برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

فر هنگ و رفتار انگلیسی داشته باشیم

رفتار انگلیسی

زبان، طرز فکر و رفتار مردم را شکل می دهد. زبان، بخشی از فرهنگ است، فرهنگ بر طرز تفکر فرد تأثیر می گذارد و این آغازگر رفتار انگلیسی و کل مردم جهان است. به طور کلی، نحوه تفسیر افراد از چیزهایی که احساس می کنند، می شنوند و می بینند می تواند متفاوت باشد چرا که این تفسیر تحت تأثیر تجربیات شخصی، هنجارها، قوانین فرهنگی، سنت ها و زبان ها است. افکار از کلمات می آیند و در نهایت رفتارها شکل می گیرند.

ارتباطات بین ‌المللی و تجارت جهانی نیز تحت تأثیر زبان‌ها هستند، بنابراین نیاز مبرم به بومی ‌سازی وجود دارد. برای داشتن روابط تجاری موفق با کشورهای دیگر، یک شرکت باید بتواند پیام ‌ها را به زبانی که به درستی و به وضوح قابل درک باشد، به کارکنان و مخاطبان خود ارائه دهد.

محلی سازی یا بومی سازی، به این معنی است که همه اشکال ارتباط باید به زبان محلی ترجمه شوند تا تفسیر و درک آن واضح باشد. همچنین آموزش کارکنان محلی و فرهنگ سازمانی باید با فرهنگ محلی مطابقت داشته باشد. برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی می توانید در دوره های آموزشگاه زبانسرا شرکت کنید.

به منظور دستیابی به یک رفتار محلی و بومی شده، نیاز است که زبان گفتگوی آن منطقه را به خوبی یاد گرفت. بهترین پیشنهاد، شبیه کردن تفکرمان به نحوه تفکر مردم آن مرز و بوم است. زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنا نیست.

بنابراین هر چقدر بتوانیم با فرهنگ و سبک زندگی مردم مناطق انگلیسی زبان بهتر آشنا شویم، خواهیم توانست ارتباط کارآمدتر و موثرتری با آن ها برقرار کنیم. برای نیل به این هدف، راهکارهای زیر به عنوان تمرین های روزمره یا هفتگی پیشنهاد می گردند:

برای داشتن فر هنگ و رفتار انگلیسی کتاب های انگلیسی بخوانید

به طور کلی، وقتی کتاب می خوانید، مغزتان را به چالش می کشید زیرا خواندن، یک فرآیند بسیار فعال است. وقتی چیزی از یک کتاب را می ‌خوانید، در حالی که دارید صحنه ‌ای از آن متن را در ذهن خود تصور می‌کنید، با تمرکز و دقتی که دارید، به وضوح متوجه می‌ شوید که نویسنده چه می ‌خواهد بگوید و در نهایت، نظر موافق یا مخالف با نویسنده را انتخاب می‌کنید.

علاوه بر اینکه مطالعه آرامش بخش است و ذهن شما را از فشار کاری فعلی دور می کند، خواندن متون به زبان انگلیسی موجب تقویت سطح زبان انگلیسی تان نیز خواهد شد. خواندن مطالب انگلیسی زبان به شما این امکان را می دهد که هوش خود را افزایش دهید، خلاق تر شوید، به سرگرمی های ارزان قیمت دسترسی داشته باشید و راهی برای کاهش استرس بیابید.

با خواندن کتاب های انگلیسی زبان، می توانید از مزایای بی پایانی بهره مند شوید؛ و رفتار انگلیسی داشته باشید. برای انگلیسی کردن رفتار کودکان خود آن ها را در دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان ثبت نام کنید.

زبان گوشی و لپ تاپ یا کامپیوتر خود را انگلیسی کنید

بسیاری از مردم بر این باورند که تغییر زبان در تلفن همراهشان، به آن ها کمک می کند زبان جدید را سریع تر یاد بگیرند و رفتار انگلیسی داشتـه باشند. چند دلیل وجود دارد که چرا افراد فکر می کنند تغییر زبان تلفن خود ممکن است به یادگیری آن ها کمک کند.

برای مثال، با تغییر زبان گوشی همراه به انگلیسی، ابتدا فرد مجبور می شود که به طور منظم با زبان انگلیسی درگیر شود و این زبان را یاد بگیرد تا بتواند از تلفن خود استفاده کند؛ دوم، راهی برای تمرین زبان جدید در یک محیط کم فشار به افراد می دهد زیرا دیگر آن ها مجبور نیستند نگران اشتباه کردن خود باشند، چرا که فقط با تلفن خود ارتباط برقرار می کنند. در نهایت، می تواند به افراد کمک کند تا درک صمیمی تری از زبان جدید ایجاد کنند. آن ها می توانند نحوه استفاده از زبان را در زمینه های مختلف ببینند و در مورد فرهنگ مرتبط با آن بیاموزند.

آهنگ و پادکست انگلیسی بخوانید و بشنوید

مهارت های گوش دادن فعال، برای ایجاد یک آموزش جذاب و همدلانه ضروری است. وقتی فعالانه چیزی را به زبان انگلیسی گوش می‌دهید، کاملاً روی آنچه گفته می‌شود تمرکز می‌کنید. این به معنای گوش دادن با تمایل واقعی، برای درک احساسات و دیدگاه گوینده بدون قضاوت است و موجب می شود که جان مطلب در ذهن بنشیند و یادگیری عمقی ایجاد گردد. علاوه بر این، گوش دادن فعال شامل گوش دادن با تمام حواس شماست.

با گوش دادن به مطالب انگلیسی، فضای ذهنی به انگلیسی تغییر می کند و موجب ایجاد علاقه در فرد می گردد و می تواند رفتار انگلیسی دشتـه باشد. همچنین مطالب شنیداری زنده تر هستند یعنی با مواردی مانند تغییرات در صوت و لحن که در آهنگ ها و پادکست ها وجود دارد و از یکنواختی مطلب می کاهد، شخص شنونده معمولاً احساس راحتی بیشتری می کند و راحت تر و آشکارتر با موضوع ارتباط برقرار می کند. دیدن آموزش آیلتس آنلاین را در آموزشگاه زبانسرا تجربه کنید.

اخبار انگلیسی را بخوانید و گوش دهید

وقتی سفر یادگیری زبان خود را شروع می کنید، به خصوص اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، منابع بی پایان هستند. صدها کتاب و برنامه برای انتخاب، هزاران پادکست برای گوش دادن و منابع و ابزار بیشتر از آنچه بتوانید بشمارید، وجود دارند اما با حرکت از «مبتدی» به «متوسط» و سپس به «پیشرفته»، تعداد منابع موجود به سرعت کاهش می‌یابند و بدتر از آن، این ناپدید شدن درست زمانی اتفاق می‌افتد که به موارد آموزشی زبان با کیفیت بیشتر نیاز پیدا می کنید.

یادگیری زبان انگلیسی با اخبار، راهی است عالی برای تقویت رفتار انگلیسی شما. آیا انگلیسی را با اخبار یاد می گیرید؟ در غیر این صورت، یکی از بهترین منابع رایگان، در دسترس و دائماً در حال به روز رسانی را از دست داده اید.

نکته مهمی در این زمینه وجود دارد و آن این که گوش دادن به اخبار، روش جایگزین و اصلی برای یادگیری زبان انگلیسی نیست بلکه فقط یک روش تکمیلی است. پس باید در کنار گوش دادن به زبان، تا می توانید متن های مختلف را با صدای بلند و شمرده برای خود بخوانید تا با این روش، جملات انگلیسی ملکه ذهن تان گردد.

بعد از حدود سه یا چهار روز گوش کردن به اخبار، متوجه یک سری کلمات می شوید که همیشه یا به طور معمول در سخنان گوینده اخبار تکرار می شوند. آن ها را سرچ کنید و معنای شان را در یک دفترچه، یادداشت کنید. این کلمات در آینده بسیار کاربردی خواهند بود.

با بهره‌گیری از پخش‌های منظم اخبار و مقالات آنلاین، از مزایای بسیاری برای یادگیری زبان برخوردار خواهید شد. خوانندگان و شنوندگان اخبار انگلیسی زبان، معلمان عالی زبان انگلیسی هستند و به خوبی رفتار انگلیسی دارند.

جمع بندی

راه های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی و آشنایی با فرهنگ و رفتار انگلیسی زبان ها وجود دارد، ما در این مقاله چند راه برای این که بتوانید رفتار تان را انگلیسی بکنید، ذکر کرده ایم.

با وجود این مسیر ها بهترین روش آموزش اصولی زبان انگلیسی می باشد. که آموزشگاه زبانسرا برای برطرف کردن نیاز یادگیری زبان انگلیسی و آشنایی با فرهنگ و رفتار انگلیسی شما عزیزان دور آموزش آنلاین زبان انگلیسی را برگذار می کند.

سوالات متداول

  • رفتار انگلیسی چه معنایی دارد؟

این رفتار به صورت کلی به رفتارها، توصیفات، و قوانین اجتماعی مرتبط با فرهنگ انگلیسی زبانان اشاره دارد. این شامل رفتارهای اجتماعی، قوانین نیروی کار، رفتارهای اجتماعی و حتی رفتارهای غذایی است.

  • چه زمانی باید خوش آمد گویی کنم؟

در انگلستان و بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان، خوش آمد گویی به عنوان یک رفتار اجتماعی مهم در مواقع مختلف تلقی می‌شود. هنگام ورود به یک محل کار، خانه یا جای دیگری که افراد را ملاقات می‌کنید، مناسب است خوش آمد گویی کنید. عبارت “Hello” (سلام) و “How are you?” (حال شما چطور است؟) برای خوش آمد گویی رایج هستند.

منابع

ilovelanguages, daytranslations

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *