برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

5 کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان

کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان

آیا می دانید که با کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان می توانند زبان انگلیسی را به راحتی آموزش ببینند؟ برخی از انیمیشن ها، حاوی لغات ساده و قابل فهم به همراه تلفظ آسان برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان هستند. شما می توانید از این انیمیشن ها برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده کنید. اگر کودک شما علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی است، انواع انیمیشن های آموزشی را برای وی تهیه کنید.

 ‏مشاهده منظم انیمیشن می تواند به کودک در زمینه یادگیری زبان کمک کند.‏ اگر با کارتون ها و انیمیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان آشنایی ندارید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

برای کسب مهارت زبان انگلیسی به صفحه کلاس آنلاین زبان انگلیسی مراجعه کنید.

انیمیشن انگیری بردز

دلایل استفاده از کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان

امروزه به منظور آموزش زبان انگلیسی به کودکان از کارتون های زیبا و آموزنده استفاده می شود. مشاهده این کارتون می تواند به کودک در زمینه آشنایی با واژگان زبان انگلیسی کمک زیادی کند. دلایل استفاده از انیمیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان شامل موارد زیر است:

  • در کارتون ها پروسه صداگذاری به صورت واضح انجام می شود. بنابراین، تلفظ واژگان انگلیسی، صحیح و بدون ایراد است. کودکان به مشاهده کارتون زبان اصل می توانند تلفظ کامل واژگان مختلف انگلیسی را یاد بگیرند.
  • در کارتون های آموزش زبان انگلیسی، به کودکان از کلمات قابل فهم استفاده می شود. واژگان مورد استفاده در این انیمیشن ها برای زبان آموزان با سطوح پایین بهترین گزینه است. پس اگر می خواهید به فرزند خود زبان را در سطح ابتدایی آموزش دهید، استفاده از انیمیشن های زبان اصل بهترین انتخاب است.
  • کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان ، کوتاه مدت است. بنابراین، کودک از تماشای این انیمیشن ها خسته نمی شود.
  • انیمیشن ها می توانند با استفاده از سرگرمی های مورد علاقه بچه ها، زبان انگلیسی را به آنها آموزش دهند.

برای ثبت نام در دوره ی تربیت مدرس زبان انگلیسی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

آموزش زبان به کودکان با استفاده از انیمیشن

آشنایی به زبان انگلیسی باعث می شود که فرد در بزرگسالی به موفقیت های متعددی دستیابی پیدا کند. بنابراین، از کودکی بهتر است که زبان را به کودکان آموزش دهید. یادگیری زبان برای برخی از کودکان خسته کننده است. به همین دلیل باید از روش های یادگیری صحیح و متناسب با علاقه آنها برای آموزش زبان به کودکان مانند کارتون آموزشی زبان برای کودکان استفاده کنید.

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان انگلیسی از سنین پایین، تماشای کارتون به زبان انگلیسی است. یادگیری زبان انگلیسی با کارتون های معروف انگلیسی برای کودک لذت بخش و سرگرم کننده خواهد بود. بنابراین، برای آموزش زبان به کودکان باید به دنبال بهترین کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان یادگیری زبان انگلیسی با کارتون پروسه آموزش را برای کودک هیجان انگیز و سرگرم کننده تر می کند.

انیمیشن مناسب برای اموزش زبان کودکان angry birds

امروزه از انیمیشن های مختلفی برای یاد دادن زبان به کودکان استفاده می شود. یکی از کاربردی ترین کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان angry birds است. با استفاده از این انیمیشن می توانید لغات مهم و قابل فهم را به کودکان آموزش دهید. کودکان به شخصیت های حیوانی علاقه زیادی دارند. این انیمیشن نیز داستان پرندگان را به تصویر کشیده است.

انیمیشن cocomelon

یکی از انواع کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان، کارتون cocomelon است. شما می توانید با استفاده از این انیمیشن، زبان انگلیسی را به فرزندان خود آموزش دهید. انیمیشن cocomelon، کارتونی کاربردی برای آموزش حروف، کلمات و اعداد انگلیسی به کودکان است. به منظور ساخت این کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان از آهنگ های شاد و زیبایی استفاده شده است. بنابراین، کودکان با مشاهده این کارتون انگیزه بیشتری برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به دست می آورند.

انیمیشن حیوانات

انیمیشن wordword

اگر به دنبال کارتون آموزش زبان برای سطح مبتدی هستید، wordword  بهترین گزینه است. کودکان با مشاهده این انیمیشن یاد می گیرند که چگونه به انگیسی صحبت کنند. شخصیت های این داستان به کودکان انواع کلمات انگلیسی را با بازی و سرگرمی آموزش می دهند. اگر می خواهید کودک شما انگلیسی را با سرگرمی آموزش ببیند، کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان wordword بهترین گزینه است.

انیمیشن animal united

انیمیشن animal united توسط کشور آلمان و آمریکا تولید شده است. شخصیت های اصلی این داستان را حیوانات مختلف تشکیل می دهند. این انیمیشن، علاوه بر آموزش زبان، مطالب آموزنده ای را به کودکان آموزش می دهد. کودکان 6 سال به بالا می توانند با استفاده از این کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان تا حدودی زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

انیمیشن beat bugs

یکی از انیمیشن های کاربردی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان،  beat bugs است. در این انیمیشن، ماجرای 5 نوع حشره کوچک به تصویر کشیده شده است. دیالوگ های آسانی در این انیمیشن ‏به کار رفته. لهجه دیالوگ های انیمیشن  beat bugs  آمریکایی است. آهنگ های گروه بیتلز برای این انیمیشن ‏انتخاب شده اند. در انیمیشن beat bugs بیان احساسات توسط شخصیت های حیوانی انجام می شود.

سرعت بیان کلمات ‏و جملات در این انیمیشن آهسته و قابل فهم است. بنابراین، انیمیشن  beat bugs  برای کودکان با سطح مبتدی بهترین ‏گزینه می باشد. کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان beat bugs  را می توانید کارتونی سرگرم کننده برای تقویت زبان در نظر بگیرید.‏

انیمیشن نبض حشرات

سخن آخر

بسیاری از والدین فکر می کنند که تماشای تلویزیون برای فرزندان آنها مضر است و هیچ ارزشی ندارد. این والدین سخت در اشتباه هستند. در صورت استفاده اصولی از تلویزیون می توان از آن برای آموزش به کودک استفاده کرد. هیچ ایرادی ندارد که فرزند شما کارتون ها یا انیمیشن های انگلیسی سرگرم کننده و جالب را تماشا کند. چند کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان انتخاب کنید که یادگیری زبان انگلیسی را به تجربه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز برای آنها تبدیل کند.

شما می توانید با استفاده از کارتون های مشهور مانند cocomelon، wordword، angry birds‏،  ‏ animal united زبان انگلیسی را به فرزند خود آموزش دهید. البته، یادگیری زبان انگلیسی تنها با استفاده از کارتون ها و انیمیشن ها صورت نمی گیرد. اگر می خواهید کودک شما به خوبی زبان انگلیسی را یاد بگیرد، باید در کنار تماشای کارتون فرزند خود را در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید. شما می توانید با ثبت نام فرزند خود در آموزشگاه زبانسرا، استعدادهای کودک را در زمینه زبان انگلیسی بهبود ببخشید.

سوالات متداول

  • آیا کارتون آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان تنها برای یادگیری زبان انگلیسی کافی است؟

اگر تصمیم بر این دارید کودکان شما به صورت تخصصی زبان انگلیسی را یاد بگیرند. نیاز به شرکت در دوره های آموزشی زبان انگلیسی به کودکان تحت نظر استاد را دارند.

  • حضور والدین در یادگیری زبان انگلیسی با انیمشن تاثیر دارد؟

بله در بعضی کلمات باید به کودک راهنمایی شود.

منابع

novakidschool

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *