تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

درباره موسسه

موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر

     در دنیای امروز آموزش و فرهنگ ، سنگ بنای پیشرفت و توسعه هر جامعه ای می باشد . در میان اقسام آموزش های مورد نیاز جوامع ، یادگیری زبان انگلیسی بعنوان شاه كلید ارتباطات در دنیای پیشرفته امروزی نقشی بسیار پررنگ تر را بازی می كند .

از این رو است كه در چند دهه اخیر با فراهم شدن شرایط برای بخش خصوصی ، آموزشگاه ها و مؤسسات بسیاری در زمینه آموزش زبان های خارجی مخصوصا زبان انگلیسی شروع به فعالیت نموده و با سرمایه گذاری های كلان موجبات رشد سریع آموزش های كاربردی و زبان آموزی را فراهم نموده اند .

  تاسیس هزاران مركز آموزش زبان انگلیسی و ارائه دوره های متنوع آموزشی از پایه تا دوره های تخصصی و جذب میلیونها نفر از سنین مختلف و موفقیت این مؤسسات و آموزشگاهها در آموزش صحیح ، مؤثر و كاربردی زبان انگلیسی از دستاوردهای بارز بخش خصوصی می باشند كه گوی سبقت را در نتیجه بخش بودن فعالیتهای آموزشی ، از مراكز دولتی مانند مدارس و دانشگاهها ربوده اند.

  مؤسسه فرهنگی آموزشی زبان سرا بوشهر كه در سال 1371 فعالیت خود را شروع نمود، در حال حاضر یكی از بزرگترین و پرافتخارترین مراكز آموزشی زبان انگلیسی جنوب كشور می باشد . این مؤسسه با داشتن چند شعبه در سطح شهر بوشهر و همچنین ارائه دوره های متنوع برای گروههای سنی مختلف توانسته است سهم مهمی در ارتقا كمی و كیفی آموزش زبان های خارجی مخصوصا انگلیسی به خود اختصاص داده و در طول دو دهه فعالیت رو به رشد و مستمر خود الهام بخش متخصصین این رشته برای تاسیس آموزشگاه و مؤسسات مشابه در سراسر استان بوشهر بوده است .

  مدیریت این مؤسسه بصورت حرفه ای همراه با چارت سازمانی بوده و طبق سیستم بین المللی مدیریت كیفیت Iso 9001 می باشد .

  همچنین این مؤسسه به عنوان بزرگترین مركز آموزش هوشمند زبان انگلیسی در جنوب كشور و با داشتن تجربیات بسیار در بخش انفورماتیك و صرف هزینه های سنگین توانسته است تمامی كلاسهای خود را در مراكز آموزشی مختلف به سیستم های برد هوشمند و نرم افزارهای اختصاصی مجهز نموده ، اساتید مؤسسه را در ایفای نقش خود یاری رسانده و تحولی شگرف در آموزش زبان انگلیسی ایجاد نماید.

  از دیگر مزیتهای مهم مؤسسه فرهنگی آموزشی زبان سرا بوشهر می توان به موارد ذیل اشاره نمود .

◊  استفاده از نیروهای انسانی علاقمند ، دلسوز ، متخصص و با تجربه در همه بخشهای مدیریتی ، آموزشی اداری ، پشتیبانی فنی و انفورماتیك .
◊  برگزاری دوره تربیت مدرس(TTC) و دوره های ضمن خدمت اساتید(TDP) و دوره های ضمن خدمت کارکنان بخش اداری(SDP)
◊  مشاهده و سوپروایزری هوشمند همه كلاسهای تدریس
◊  ارائه خدمات متنوع در سایت فعال زبان سرا به زبان آموزان ، اساتید و مدیریت مؤسسه مانند ثبت نام الكترونیكی ، دریافت سابقه آموزش ، كارنامه و ...
◊  ارائه چندهزار عنوان كتاب ،CD ونرم افزارهای متنوع آموزش زبان درفروشگاه اختصاصی این مؤسسه با عنوان كتابسرا
◊  گروه مدیریتی این مؤسسه بر آن است كه با همت جمعی خدمات آموزشی خود را با توجه به چشم انداز سالیانه ، در همه زمینه ها گسترش و تعمیق دهد.باشد كه این روند رو به رشد هیچگاه از حركت نایستد و ترسیم كننده چشم انداز زیبای توسعه و سربلندی این مرزوبوم باشد.

با آرزوی آینده ای بهتر و روشن تر
برای همه مردم استان بوشهر
عبدالله نجارباشی
 
 


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.