برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

5 تا از بهترین روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی کودکان در منزل

دختری که دارد با تبلت آموزش زبان می بیند که یکی از امروزه با گسترش ارتباطات، یادگیری زبان انگلیسی مهارتی لازم برای همه افراد است. هرچه آموزش را از سنین پایین تر شروع کنید، روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل بهتر و مؤثر تر خواهد بود. است

امروزه با گسترش ارتباطات، یادگیری زبان انگلیسی مهارتی لازم برای همه افراد است. هرچه آموزش را از سنین پایین تر شروع کنید، روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل بهتر و مؤثر تر خواهد بود. آموزش زبان انگلیسی به کودکان می تواند فرصت های شغلی و تحصیلی زیادی را در آینده برای آنان فراهم کند. کودکان ذوق و خلاقیت و همچنین انرژی بیشتری نسبت به بزرگسالان دارند، به همین دلیل روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل به تعداد زیاد است که در این مقاله 5 مورد از آن ها را بیان خواهیم کرد. درک اصول آموزش زبان به کودکان و به کارگیری روشی مناسب برای آنان، کلید موفقیت در آموزش زبان انگلیسی به کودکان است.

برای ثبت نام در دوره ی آموزش زبان انگلیسی به صفحه یادگیری آنلاین زبان انگلیسی مراجعه کنید.

دختری که دارد با لپتاپ آموزش زبان می بیند که یکی از امروزه با گسترش ارتباطات، یادگیری زبان انگلیسی مهارتی لازم برای همه افراد است. هرچه آموزش را از سنین پایین تر شروع کنید، روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل بهتر و مؤثر تر خواهد بود. است

بهتر است کودکان از چه سنی روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل را شروع کنند؟

کودکان از هوش و استعداد فوق العاده ای برخوردار هستند. قدرت یادگیری آنان از 4 سالگی به بعد، به اوج خود می رسد. توصیه ما به والدین این است که آموزش را از سنین 5 تا 6 سالگی و قبل از ورود کودکان به مدرسه آغاز کنند.

برای شرکت در دوره ی تربیت مدرس زبان انگلیسی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با انیمیشن

انیمیشن ها یکی از منابع آموزشی رایگان برای آموزش زبان به کودکان هستند. بسیاری از کودکان از نگاه کردن انیمیشن های کارتونی بسیار لذت می برند و اگر هدفمند آن ها را دنبال کنند، اثر یادگیری در آن ها دو برابر می شود.

در این انیمیشن ها که یکی از روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل می باشد صداگذاری و تلفظ کلمات به صورت کاملا واضح و صحیح انجام می شود. علاوه بر این یادگیری واژگان جدید توسط انیمیشن بسیار راحت تر است.

در انیمیشن های آموزشی زبان انگلیسی از کلماتی ساده و ابتدایی برای کودکان استفاده شده که یادگیری آن بسیار آسان است. هرچه انیمیشن برای سنین بالاتر طراحی شود، کلمات پیشرفته آن نیز بیشتر می شود.

با دیدن این انیمیشن های آموزشی، کودکان با برخی از مکالمات ساده نیز آشنا می شوند و می توانند در دنیای واقعی آن را به کار گیرند. لازم است برخی از انیمیشن ها را چند بار تکرار شوند تا کودک بهتر بتواند با مفهوم و تلفظ لغات آشنا شود.

آموزش زبان انگلیسی  به کودکان  با آهنگ

آموزش با آهنگ، یکی از جدیدترین روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل در مورد کودکان است. شواهد زیادی وجود دارد که ثابت می کند موسیقی از بهترین و موثر ترین راه ها برای آموزش زبان به کودکان در سنین پایین است. یادگیری با تفریح و لذت بسیار بهتر از آموزش در یک کلاس درس خشک و بی روح است.

بهترین زمان برای پخش موسیقی های آموزشی، بعد از آشنایی کودکان با لغات جدید است. از موسیقی ها می توانید برای آموزش روز های هفته، یادگیری رنگ ها، لباس ها و بیان احساسات استفاده کنید.

در آموزش زبان با موسیقی حتی کودکان خجالتی نیز به ذوق آمده و همراه آهنگ به تکرار کلمات مشغول می شوند.

آموزش زبان انگلیسی  به کودکان  با فلش کارت

یادگیری به همراه بازی و سرگرمی، بسیار موثرتر از سایر روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل قدیمی است. استفاده از فلش کارت ها روشی آسان و البته ارزان قیمت برای یادگیری کودکان است.

طرح های کودکانه روی این فلش کارت ها بسیاری از کودکان را برای آموزش مشتاق تر می کند. رایج ترین روش برای آموزش زبان انگلیسی توسط فلش کارت ها، حدس بزن و کارت را برگردان است. البته فلش کارت ها انواع مختلفی دارد که می توانید با توجه به نیاز کودک آن را تهیه کنید.

در برخی فلش کارت ها یک طرف نقاشی واژه مدنظر کشیده شده و در طرف دیگر لغت آن به انگلیسی نوشته شده است. در برخی دیگر نیز، کلمه مورد نظر به فارسی در یک سمت کارت و همان کلمه به انگلیسی در طرف دیگر کارت درج شده است

فلش کارت ها که یکی از بهترین روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل است را می توانید با خود به همراه داشته باشید تا در هر زمان که فرصت را برای یادگیری مناسب دیدید، از آن برای آموزش استفاده کنید.

فلش کارت های آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با کتاب داستان

کتاب های داستان یکی از منابع مناسب و در دسترس برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. خواندن داستان های کوتاه به زبان انگلیسی تاثیر زیادی در تقویت مهارت خواندن و نوشتن کودکان دارد. در روند خواندن داستان، کودکان علاوه بر مرور لغاتی که از قبل یادگرفته اند، با لغات جدیدی رو به رو می شوند و مفهوم آن را بهتر درک می کنند. بهتر است دنبال کتاب داستان هایی بروید که مطابق با میل کودک شماست.

خواندن کتاب های داستانی که یکی از روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل است در کلاس های درس نیز تاثیر زیادی در افزایش تمرکز کودکان دارد و یادگیری آن ها را چند برابر می کند.

آموزش زبان انگلیسی با کتاب های خود آموز

کتاب ها همیشه از بهترین منابع آموزشی بوده اند، به شرطی که با توجه به سن کودک طراحی شده باشند و در آن ها از تصاویر و رنگ های جذاب برای کودکان بهره گرفته شده باشد. کتاب های خود آموز از دیگر روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل می باشد. این کتاب ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در مرحله اول حروف الفبا و بعد هم واژگان را در ذهن کودکان تثبیت کنند. این کتاب ها باید بر اساس رده سنی کودک انتخاب شوند تا بتوانند بیشترین بازدهی را داشته باشند.

پدر مادری که به بچه های خود دارند زبان انگلیسی یاد می دهند

سخن آخر

لزوم یادگیری زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. یادگیری زبان از سنین کودکی و با روش های مناسب می تواند تاثیر زیادی در آینده کودک شما داشته باشد. امروزه متد ها و روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل جدید، آسان و کاربردی جایگزین روش های خسته کننده قبلی شده است که یادگیری را برای کودکان بسیار جذاب و لذت بخش می کند.

آموزشگاه زبان سرا با کادری مجرب و با استفاده از روش های آموزشی روز دنیا، ارائه کننده انواع خدمات آموزشی زبان های مختلف برای همه سنین است. در دوره های آموزشی زبان سرا با توجه به سطح هر دوره، از ویدئو های آموزشی مختلف و پلتفرم های آموزشی مناسب استفاده می شود که در یادگیری زبان تاثیر زیادی دارند. با شرکت در دوره های زبان سرا در هر سنی که هستید می توانید زبان انگلیسی را به راحتی آب خوردن یاد بگیرید.

سوالات متداول

  • آیا با این روش ها جدید می توانیم به کودکان خود زبان انگلیسی یاد دهیم؟

روش های سریع یادگیری زبان انگلیسی در منزل در مورد کودکان در خانه کار آسانی نیست. بهتر است کودک خود را در موسسات معتبر و دورهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ثبت نام کنید تا با روش های آموزشی روز دنیا، این زبان را به خوبی فرا گیرند.

  • آیا می شود در خانه فلش کارت ساخت؟

 فلش کارت ها را می توانید خودتان در خانه هم بسازید و از این طریق که یکی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی است، می توانید با کودک خود به تمرین زبان مشغول شوید.

منابع

 quickwithus, sciencedirect

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *