برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

معرفی 7 کتاب آموزش زبان آلمانی

معرفی 7 کتاب آموزش زبان آلمانی

اگر شما هم جز علاقه مندان به کتاب آموزش زبان آلمانی هستید و قصد دارید این زبان پرکاربرد را بیاموزید، در وهله اول باید منابع و کتاب‌های آموزشی زبان آلمانی را مطالعه کنید. البته قبل از پیدا کردن منابع انجام یکسری تحقیقات لازم است تا بتوانید مسیر یادگیری زبان را به درستی طی کنید.

یادگیری یک زبان جدید مسیر هیجان‌ انگیزی را ایجاد خواهد کرد که زندگی ما را به انواع مختلفی زیبا می‌کند. زبان آلمانی، یک زبان گسترده در سراسر اروپا است و مزایای فراوانی برای کسانی که به تازگی در این مسیر یادگیری قدم گذاشته اند، به همراه دارد. اگر قصد در بهبود تجربیات سفر خود، گسترش فرصت‌های شغلی و ارتقا ارتباط اجماعی خود دارید، یادگیری زبان آلمانی با کمک کتاب آموزش زبان آلمانی به شما کمک شایانی خواهد کرد.

در این مقاله، ما یک فهرست انتخابی از 7 کتاب کتاب آموزش زبان آلمانی را ارائه می‌دهیم که می‌تواند به شما در مسیر تسلط بر زبان آلمانی کمک کنند. این منابع با دقت انتخاب شده‌ تا به سبک‌ و سطوح مختلف یادگیری اشاره داشته باشند و یک تجربه یادگیری جامع را به شما تضمین کنند.

همچنین تمامی این منابع معرفی شده کاملاً مطابق با استانداردها و مناسب برای تمامی افراد تعبیه شده‌اند. شما می‌توانید برای یادگیری زبان آلمانی در سریع‌ترین زمان ممکن در دوره‌ی آموزش آنلاین زبان آلمانی ما شرکت کرده و به راحتی مکالمه کنید.

کتاب آموزش زبان آلمانی

کتاب آموزش زبان آلمانی Teach yourself german

همه می‌ دانیم زبان آلمانی یکی از دشوارترین زبان‌ها برای یادگیری است. کتاب Teach yourself german به عنوان کتاب خودخوان نیز شناخته می‌شود. دانش‌آموزان بدون استفاده از کلاس، زبان آلمانی را از صفر تا صد می‌آموزند. اگر می‌خواهید به تقویت زبان آلمانی خود بپردازید، این کتاب می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد.

در کل افرادی که قصد ندارند به کلاس برود و به آموزشگاه برای یادگیری مراجعه کنند؛ این کتاب آموزش زبان آلمانی بسیار مناسب بوده و موجب بالا رفتن سطح مکالمه و شنیداری مخاطبان می‌گردد. کتاب Teach yourself german که در ۲۵ درس نوشته شده است، موضوعات متنوعی را تحت پوشش خود قرار داده و برای اینکه شما به درک درستی از مطالب برسید بیشتر لغات با استفاده از تصاویر به نمایش درآمده‌اند. اگر علاوه بر زبان آلمانی به زبان ترکی علاقه دارید و زمان کافی برای آموختن زبان ترکی در آموزشگاه را ندارید؛ می توانید در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی شرکت کنید.

معرفی مجموعه کتاب های menschen

در هنگام خرید مجموعه کتاب‌های menschen هیچ گاه در خود شک و تردید راه ندهید زیرا این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع جهت آموزش زبان آلمانی در میان جوامع شناخته شده است. این کتاب تمام نکات گرامری، مهارت‌های لازم برای کسب یادگیری زبان به صورت ساده و روان، لغات ضروری و مهم جهت مکالمه و هزارن نکته دیگر را در قالب داستانی و به صورت تصویر و تمرین برای شما عنوان کرده است. اصل این کتاب آموزش زبان آلمانی حتی در میان مربیان و معلمان نیز از محبوبیت بسزایی برخوردار بوده و شما در مدت زمان کمی می‌توانید مهارت‌های لازم در حوزه مکالمه آلمانی را بیاموزید.

کتاب Fabuil

کتاب آموزش زبان آلمانی Fabuil بیشتر برای آن دسته از کودکانی که می‌خواهند زبان آلمانی را فرا بگیرد تهیه و تعبیر شده است. در حقیقت یکی از اولین و بهترین کتاب‌های آلمانی برای کودکان است که تمامی مفاهیم لغات و گرامر ها را در قالب جملات ساده و ابتدایی به میان آورده است. افراد می‌توانند به دریافت فایل صوتی نیز بپردازند. کتاب فابولی به دست نویسندگان بزرگ و کاملاً فهمیده به نام‌های Joachim Becker , Matthias Merkelbach نگاشته شده است.

کتاب Team Deutsch

کتاب آموزش زبان آلمانی Team Deutsch برای آن دسته از دانشجویانی که می‌خواهند خود را برای آزمون‌های Fit in Deutsch / KID A1 و A2 آماده کنند، انتخابی کاملا مناسب و شایسته می‌باشد. علاوه بر آن بسیاری از جوانان با مطالعه آن توانسته اند به دریافت گواهینامه آلمانی B1 دست یابند. کتاب تیم آلمانی شامل انواع تمرینات منحصر به فرد، واحدهای یادگیری قابل مدیریت و جذاب، ساختاری روشن و واضح، عکس‌هایی معتبر برای درک بهتر مفاهیم، انواع راهکارها و نکات مهم و کلیدی می‌گردد که یادگیری را برای افراد خود آموز بسیار آسان نموده است. اگر به دنبال یک کتاب آموزش زبان آلمانی خوب هستید، ما به شما Team Deutsch را معرفی می کنیم.

کتاب آموزش زبان آلمانی

کتاب آموزش زبان آلمانی German language 128 million

از جمله کتاب‌هایی که می تواند روند آموزشی خود آموزها را ترسیع ببخشد، کتاب آموزش زبان آلمانی German language 128 million است. مجموعه‌ای از 3 کتاب منسجم و جامع که زبان آلمانی را از مبتدی تا حرفه‌ای به طور کامل می‌آموزد. در کل نویسنده‌ها در هنگام نگارش آن از معانی و ترفندهای ساده برای فهم بهتر استفاده کرده اند تا مناسب تمامی دانش‌آموزانی باشد که هدفی برای یادگیری زبان آلمانی را دارند.

به همین خاطر افراد با درک سریع مطالب می‌توانند در مدت زمان کوتاهی بر زبان آلمانی تسلط پیدا کنند. البته کتاب سوم German language 128 million در سطح بسیار پیشرفته‌ای قرار دارد و برای اینکه بتوانید تبحر کافی را در زبان آلمانی داشته باشید باید کتاب سوم  German language 128 million را بخوانید.

کتاب German Demystified

کتاب آموزش زبان آلمانی مک گروهیل نوسنده‌ای که کتاب German Demystified را چاپ و انتشار کرده است، آن را به عنوان معتبر ترین کتاب‌ آموزش زبان آلمانی معرفی نموده که با روش‌های بسیار سریع و ساده به یادگیری می پردازد. اگر می خواهید سرعت یادگیری زبان آلمانی خود را بالا ببرید، تیم زبانسرا این کتاب را پیشنهاد می‌کند که در بسیاری از آموزشگاه‌ها نیز مورد تدریس قرار می گیرد. این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های خودآموز بوده و هیچگونه سطحی برای آن در نظر گرفته نشده است و تمامی افراد زبان‌آموز که در هر سطحی قرار دارند به خوبی می توانند آن را یاد بگیرند.

کتاب آموزشی Basic german vocabulary

 به طور کلی هر دانش‌آموزی که می‌خواهد هرگونه زبان خارجی را بیاموزد؛ ابندا باید بتواند به خوبی با مطالب آن ارتباط برقرار کند. در واقع به درک درستی از مفاهیم برسد و آن را به خوبی در ذهن خود بسپارد. کتاب آموزش زبان آلمانی Basic german vocabulary در مرحله اول نقاط ویژه، مهم و کلیدی آلمانی را به دانش‌آموزان می‌آموزد تا بتوانند با فهم این لغات یک مرور و آماده سازی کلی نسبت به مکالمه آلمانی داشته باشند.

کتاب آموزش زبان آلمانی

جمع بندی نهایی

یادگیری زبان آلمانی با توجه به لحن گفتاری ممکن است کمی پیچیده باشد. با معرفی این 7 کتاب آموزش زبان آلمانی شما عزیزان می توانید در مدت اندکی این زبان را فراگیرید. جهت آموزش‌های بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین منتظر نظرات شما در رابطه با این 7 کتاب‌ آموزنده که معرفی شده، هستیم.

سوالات متداول

  • کدام کتاب گرامر را بصورت کامل تر توضیح داده است؟

فابولی می تواند گرامر لغات و مفاهیم مربوط به زبان آلمانی را به صورت بسیار ساده بیان کند. و با شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی به موفقیت ‏دست یابید.

  • بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی خودآموز کدام است؟

کتاب German language 128 million یکی از بهترین کتاب های خودآموز بوده و هیچ گونه سطحی برای آن در نظر گرفته نشده است و کلیه افراد زبان آموزان خود در هر سطحی که قرار داشته باشند به خوبی می توانند آن را یاد بگیرند.

منابع

feralan, faridlingo

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *