌تواند توسط امکانات این ابزار به روش‌های مختلف مطالب درسی را در اختیار فراگیران قرارداده و به سوالات آن‌ها پاسخ دهد. از جمله امکانات کلاس مجازی می‌توان به امکان گفتگوی صوتی-تصویری، وایت برد، نمایش کتاب، ابزار طراحی گرافیکی، اتاق گفتگوی متن و سیستم ارسال فایل اشاره نمود. در این سیستم سعی شده که شرایط کلاس حضوری تا حد ممکن مهیا گردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از صفحه چرا آموزش مجازی بازدید نمایید.

 

کلاس های زبانسرا دات آی آر با آموزش آنلاین از مبتدی تا پیشرفته در زمینه زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسوی ویژه کلیه گروه های سنی از ۴ سال به بالا برگزار می گردد.

برای ثبت نام در دوره های مجازی زبانسرا دات آی آر، ابتدا باید از طریق آدرس اینترنتی zabansara.ir به قسمت ثبت نام مراجعه نمایید و مشخصات خود را وارد نمایید، در اولین فرصت جهت تعیین سطح تلفنی با شما تماس گرفته می شود و سپس بر اساس نتیجه تعیین سطح انجام شده، می توانید در دوره مورد نظر ثبت نام نمایید.

رویدادهای ترمیک موسسه از جمله شروع، پایان و … بر اساس تقویم آموزشی سالیانه در وب سایت ارایه می گردد.

پس ازثبت نام، نام کاربری و رمز عبور سامانه آموزش الکترونیکی برای ثبت‌نام شدگان ارسال می گردد و پس از شروع دوره متقاضیان می توانند به محتوای آموزشی دروس از طریق این سامانه دسترسی یابند. همچنین در طول برگزاری دوره، جهت حفظ تعامل بین زبان آموزان و استاد کلاس مجازی بصورت آنلاین برگزار میشود.

کلیه ی کلیپ های آموزشی توسط موسسه تهیه گردیده و زبان آموزان عزیز از طریق پنل کاربری خود قادر به مشاهده ی ویدیو های مربوط به هر جلسه هستند. کلاس ها ی آنلاین به صورت جلسات پرسش و پاسخ برگزار میگردد و مدرس درس را مانند کلاس واقعی از زبان آموزان می پرسد مفاهیم یاد داده شده را با آنها تمرین و تکرار می کند و اشکالات آنها را برطرف می کند. همچنین زبان آموزان میتوانند با دیگر همکلاسی های خود صحبت کنند.

به طور تقریبی برای هر ساعت شرکت در کلاس مجازی شما نیاز به تقریبا ۱۰۰ مگابایت حجم اینترنت دارید که البته این مقدار شدیدا بستگی به شرایط ارسال و دریافت دارد.سعی کنید در زمان شرکت در کلاس از اینترنت دستگاه خود استفاده دیگری نکنید.

برای شرکت در کلاس های آنلاین نیاز به نصب نرم افزار جانبی نیست و با استفاده از آخرین نسخه مرورگرهای اینترنت ترجیحا Google Chrome – و یا Firefox می توان در کلاس شرکت کرد. پیشنهاد می شود برای دریافت کیفیت بهتر صدا از هدست برای دریافت صدا استفاده شود وبرای برقراری ارتباط با استاد نیز میکروفون و وب کم مناسب در اختیار داشته باشید.

جهت هماهنگی و ارسال فایل ها, مشاهده ی کلیپ های آموزشی و همچنین برای برگزاری کلاس های آنلاین از پلتفرم بیگ بلو باتن استفاده میشود.

بله، بعد از ثبت نام و حضور در کلاس با در نظر گرفتن کیفیت تدریس و عدم رضایت شما از شرایط عمومی کلاس، می توانید قبل از جلسه چهارم، درخواست انصراف داده و شهریه کامل را دریافت نمایید.

حداکثر 24 ساعت پس از پایان کلاس از طریق پنل کاربری اختصاصی خود می توانید به فیلم کلاس دسترسی داشته باشید.

خیر، برای مشاهده فیلم ضبط شده کلاس حتما باید به اینترنت متصل باشید.

بله، هر جلسه با توجه به مبحث تدریس شده چند نمونه تکلیف برای زبان آموزان از طرف استاد درنظرگرفته می شود.

تکلیف هر جلسه بر اساس موضوع آموزش میتواند به صورت یک کلیپ تصویری، انیمیشنی، فایل صوتی و یا عکس از بخشی از کتاب و یا دفتر تکالیف باشد. زبان آموزان می باید تکالیف مربوطه را به شماره ی واتس اپ مدرس ( به شکل خصوصی) ارسال نمایند.

مدت زمان انجام تکالیف با توجه به گروه های سنی، مختلف و نوع تکالیف متفاوت است. ( به طور مثال زبان آموزان گروه هایYCC, CHC برای انجام تکالیف بین 24 تا 48 ساعت زمان نیاز دارند .زبان آموزان دوره های KCC, ADC که رده سنی بزرگتر هستن 24 ساعت زمان دارند. )

به ازاء هر تاخیر در ارسال تکالیف ۲۵ صدم نمره کسر می گردد و در صورت عدم ارسال تکلیف خواسته شده کل نمره مربوط به آن بخش را از دست می دهید.

بله، آزمون پایان ترم در آخرین جلسه ی هر ترم (جلسه ی پانزدهم) به دو صورت شفاهی و کتبی برگزار می گردد .

نمرات در نظر گرفته شده برای هر دو آزمون میانترم و پایانترم با توجه به نوع دوره و در سطوح مختلف, متفاوت است.

بله، شما می توانید در آزمون خارج از موعد که تاریخ آن در پایان ترم اعلام می گردد شرکت کند.

خیر، شما میتواند با داشتن یک تلفن همراه مناسب درکلاس ها حضور داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که مشکلات فنی در استفاده از لپتاپ و PC کمتر از تلفن همراه است.

خیر شما میتوانید از خط تلفن همراه شخص دیگری مانند مادر یا پدر (شماره ای که برای شرکت در کلاس در دسترس باشد) استفاده کنید.

خیر، به دلیل اینکه برخی تکالیف و تمرینات را باید در کتاب حل کنید و تصویر آن را برای استاد ارسال نمایید پیشنهاد می شود سری کامل کتاب را تهیه کنید.

بله در پایان هر دوره گواهینامه مربوطه پایان آن دوره به شما اعطا خواهد شد.

شرط قبولی در پایان هر دوره کسب حد نصاب نمره در نظر گرفته شده می باشد که این نمره با توجه به حضور در کلاس مجازی , فعالیت کلاسی، تکالیف تحویل داده شده در طول دوره تعیین می شود که در مجموع زبان آموز می بایست حداقل نمره ۷۰ از ۱۰۰ کسب کند.

شما می توانید قبل از پایان ترم در سطح بعد ثبت نام کنید. ولی در صورتی که موفق به کسب حد نساب نمره قبولی در ترم جاری نشوید سطح ترم جاری را مجددا باید انتخاب کنید. علت در نظر گرفتن بازه ی زمانی بلند مدت برای ثبت نام فراهم کردن زمان کافی برای متقاضیان مختلف جهت ثبت نام می باشد. و قطعا در صورت ثبت نام زود هنگام می توانید در کلاس مورد نظر و زمان دل خواهتان نام نویسی فرمایید.

این موضوع بستگی به سطح یادگیری و پشتکار شما دارد. تقویت مهارت صحبت کردن از ترم اول یکی از مهمترین موارد آموزشی است که استاد به آن توجه ویژه دارد و قطعا از اولین جلسات اول شما قادر خواهید بود در موضوعات تدریس شده مهارت های خود را از جمله صحبت کردن نشان دهید.

سطح مناسب زبانی برای شما سطحی هست که درآن هر چهار مهارت زبانی شما شامل Speaking , Reading, Writingو Listening تقریبا در یک حد باشند، مهارت ارتباط برقرار کردن هم شفاهی و هم کتبی است، بنابراین سطح زبانی شما در آزمون تعیین سطح در تمام مهارت های زبانی با محوریت شنیداری و گفتاری ارزیابی می شود و بر اساس آن سطح مناسب برای شما انتخاب می گردد.

در سطوح پایه بهتر است تمامی مهارت ها همزمان با هم تقویت شوند، بدلیل اینکه شما برای جمله بندی به گرامر، دایره ی لغات و … احتیاج دارید، اما پس از اینکه سطح زبانی شما به حد قابل قبولی رسید می توانید در دوره هایی همچون chat که بیشتر برپایه تقویت مهارت speaking است شرکت نمایید.