درباره زبانسرا آنلاین
عبدالله نجارباشی
موسس و مدیر عامل
 
 
 
موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا بوشهر با 27 سال سابقه در خشان در حوزه زبان انگليسى و ساير زبان هاى خارجى همواره تلاش نموده بهترين خدمات و سرويس هاى آموزشى را به زبان آموزان خود عرضه نمايد.
طى ساليان، ارايه خدمات آموزشى به اقصى نقاط كشور به ويژه نقاط محروم همواره یكى از دغدغه هاى اصلى كادر مجرب آموزشى موسسه زبانسرا بوده و است.
اكنون با پيشرفت فناورى و دسترسى اكثر نقاط كشور به بستر اينترنتى مناسب، روياى ارايه خدمات به هموطنان عزيز در هر نقطه اى از كشور به واقعيت تبديل شده است.
كوله بارى از تجارب ارزشمند 27 ساله موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا در حوزه آموزش حضورى، تلفنى و غير حضورى؛ وجه تمايز و نقطه قوت این موسسه با سابقه است. زبانسرا همواره تلاش نموده با استفاده از بهترين و به روزترين ابزار و فناورى و متدهاى به روز آموزشى، شايسته ترين خدمات را به زبان آموزان ارزشمند خود هديه نمايد.
چرا زبانسرا آنلاین
 
۱کادر مجرب اداری-آموزشی:
موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا همواره سطح بالاى رضايت‌مندى زبان آموزان از خود را مديون اساتيد باتجربه و كادر ادارى دلسوز خود مى‌داند. اساتيد فرهيخته و كاربلد و آشنا با به‌روزترين متدهاى آموزشى روز دنيا، همراهانى مطمئن و دلسوز در مسير تلاطم آموزش آنلاين زبان آموزان هستند. ارتباط موثر, خلاقيت هاى آموزشى, انضباط ادارى و تدريس جامع از ويژگى هاى منحصر به فرد اين عزيزان است. كادر ادارى موسسه نيز با پشتيبانى 24 ساعته از لحظه ورود زبان آموزان تا زمان فارغ التحصيلى، گام به گام در مسير آموزشى ايشان را همراهى مى نمايند. ييگيرى امور آموزشى، پاسخگويى به‌موقع و سريع، ارايه مشاوره هاى درخواستى، انجام سريع امور ادارى و ثبت نام از جمله ويژگى هاى اين عزيزان است.
۲کادر مجرب اداری-آموزشی:
متقاضيان گرامى كه براى اولين بار با موسسه آشنا مى‌شوند و مى خواهند در كلاس هاى آنلاين شركت نمايند، مى توانند از خدمت رايگان مشاوره و تعيين سطع برخوردار شوند. زبان آموزان با مراجعه به سايت و انتخاب گزينه "تعيين سطح" مى توانند سطح زبانى خود را محک زده و از اساتيد مجرب اين حوزه مشاوره بگيرند.
۳استفاده از پلتفرم های آموزشی مناسب:
پلتفرم آموزشى مناسب و كاربر پسند (سهل الاستفاده) به زبان آموزان اين امكان را مى‌دهد كه بدون دغدغه يا استرس عدم آشنايى با فناورى هاى آموزشى بتوانند به راحتى در كلاس هاى خود شركت نمايند. پلتفرم هاى آموزشى مناسب موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا به همراه ويديوهاى آموزشى (نحوه استفاده از پلتفرم ها) مسير آموزش زبان آموزان را هموار مى نمايد.
۴استفاده از ويدتوهاى كمى آموزشى:
پلتفرم آموزشى مناسب و كاربر پسند (سهل الاستفاده) به زبان آموزان اين امكان را مى‌دهد كه بدون دغدغه يا استرس عدم آشنايى با فناورى هاى آموزشى بتوانند به راحتى در كلاس هاى خود شركت نمايند. پلتفرم هاى آموزشى مناسب موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا به همراه ويديوهاى آموزشى (نحوه استفاده از پلتفرم ها) مسير آموزش زبان آموزان را هموار مى نمايد.
۵امكان بازبينى جلسات بركزار شده:
استفاده از پلتفرم هاى مناسب امكانات خاص و منحصر به فردی را به دنبال خواهد داشت. زبانسرا آنلاين با بومى كردن پلتفرم هاى مذكور به زبان آموزان اين امكان را مى دهد كه پس از اتمام كلاس؛ ويديوهاى آموزشى ضبط شده را مشاهده نموده و در صورت غيبت ويا عدم تمركز و يا ابهام بتوانند فيلم كلاس آموزشى خود را بازبينى نمايند. اين امكان مرور و بازبينى جلسات نيز از ويژگى هاى مهم آموزشى محسوب مى گردد كه براى افراد مختلف به ويژه دانش آموزان و شاغلين یک مزيت محسوب می‌گردد.

ویژگی های شرکت در کلاس های زبانسرا آنلاین

 

شهریه مناسب

شهریه و هزینه کلاس های آنلاین به مراتب مناسب تر از دوره های حضوری است.

 

همراهی مداوم استاد و زبان آموز

همراهی مداوم استاد و زبان آموز در طول ترم جهت ارتقا سطح آموزش

 

برگزاری آزمون آنلاین

برگزاری آزمون های منظم ترمیک جهت ارزیابی روند آموزشی و حاصل شدن نتیجه در طول ترم

 

بازبینی جلسات گذشته

قابلیت بازبینی جلسات گذشته و مرور موضوعات تدریس شده


کلمات کلیدی:   آموزش زبان انگلیسی


 


کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.