برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید
مرد جوانی که درحال یادگری زبان انگلیسی است

دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان با اهداف مختلف آموزشی و همچنین تقویت مهارت های اصلی زبان انگلیسی, ریدینگ (Reading) ، لیسنینگ(Listening) ، اسپیکینگ(Speaking) و رایتینگ(Writing)  و مهارت های جانبی زبان انگلیسی از جمله لغت و گرامر برگزار می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی آن دسته از بزرگسالانی هستند که متقاضی شرکت در دوره های آنلاین و رسیدن به سطح قابل قبولی از زبان در مدت زمان مناسبی هستند. حداقل سن مجاز به جهت شرکت در این دوره ها 18 سال تمام است. متقاضیان دوره از طریق دریافت مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان و اساتید مجرب کادر اداری و آموزشی امکان حضور در این دوره ها را خواهند داشت.

مزیت های شرکت در دوره آنلاین زبان انگلیسی بزرگسالان

مزیت شرکت در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

از آن جا که موسسه‌ی فرهنگی- آموزشی زبانسرا. آی آر با حساسیت بسیار مطالب آموزشی را انتخاب می‌کند.

1.تمرکز اصلی این مجموعه نه تنها بر روی آموزش بلکه بر روی آموزش اصولی و کاربردی مطالب به نحوی که برای زبان آموزان عزیز در سطوح مختلف قابل درک باشد و بتوانند در زندگی روزمره و نه تنها در محیط آکادمیک از آن استفاده کنند, می‌باشد.

2.ساختار آموزشی مجموعه به این صورت است که طیف گسترده ای از روش های تدریس و یادگیری را در بر می‌گیرد.

3.با نظارت مستقیم تیم فرهیخته آموزش بر روی کلاس ها و نحوه‌ی تدریس، در پایان دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان نکات مثبت و کاربردی در خصوص هر کلاس و استاد به منظور انتقال و گسترش بیشتر ضبط شده و در اختیار کل مجموعه قرار می‌گیرد.

4.قسمت هایی که نیاز به پیشرفت و به روزرسانی می‌باشد نیز مورد بررسی قرار گرفته و در ترم های پیش رو رفع و اصلاح می‌گردد.

5.منطقی بودن طول دوره‌ به نسبت مطالب آموزشی تدریس شده در هر ترم,

6.برنامه ریزی صحیح و اصولی به منظور رشد و ارتقاء و پیشرفت ترمیک سطح یادگیری زبان انگلیسی زبان آموزان وبررسی دقیق فاکتورها و عوامل تاثیرگذار بر آن، وجود اساتید مجرب، حرفه ای و متخصص در بخش آموزش، تیم گسترده و آموزش دیده به منظور کنترل و نظارت مستقیم بر روی کلاس های آنلاین زبانسرا. آی آر،

7.پشتیبانی لحظه به لحظه‌ی تیم اداری-آموزشی, از ویژگی های برجسته‌ی موسسه فرهنگی- آموزشی زبانسرا. آی آر می‌باشد.

دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان در آموزشگاه زبان سرا

 ویژگی دوره  (Adults’ Conversation Course)

محتوای این دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان بر اساس سطوح مختلف و نیازمندی های متفاوت زبان آموزان, با دقت و احتیاط فراوان انتخاب شده است. این دوره ها با اهداف مختلف آموزشی، از جمله افزایش توانایی های زبانی، ارتباطی و اجتماعی زبان آموزان تشکیل شده اند و زبان آموزان عزیز را چه در بخش تخصصی (نکات آموزشی مربوط به ساختار زبان) و چه در بخش عمومی‌( نحوه‌ی استفاده از زبان در ارتباطات و انتقال پیام و کاربرد آن در زندگی روزمره ) به سطح قابل قبولی می‌رساند. دوره‌ شامل 24 ترم و هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه‌ی 70 دقیقه ای می‌باشد که در طول 5 هفته برگزار می‌گردد.

کتب آموزشی اصلی دورهACC

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان از سری کتاب های Four Corners و Summit می‌باشد. از سطوح 1 تا 16 کتاب های Four Corners  واز سطوح 17 تا 24 کتاب هایSummit  تدریس می‌گردد.  این مجموعه کتاب ها که هم به صورت جدا و هم به صورت تلفیقی چهار مهارت اصلی و مهارت های جانبی زبان را آموزش می‌دهند، برای زبان آموزان جوان و بزرگسال در نظر گرفته شده اند. تقویت و آموزش مهارت های ارتباطی و اجتماعی، تدریس اصولی هر مهارت به صورت جداگانه و تلفیقی، داشتن تمرینات کاربردی به منظور فراگیری ساختارهای زبانی از ویژگی های بارز این مجموعه از کتاب هاست که با حساسیت و ریزبینی تیم آموزش به عنوان کتاب های اصلی انتخاب شده اند.

کتاب های مورد استفاده در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

ویرایش
1For Cornersبرای سطوح 1 تا 16 آموزش چهار مهارت اصلی و جانبی
2Summitبرای سطوح 16 تا 24 آموزش چهار مهارت اصلی و جانبی

منابع کمک آموزشی دوره ACC

در کنار کتب آموزشی اصلی، کتب کمک آموزشی نیز در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان به منظور تقویت بهتر مهارت های زبانی در سیلابس آموزشی موسسه‌ی زبانسرا.آی آر تعریف شده است. برای کتب کمک آموزشی، کتاب های Oxford Word Skill در دو سطح basic  و intermediate تدریس می‌شوند. سطح basic برای سطح های 1 تا 8 و سطح intermediate برای سطح های 9 تا 16 در نظر گرفته شده است. برای سطح های 17 تا 24, یک سری از Story Book  های مختص این دوره و زبان آموزان جوان و بزرگسال در نظر گرفته شده است که مهارت های مختلف زبانی ایشان را ارتقاء می‌دهد. زبان آموزان عزیز در کنار کتاب های اصلی خود، با استفاده از منابع کمک آموزشی دیگر، به تقویت دانش زبانی خود می‌پردازند.

محتوای دوره‌ علاوه بر اینکه کتاب محور بوده و کتب آموزشی و کمک آموزشی برگزیده شده در قالب استاندارد جهانی (مرجع آموزشی اروپا)  می‌باشند، بر پایه‌ی ویدیو های جذاب و کاربردی که توسط موسسه‌ی فرهنگی- آموزشی زبانسرا تولید و گرد آوری شده اند، نیز می‌باشد. زبان آموزان عزیز قبل از ورود به کلاس ها، قادر به مشاهده‌ی ویدیو ها از طریق پنل کاربری خود  خواهند بود.

سرفصل های آموزشی دوره Adults’ Conversation Course

سر فصل هایی که در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان تدریس می‌گردد، علاوه بر اینکه به گونه ای انتخاب شده که موارد مهم آموزشی را در برداشته باشد، همزمان از میان موضوعات ملموس، جذاب و کاربردی همانند شغل، خانواده، مسافرت و …. نیز برگزیده و تنظیم می‌شوند که علاوه بر آموزش زبان، محیط صمیمی‌و شادی را نیز برای زبان آموزان عزیز ایجاد کنند.

ویژگی های مجموعه کتاب های  Four Corners

 • نزدیک بودن سطح آموزش ها به استاندارد آموزشی اروپا یعنی CEFR بوده است.
 • این سری کتاب ها سطح‌بندی از مبتدی تا متوسط است.
 • درسنامه های آموزش آنلاین زبان انگلیسی منظم، نکات کاربردی و تمرین کافی برای بخش مکالمه جهت افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان.
 • در سری کتاب تمرکز روی هر چهار مهارت اصلی زبان به ‌صورت همزمان می‌باشد.
 • تاکید ویژه بر دو مهارت جانبی گرامر و لغت که به قوی نمودن پایه‌یادگیری آنلاین زبان انگلیسی زبان آموزان کمک می‌کند.
 • پرداختن به موضوعات جذاب و کاربردی برای مکالمات و زندگی روزمره

 

ویژگی های مجموعه کتاب های Summit

 • نزدیک بودن سطح آموزش ها به استاندارد آموزشی اروپا یعنی CEFR که بسیار حائز اهمیت است.
 • Contextualize کردن مطالب و محتوای آموزشی
 • در کلاس آنلاین زبان انگلیسی تمرکز روی هر چهار مهارت اصلی زبان به‌صورت همزمان می‌باشد.
 • برجسته بودن مهارت Writing که در قالب های مختلف تدریس و تمرین می‌گردد.
 • مکالمه محور بودن مطالب و محتوای آموزشی :
 • تلفظ(Pronunciation )  به شکل ویژه ای در این کتاب ها تمرین و تکرار می‌شود.

اساتید دوره ACC

اساتید دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان همگی از بین اساتید مجرب و حرفه ای در سراسر کشور برگزیده شده و با متدهای به روز و استاندارد آموزش آشنایی کامل داشته اند و پیش از ورود به مجموعه‌ی بزرگ زبانسرا. آی آر, گزینش شده و بر اساس توانایی های مد نظر انتخاب می‌شوند.علاوه بر این با توجه به سطوح مختلف و نیازهای یادگیری متفاوت، اساتید سطوح مختلف نیز متفاوت خواهند بود.

نحوه‌ی تدریس در دوره Adults’ Conversation Course

شیوه‌ی تدریس در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان به صورتی ست که زبان آموزان در ابتدا در موقعیت واقعی قرار گرفته و با دیدن تصاویر، ویدیوها و همچنین از طریق ایجاد مکالمات واقعی، ارتباط موثر و سازنده با سایر همکلاسی های خود برقرار کرده و پس از عبور از این مراحل و درک کلی از موضوع تدریس شده، با جزییات و ساختار دقیق تر آشنا می‌شوند. در این روش زبان آموزان به‌یکباره و بدون پیش زمینه, به فراگیری زبان اقدام نمی‌ورزند و ذهن آن ها آرام آرام مطالب را در بستری مناسب آماده‌ی یادگیری می‌شود.

ارزشیابی ترمیک دوره ACC

با توجه به اهمیت بالای پروژه ها و فعالیت های شفاهی و کتبی زبان آموزان در محیط کلاس، تیم آموزشی زبانسرا. آی آر بخش زیادی از نمره و ارزشیابی ترمیک در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان را به Class Activity  اختصاص داده است. بنابراین نوع فعالیت زبان آموزان، کیفیت و نحوه‌ی انجام آن‌ها در طول ترم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تمرین و اجرا می‌گردد. علاوه بر این با توجه به اهمیت به روز بودن فعالیت های موسسه طبق استاندارد های جهانی، نوع فعالیت ها و سیاست های آموزش به منظور ارتقاء سطح کیفی، تغییر می‌یابد.

جمع بندی

دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان با هدف تقویت  مهارت های  Speaking  (گفتاری)، Listening  (شنیداری)، Reading   (درک مطلب) ،   Writing ( نوشتاری)  تشکیل میگردد. جامعه ی هدف این دوره آن دسته از زبان آموزانی هستند که متقاضی تسلط بر مهارتهای فوق در مدتی مناسب می باشند. محتوای این دوره با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش تواناییهای اجتماعی و ارتباطی انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با هدف آموزش اصولی و کارآمد زبان انگلیسی طراحی شده است. کتب و منابع آموزشی این دوره در انطباق با   CEFR (استاندارد مرجع آموزشی اروپا) می باشند. کوتاه بودن طول ترمها در کنار کیفیت بالای آموزشی،  برنامه ریزی حرفه ای،  بهره وری بالا، ارتقاء سطح زبانی زبان آموزان 

سوالات متداول

 • چه کتابی در طول دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان زبان سرا استفاده می شود؟

سری کتاب های For Corners برای سطوح یک تا شانزده و برای سطوح 16 تا 24 از سری کتاب های Smmit  استفاده می‌شود.

 • نحوه تدریس مدرس در دوره های آنلاین زبان سرا به چه صورت است؟

نحوه تدریس مدرسان در دوره های آنلاین به صورت تعاملی است. که زبان آموزان در ابتدا در موقعیت واقعی قرار گرفته و با دیدن تصاویر، ویدیوها و همچنین از طریق ایجاد مکالمات واقعی، ارتباط موثر و سازنده با سایر همکلاسی های خود برقرار می‌کنند.

تعداد ترم

16 ترم (مقدماتی-متوسطه) و 8 ترم (پیشرفته)

شیوه برگزاری

به صورت آنلاین (پلتفرم BigBlueButton)

شهریه

537000

منابع آموزشی

Four Corners (مقدماتی-متوسط) و Summit (پیشرفته)

مدارک پایان دوره

ارائه می شود

منابع کمک آموزشی

(Oxford Word skill) (Story Book)

مدرس این دوره

معلم زبان انگلیسی دوره مکالمه بزرگسال

رعنا رایانی

شیوه برگزاری کلاس ها

در دوره مکالمه بزرگسال تدریس دروس به صورت ترکیبی ( آنلاین و آفلاین) انجام می شود:

الف) در بخش آنلاین، تدریس طبق تقویم ترمیک و سیلابس آموزشی در پلتفرم اختصاصی شده Big Blue Button به روش Interactive (تعاملی و دو طرفه )، راس ساعت کلاسی، انجام می شود.

ب) در بخش آفلاین تدریس از طریق کلیپ های آموزشیِ با کیفیت و تخصصی زبانسرا آنلاین انجام می پذیرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.