درباره زبانسرا آنلاین
عبدالله نجارباشی
موسس و مدیر عامل
 
موسسه فرهنكى آموزشى زبانسرا بوشهر با 27 سال سابقه در خشان در حوزه زبان انكليسى و ساير زبان هاى خارجى همواره تلاش نموده بهترين خدمات و سرويس هاى آموزشى را به زبان آموزان خود عرضه نمايد.
طى ساليان. ارايه خدمات آموزشى به اقصى نقاط كشور به ويزه نقاط محروم همواره بكى از دغدغه هاى اصلى كادر مجرب آموزشى موسسه زبانسرا بوده و هست.
اكنون با ييشرفت فناورى و دسنرسى اكتر نقاط كشور به بستر اينترنتى مناسب روياى ارايه خدمات به هموطنان عزيز در هر نقطه اى از كشور به واقعيت تبديل شده است.
كوله بارى از تجارب ارزشمند 27 ساله موسسه فرهنكى آموزشى زبانسراء در حوزه آموزش حضورى. تلفنى و غير حضورى؛ وجه تمايز و نقطه قوت ابن موسسه با سابقه است. زبانسرا همواره تلاش نموده با استفاده از بهترين و به روزترين ابزار و فناورى و متدهاى به روز آموزشى؛ شايسته ترين خدمات را به زبان آموزان ارزشمند خود هديه نمايد.
چرا زبانسرا آنلاین
۱کادر مجرب اداری-آموزشی:
موسسه فرهنكى آموزشى زبانسرا همواره سطح بالاى رضايت مندى زبان آموزان از خود را مديون اساتيد با تجربه و كادر ادارى دلسوز خود مى داند. اساتيد فرهيخته و كاربلد و آشنايى با به روزترين متدهاى آموزشى روز دنياء همراهانى مطمئن و دلسوز در مسير ير تلاطم آموزش آنلاين ربان آموزان هستند. ارتباط موثر, خلاقيت هاى آموزشى, انضباط ادارى و تدريس جامع از ويززكى هاى منحصر به فرد اين عزيزان است. كادر ادارى موسسه نيز با يشتيبانى 24 ساعته از لحظه ورود زبان آموزان تا زمان فارغ التحصيلى.؛ كام به كام در مسير آموزرشى ايشان را همراهى مى نمايند. ييكيرى امور آموزشى؛ ياسخكويى به موقع و سريع؛ ارايه مشاوره هاى درخواستى. انجام سريع امور ادارى و ثبت نام از جمله ويزْكى هاى اين عزيزان است.
۲کادر مجرب اداری-آموزشی:
متقاضيان كرامى كه براى اولين بار با موسسه آشنا مى شوند و مى خواهند در كلاس هاى آنلاين شركت نمايند؛ مى توانند از خدمت رايكان مشاوره و تعيين سطعح برخوردار كردند. زبان آموزان با مراجعه به سايت و انتخاب كزينه تعيين سطح مى توانند سطح زبانى خود را محك زده و از اسانيد مجرب اين حوزه مشاوره بكيرند.
۳استفاده از پلتفرم های آموزشی مناسب:
يلتفرم آموزشى مناسب و كاربر يسند (سهل الاستفاده) به زبان آموزان اين امكان را مى دهد كه بدون دغدغه يا استرس عدم آشنايى با فناورى هاى آموزشى بتوانند به راحتى در كلاس هاى خود شركت نمايند. يلتفرم هاى آموزشى مناسب موسسه فرهنكى آموزشى زبانسرا به همراه ويديوهاى آموزشى (نحوه استفاده از يلتفرم ها) مسير آموزش زبان آموزان را هموار مى نمايد.
۴استفاده از ويدتوهاى كمى آموزشى:
يلتفرم آموزشى مناسب و كاربر يسند (سهل الاستفاده) به زبان آموزان اين امكان را مى دهد كه بدون دغدغه يا استرس عدم آشنايى با فناورى هاى آموزشى بتوانند به راحتى در كلاس هاى خود شركت نمايند. يلتفرم هاى آموزشى مناسب موسسه فرهنكى آموزشى زبانسرا به همراه ويديوهاى آموزشى (نحوه استفاده از يلتفرم ها) مسير آموزش زبان آموزان را هموار مى نمايد.
۵امكان بازبينى جلسات بركزار شده:
استفاده از يلتفرم هاى مناسب امكانات خاص و منحصر به فرد خد را به دنبال خواهد داشت. زبانسرا آنلاين با بومى كردن يلتفرم هاى مذكور به زبان آموزان اين امكان را مى دهد كه يس از اتمام كلاس؛ ويديوهاى آموزشى ضبط شده را مشاهده نموده و در صورت غيبت ويا عدم تمركز و يا ابهام بتوانند فيلم كلاس آموزشى خود را بازبينى نمايند. اين امكان مرور و بازبينى جلسات نيز از ويزكى هاى مهم آموزشى محسوب مى كردد كه براى افراد مختلف به ويزه دانش آموزان و شاغلين بك مزيت محسوب من كردد.

ویژگی های شرکت در کلاس های زبانسرا آنلاین

شهریه مناسب

شهریه و هزینه کلاس های آنلاین به مراتب مناسب تر از دوره های حضوری است.

همراهی مداوم استاد و زبان آموز

همراهی مداوم استاد و زبان آموز در طول ترم جهت ارتقا سطح آموزش

برگزاری آزمون آنلاین

برگزاری آزمون های منظم ترمیک جهت ارزیابی روند آموزشی و حاصل شدن نتیجه در طول ترم

بازبینی جلسات گذشته

قابلیت بازبینی جلسات گذشته و مرور موضوعات تدریس شده


کلمات کلیدی:   آموزش زبان انگلیسی


 


کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.