برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

بهترین کلاس زبان آنلاین برای کودکان

گاهی اوقات به علت بروز برخی از مسائل مانند: شیوع بیماری در سطح شهرها، کشور و جهان، شرایط آب و هوایی، امنیت و… لازم است. به دنبال کلاس زبان آنلاین برای کودکان باشیم، کلاس های درس و آموزش از حالت حضوری خارج شده و در بستر فضای مجازی و به شکل غیر حضوری برگزار شود.

در ارتباط با این مسئله باید گفت که هر شیوه، مزایا و معایب خاص خود را دارد و متناسب با شرایط به وجود آمده، برای پیش روی دروس لازم است راهکار های مختلف را پیاده سازی کرده و از آن ها نهایت استفاده را برد.

در ادامه می خواهیم ویژگی های مثبت و منفی آموزش حضوری و آنلاین آموزش زبان انگلیسی به کودکان را برای شما بیان کنیم. دعوت می کنیم تا انتها همراه ما باشید و دانسته های خود را افزایش دهید.

یادگیری زبان انگلیسی

مقایسه یادگیری زبان انگلیسی در کلاس زبان آنلاین برای کودکان و حضوری

امروزه به دلیل پیشرفت های چشم گیری که در سبک زندگی ها پدید آمده، افراد زیادی تمایل دارند که فرزند خود را به کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی بفرستند. این کلاس ها -هرچند به شکل حضوری یا غیرحضوری برگزار شود- دارای اهمیت فراوانی می باشد.

نکته مهمی که در این راستا وجود دارد، این است که کودکان و نوجوانان، کمتر از والدین از اهمیت یادگیری زبان آگاهند و همین امر موجب می شود، شور و اشتیاق کمتری در یادگیری آن داشته باشند.در صورتی که این کلاس زبان آنلاین برای کودکان برگزار شود، توجه به آن و یادگیری زبان به مراتب، بیشتر از شیوه حضوری است. علت این امر را می توان در توجه کودک و پرت نشدن حواس او در زمان یادگیری به شکل آنلاین معرفی کرد؛ به علاوه در این زمان کودک از هم سن و سالان خود دور بوده و یادگیری وی از طریق سیستم ها انجام می گیرد.

در کدام فضا کودک راحت تر است؟

در پاسخ به این سوال: کودک در کدام فضا برای یادگیری راحت تر است؟ باید به شما بگوئیم که هر دو محیط مزیت های مخصوص به خود را دارد و نمی توان گفت که کدام یک بهتر از دیگری است، در رابطه با این سوال به ذکر دو مثال خواهیم پرداخت و شما با توجه و درک هریک، قادر خواهید بود به انتخاب بهتری دست یابید.

کودک در زمان مراجعه حضوری، دوستان خود را می بیند و این گونه، علاقه و تمایل بیشتری نسبت به یادگیری در او ایجاد می شود، تعاملات به شکل کامل تری شکل می گیرد و نظم و انجام تکالیف هم با دقت و توجه بیشتری رخ می دهد، به علاوه، افراد در زمان حضور در کلاس، ملزم به انجام تکالیف خود هستند.

کلاس زبان آنلاین برای کودکان ، شما را از تردد در مسیر کلاس معاف می دارد؛ در نتیجه، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. اما این کلاس ها، ارتباط موثر استاد و زبان آموز را تحت تأثیر قرار داده و روند را کند می کند. به هر حال، انجام هریک از دو روش نام برده در فوق، خصوصیات خاص خود را دارد و لازم است در هر دو محیط،  فرد تمام تلاش خود را در جهت یادگیری به کار بگیرد. با وارد شدن به صفحه آموزش آنلاین آیلتس در مورد این دوره بیشتر بدانید.

تعدادی کودک که در کتاب خانه مشغول یادگیری زبان انگلیسی می باشند

کدام فضا تاثیر بیشتری در یادگیری کودکان دارد؟

در این بخش به یک سری خصوصیات مثبت و منفی در رابطه با آموزش حضوری و غیر حضوری خواهیم پرداخت و شما کاربران محترم با مشاهده آن ها متوجه خواهید شد که تاثیر کدام فضا بیشتر و مناسب تر خواهد بود.

مزایای آموزش حضوری

این روش از دیرباز تاکنون در میان ملت های سراسر دنیا رایج بوده و امروزه به آن آموزش سنتی هم گفته می شود، در این روش بین مربی و دانش آموزان، ارتباط مستقیم وجود دارد، تعاملات انجام می گیرد. حضور و غیاب و یادگیری بهتری اجرایی می گردد، امکان بروز حواس پرتی و بی توجهی به دروس کمتر است، نظم و ترتیب به شکل قابل توجهی اجرا می شود، دانش آموزان شور و نشاط بیشتری خواهند داشت و فعالیت های جسمی و روحی با موفقیت بیشتری انجام خواهد شد.

معایب آموزش حضوری

صرف مبالغی برای رفت و آمد، محدودیت زمانی و هزینه زیاد برگزاری کلاس ها.

مزایای آموزش در کلاس زبان آنلاین برای کودکان

 کاهش هزینه ها، دسترسی سریع و راحت، ساعات برگزاریمنعطف، دارای تیم پشتیبان، عدم نیاز به حضور در مکانی مشخص، باز خورد منظم بین معلمین و دانش آموزان و آشنایی با فناوری های روز دنیا.

معایب آموزش غیر حضوری

طی بررسی های صورت گرفته، این چنین به دست آمده که آسیب های روحی و روانی در دانش آموزان پدیدار شده است، عدم تمرکز و حواس پرتی، عدم ارتباط و همکاری دانش آموزان و معلمین، عدم بروز شور و اشتیاق در یادگیری درس ها، نیاز به اینترنت پر سرعت.

حروف انگلیسی روی میز چیده شده است

جمع بندی

اگر به دلایل گوناگون قادر به شرکت در کلاس های حضوری نباشید می توانید در کلاس زبان آنلاین برای کودکان در آموزشگاه زبانسرا شرکت کرده و آموزش خود را دنبال کنید، در این مطالب سعی کردیم مزایا و معایب کلاس های حضوری و غیر حضوری را برای شما بیان کنیم تا بتوانید با دید بهتری به هریک از این روش ها نگاه کرده و شیوه یادگیری خود را انتخاب کنید.

تفاوتی که میان دو شیوه فوق وجود دارد به این نحو است که در حالت آنلاین، شما به شکل فیزیکی در کلاس حضور نخواهید یافت و یادگیری به واسطه سیستم ها و فضای مجازی اجرایی می گردد.

سوالات متداول

  • چرا باید کودکان به کلاس آنلاین زبان بروند؟

کلاس آنلاین زبان برای کودکان مزایای زیادی دارد. این کلاس‌ها به کودکان کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند، اعتماد به نفس زبانی بالاتری پیدا کنند و توانایی صحبت کردن در زبان هدف را بهبود ببخشند. همچنین، در کلاس آنلاین کودکان می‌توانند با دیگران از سراسر جهان در ارتباط باشند و تجربه‌های فرهنگی مختلفی را به اشتراک بگذارند.

  • چگونه باید یک کلاس آنلاین زبان برای کودکم را انتخاب کنم؟

در انتخاب یک کلاس آنلاین زبان برای کودکان، برخی از نکات را در نظر داشته باشید:

  • مطمئن شوید که کلاس متناسب با سطح سنی و مهارت زبانی کودک شما است.
  • اطمینان حاصل کنید که محتوا و روش‌های آموزشی کلاس جذاب و متنوع هستند تا کودک شما با انگیزه به کلاس برود.
  • با معلمان و مدرسان کلاس صحبت کنید و تجربه آنها را در آموزش زبان به کودکان بپرسید.
  • از دیدگاه دیگر والدین و نظرات آنها نیز استفاده کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

منابع

blog.taraz, google

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *