برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

آموزش زبان انگیلیسی به کودکان از طریق فلش کارت

فلش کارت آموزش زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی راه های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فلش کارت است. در پشت و روی فلش ها اطلاعات مفیدی درباره زبان انگلیسی قرار گرفته است. بر روی این این کارت های زبان انگلیسی اطلاعاتی همچون: تصاویر، جمله ها، مترادف ها و مثال ها قابل نمایش هستند.

این کارت ها وسیله مناسبی برای یادگیری کلمات انگلیسی، گرامر، تلفظ کلمات، مکالمه و غیره هستند. با استفاده از این این کارت ها می توانیم کلمات سخت را در کلاس در معرض دید قرار دهیم. پس کاربردهای زیادی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارند. با شیوه آموزش زبان انگیلیسی به کودکان از طریق این کارت ها می توانیم از سطح مبتدی تا حرفه ای با فلش کارت به کودکان شما آموزش دهیم.

فلش کارت آموزش زبان انگلیسی

تاثیر آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق فلش کارت

پیشرفت در زمینه کارت های تمرینی برای آموزش زبان انگلیسی برای نخستین بار در قرن نوزدهم به وسیله نظریه پرداز آموزش انگلیسی فاول لی مورتیمر صورت گرفت. فاول از کارت های تمرینی کاغذی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کرد. راه های زیادی برای آموزش زبان انگلیسی با ف کارت های تمرینی لش کارت وجود دارد.

ما از بهترین روش ها برای آموزش کودکان شما استفاده می کنیم. مثلا برای یادگیری مکالمه از این کارت هایی با حرف ها، ترکیب های حرف و کلمات مجزا استفاده می شود. همچنین برای تمرین املا از مشاهده تصویری کلمات استفاده می کنیم. برای آموزش صحبت کردن به زبان انگلیسی تشکیل جمله ها به وسیله فلش کارت است. با شکل ها و کلمه هایی که دارد به آسانی کودکان شما جمله سازی را یاد خواهند گرفت.

با شرکت در کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی به صفحه مربوطه مراجعه کنید

نحوه آموزش زبان انگلیسی با فلش کارت به کودکان

 در کدام مرحله از یادگیری استفاده از کارت های تمرینی مناسب است؟ از کارت های تمرینی می توانیم در مرحله شرح دادن موضوع جدید یا حفظ کردن و تکرار استفاده کنیم. همچنین هنگامی که کودکان می‌خواهند کلمات جدید را مرور کنند استفاده از کارت های تمرینی بهترین راه است. موقع گرفتن آزمون با استفاده از شکل یا با استفاده از کلمات از کارت های تمرینی استفاده می شود. در نهایت برای جمع بندی گرامر یا مطالب تدریس شده از آن استفاده می کنند.

فلش کارت برای آموزش افراد در هر سنی مناسب است. بهترین زمان استفاده از آن در کودکی است. زیرا کودکان علاقه به یادگیری همراه با سرگرمی دارند. ۸۰٪ اطلاعاتی که حفظ می کنیم به صورت مشاهده است. پس کارت های تمرینی با آموزش همراه با مشاهده بهترین روش آموزش به کودکان است. بهتر است بجای استفاده از قوه تخیل، یادگیری آن ها همراه با تصویر باشد.

مزیت های آموزش زبان انگلیسی با کارت های تمرینی

آموزش زبان انگلیسی با استفاده از فلش کارت مزایای زیادی دارد. اولین مزیت کم هزینه بودن آن ها است. حتی می توانید بدون خرید این کارت های تمرینی به صورت اینترنتی به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین حمل کردن آن آسان است و کودک می تواند به راحتی آن را به مکان های مختلف حمل کند.

به جای این که کتاب های با حجم زیاد و وزن زیاد را حمل کنید می توانید کارت های تمرینی را که دارای اندازه های استاندارد و قابل حمل است جابه جا کنید. همچنین فلش کارت برای هر موضوع زبانی قابل استفاده است. برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان و یا کلاس های زبان می توان از آن‌ها استفاده کرد.

همچنین شما می توانید با استفاده از این کارت های تمرینی به راحتی در خانه از کودکتان امتحان بگیرید. این کارت های تمرینی از سطح مبتدی تا پیشرفته قابل استفاده می باشد. همچنین کارت های تمرینی که دارای تصویر هستند اطلاعات را به آسانی در حافظه ماندگار می کنند. این کارت های تمرینی کارت های تمرینی خیلی بهتر از کتاب های خسته کننده و غیر فشرده برای آموزش زبان هستند.

ما از کارت های تمرینی که دارای اطلاعات مفید و مختصر هستند همچنین تصاویر سرگرم کننده و آموزنده ای دارند استفاده می‌کنیم. بهترین شیوه برای آموزش کلمه ها در زبان های مختلف و زبان انگلیسی استفاده از فلش کارت است.

بازی های مختلفی به وسیله این کارت های تمرینی قابل انجام است.

دروه ی آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبانسرا

فلش کارت آموزش زبان انگلیسی

روشی سرگرم کننده است

تصاویر واضح و کیفیت بالای این کارت ها در ایجاد انگیزه در کودکان مؤثر است. ما در هر سنی متناسب با همان برای کودکان شما کارت های تمرینی تهیه می‌کنیم. در این بخش به شرح بازی هایی به وسیله کارت های تمرینی می پردازیم.

بازی بپر و حدس بزن

فلش کارت را در یک ردیف روی زمین قرار دهید. می توانید از دو نفر در هر جهت ردیف استفاده کنید. از کودکان درخواست کنید به بالا بپرند و کارت های تمرینی که نزدیک آن‌ها است را حدس بزنند.

 همچنین می توانید با این روش مسابقه‌ای بزارید.

لب خوانی

در این بازی یکی از کارت های تمرینی را انتخاب کنید. کلمه مورد نظر را بی صدا لب خوانی کنید.

فلش کارت سریع

این کارت ها را با سرعت بالا بیاورید و از کودک خود بخواهید به سرعت پاسخ آن ها را بدهد.

نمایش کند

کارت های تمرینی را با کاغذی بپوشانید. و تنها قسمت کمی از این کارت را نشان دهید. کودک باید حدس بزند که کدام کارت های تمرینی است.

آرام-بلند

کارت های تمرینی را می گیرید و کلمه را با صدای آرام و بار دیگر با صدای بلند و دفعه آخر با صدای معمولی می گویید. درنهایت کارت های تمرینی را بالای سر خود بیاورید تا کودک شما آن را بگوید.

بگذر و بگو

در این بازی می توانید شما با کودکان خود در ردیفی بشینید و کارت های تمرینی را نفر به نفر با صدای بلند بخوانید.

 کدام کارت گم شده؟

این کارت را پشت سر هم بچینید بعد یکی را بردارید و از کودک بخواهید حدس بزند که کدام کارت های تمرینی کم شده است.

فلش کارت آموزش زبان انگلیسی

جمع بندی

به وسیله تیم مجرب ما با فلش کارت کارت های تمرینی زبان می توانید یادگیری کودک خود را سرعت بدهید. همچنین آموزش به این شیوه همراه با بازی می تواند کودک شما را علاوه بر آموزش زبان، سرگرم کند. پس برای ثبت نام با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

  • در دوره های آموزشی هم از کارت های تمرینی استفاده می کنند؟

برای در یافت پاسخ سوال خود به صفحه آموزش زبان انگلیسی به کودکان مراجعه کنید.

  • آیا استفاده از فلش کارت در سرعت یادگیری کودکان تاثیر دارد؟

با بکارگیری آموزش همراه بازی با کارت های تمرینی سرعت یادگیری زبان کودکان را افزایش می دهید. به این صورت در فرزندان شما انگیزه ای برای یادگیری زبان شکل می گیرد.

منابع
shaneschools
, tefllemon

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *