برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

انتخاب کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

3 عدد کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

انتخاب کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد. برخی کتاب ها مطالب را با لحن سخت و پیچیده بیان می کنند به همین دلیل یادگیری زبان انگلیسی را سخت تر می کنند. انتخاب کتاب مناسب به شما کمک می کند تا بتوانید زبان انگلیسی را راحت تر یاد بگیرید. کتاب مناسب دارای یک سری ویژگی های مخصوص به خود است با شناخت این ویژگی ها می توانید راحت تر دست به انتخاب بزنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با کتاب های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا کنیم.

برای ثبت نام در دوره یادگیری آنلاین زبان انگلیسی همین الان روی لینک کیلیک کنید.

چند عدد کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

خواندن کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

وقتی می خواهید کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی بخوانید ممکن است دچار سردرگمی شوید. برای انتخاب کتاب مناسب به زبان انگلیسی باید اطلاعات زیادی در دست داشته باشید‌‌. میلیون ها کتاب به زبان انگلیسی وجود دارند و می توانید بین آنها دست به انتخاب بزنید. اما بین این همه کتاب کدام مناسب تر است؟ کدام کتاب را باید انتخاب کرد؟ می توانید با همان کتاب هایی شروع کنید که همیشه روی بورس هستند.

شاید فکر کنید خواند کتابی های پرفروش و محبوب کار سختی می باشد و ممکن است از عهده آن بر نیاید اما باید بدانید که کتاب های محبوب و پرفروش برای یادگیری زبان انگلیسی عالی هستند. زیرا اغلب این کتاب ها با بیانی شیوا و روان نوشته شده اند. در واقع یکی از مهم ترین گام ها برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کتاب مناسب است. بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی باید با توجه به فاکتورهایی نظیر؛ سن مخاطب، نوع یادگیری و سطح و لول زبان انگلیسی مخاطب و… انتخاب شود.

برای شرکت در دوره آموزش آنلاین آیلتس همین الان ثبت نام کنید.

ویژگی های مهم کتاب های آموزشی زبان انگلیسی

اگر زبان انگلیسی تان ضعیف است و در سطح ابتدایی هستید بهتر است به سراغ کتاب هایی بروید که برای سطح مبتدی مناسب باشند. خواندن کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی مزایای زیادی در بر دارد چرا که مخاطب تنها با خواندن یک کتاب می تواند زبان انگلیسی اش را قوی کند و نیاز به خواندن چندین منبع نداشته باشد.

بهترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی کتاب هایی هستند بر روی هر چهار محور مهم زبان انگلیسی یعنی لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ کار کنند. در اکثر کتاب های آموزشی زبان انگلیسی در پایان هر درس تمرین هایی وجود دارد و زبان آموز با آموزش هر گرامر می تواند با حل سوالات و تمرین های موجود خود را محک بزند.

کتاب های آموزشی زبان انگلیسی باید مخاطب را در هر چهار محور قوی کنند. علاوه بر این باید بتوانند گرامرهای و قواعد دستوری انگلیسی را با بهترین روش بیان کنند. کتاب های آموزشی دارای طیف گسترده ای هستند و برای هر رنج سنی مطالب مفیدی عرضه کرده اند.

شرایط یادگیری آموزش زبان انگلیسی به کودکان شما را فراهم کردیم

کودکان و نوجوانان برای یادگیری زبان انگلیسی باید به سراغ کتاب های آموزشی مخصوص به خود بروند. این کتاب ها مختص رنج سنی کودک و نوجوان طراحی شده اند بنابراین دانش آموزان در این سن می توانند زبان انگلیسی را متناسب با سطح خود آموزش ببینند.

کتاب های آموزشی علاوه بر آموزش زبان انگلیسی مفاهیمی در رابطه با فرهنگ کشورهای مربوطه ارائه می کند. به این شکل آموزان با درک فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان راحت تر می توانند زبان انگلیسی را آموزش ببینند. کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته سطح بندی می شوند‌‌. زبان آموزان می توانند با توجه به سواد انگلیسی خود لول مبتدی تا پیشرفته را خریداری کنند.

چند عدد کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

کتاب های فورکرنرز (Four corners)

این کتاب برای یادگیری همه مهارت های زبان انگلیسی مناسب است. در واقع کتاب فورکرنرز از مبتدی تا پیشرفته را پوشش می دهد و توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است. این کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی در هر چهار مهارت زبان انگلیسی مانند؛ نوشتاری، گفتاری، شنیداری و خواندن را در دانش آموزش تقویت می کند. به علاوه کتاب اطلاعات زیادی به خوانندگان داده توسط بهترین اساتید نوشته شده است.

همچنین همراه با فایل های صوتی و ویدیویی عرضه می شود. روش تدریس کتاب بسیار روان و ساده است به همین دلیل زبان آموزان می توانند با خواندن کتاب درک درستی از آن داشته باشند. این کتاب مکالمه محور نیز می باشد.

کتاب های انگلیش ریزالت 

کتاب های انگلیش ریزالت بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد که در سطوح مقدماتی تا پیشرفته تهیه است.

این کتاب برخلاف کتاب آموزش زبان فورکرنرز سلف استادی است به این معنی که دانش آموزان بدون نیاز به معلم نیز می توانند خود به صورت خود آموز شروع به یادگیری این کتاب کنند.

کتاب انگلیش ریزالت نیز شامل دی وی دی است و دانش آموزان می توانند با استفاده از فایل های صوتی و تصویری درک بهتری از تلفظ واژگان داشته باشند.

کتاب های امریکن انگلیش

این کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی توسط موسسه انتشارات آکسفورد طراحی شده و بر روی هر چهار مهارت مهم در زبان انگلیسی اشراف کامل دارد. این کتاب ها ضمن تاکید بر روی مهارت های پایه زبان انگلیسی، مکالمه محور و گرامر محور هستند.

با خواندن این کتاب در کنار مهارت های مهم و اساسی زبان، نحوه صحیح تلفظ و املا واژگان را آموزش می بینید.

در این کتاب واژگان و گرامر با موضوعات جدید آموزش داده می شوند. ویدیوهای جذاب موجود در دی وی دی مهارت های ارتباطی را از طریق سناریوی واقعی و مثال های بی نظیر توسعه می دهد.

در هر درس واژگان جدید به همراه گرامر پایه و اصلی وجود دارد. مکالمه های موجود در هر درس به دانش آموزان اعتماد به نفس صحبت کردن به زبان اصلی را می دهند.

کتاب آموزش زبان انگیسی تاپ وان

جمع بندی 

در این مطلب در مورد کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی بحث کرده و چند کتاب پرفروش و محبوب را برایتان معرفی کردیم. کتاب های آموزشی زبان انگلیسی باید با لحنی شیوا و روان گرامرها و دستور زبان انگلیسی را به مخاطب آموزش دهند.

در این کتاب ها باید به هر چهار مهارت زبان انگلیسی توجه شود. کتاب های آموزشی با لحنی روان و شیوا تمام مطالب را بیان کرده اند و دارای طیف وسیعی از تمرین ها و نمونه سوالات هستند. در این صورت زبان آموزان بعد از پایان درس می توانند با حل سوالات موجود در آخر کتاب خود را محک بزنند.

منابع

Soenglish, elt.oup

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *