برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

نقش یادگیری زبان انگلیسی در گرفتن اقامت کشورهای مختلف

افرادی که برای گرفتن اقامت کشورهای مختلف روی کره ی زمین میدوند

هر فرد با توجه به شرایط خود، هدف خاصی برای مهاجرت و گرفتن اقامت کشورهای مختلف دارد. برخی افراد به مهاجرت های تحصیلی علاقه دارند؛ در حالی که بعضی دیگر برای یافتن شغل دلخواه خود یا کسب درآمد به دنبال کشوری برای مهاجرت هستند. در این میان تعدادی نیز پناهندگی را انتخاب می کنند. هدف ها و روش های متفاوتی برای مهاجرت وجود دارند؛ ولی یک شرایط برای همه یکسان خواهد بود و آن نقش یادگیری زبان انگلیسی در گرفتن اقامت کشورهای مختلف است.

با شرکت در دوره یادگیری آنلاین زبان انگلیسی سرعت گرفتن اقامت خود را بالا ببرید.

فردی که در حال آزمون دادن زبان انگلیسی است

یادگیری زبان انگلیسی برای پناهندگان

پناهندگی برای گرفتن اقامت کشورهای مختلف یکی از روش های پر دردسر مهاجرت بوده و تضمینی ندارد. این روش به هیچ عنوان توصیه نمی شود؛ زیرا بیشتر کشور ها قانون هایی بسیار سخت گیرانه دارند؛ همین طور شرایط پناهجویان مناسب نبوده و گرفتن اقامت برای بسیاری از آن ها دور از دسترس می شود؛ در نتیجه مؤسسات مهاجرتی برای این روش کمکی نمی کنند و مهاجر یا پناهجو باید تمام بار این مسیر را تنها به دوش بکشد.

با وجود تمامی مشکلات و سختی های این روش یا نا امن بودن آن باز هم برخی افراد تصمیم می گیرند تا از طریق دریافت پناهندگی برای گرفتن اقامت کشور مقصد اقدام کنند. این افراد باید نقش یادگیری زبان انگلیسی در گرفتن اقامت کشورهای مختلف را بدانند.

شاید گمان کنید یاد گرفتن زبان کشور مقصد برای یک پناهجو کافی است. شما با تسلط به زبان کشور مقصد می توانید راحت تر با دیگر افراد ارتباط برقرار کرده یا شغلی مناسب پیدا کنید؛ ولی برای برتری داشتن نسبت به دیگر پناهندگان و هموار کردن مسیر گرفتن اقامت، باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. اگر از قبل به این تسلط رسیده باشید و مدارکی مانند آیلتس و تافل را برای اثبات تسلط خود در اختیار داشته باشید، اخذ اقامت راحت تر می شود.

برای گرفتن اقامت کشور آلمان می تونی همین الان در دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی شرکت کنید و روند گرفتن اقامت را سرعت بخشید.

نقشه کره زمین

نقش یادگیری زبان انگلیسی برای اقامت تحصیلی

گرفتن اقامت کشورهای مختلف برای تحصیل یکی از راه های آسان برای مهاجرت به سایر کشور ها محسوب می شود. آموزش و پرورش نسل آینده هدف کشور های صنعتی و پیشرفته است؛ در نتیجه همواره شرایط خوبی برای تحصیلات تکمیلی فراهم می شود. آموزش قوی، امکانات مناسب، شرایط تحصیلی با کیفیت و بسیاری دیگر از عوامل سبب می شود تا افراد زیادی در فکر مهاجرت تحصیلی باشند و برای آن اقدام کنند.

موارد بسیاری مانند معدل نهایی در مقطع تحصیلی قبلی، رتبه کنکور یا رشته تحصیلی روی قبول یا رد شدن درخواست تحصیل شما در کشور مورد نظر و دانشگاه انتخابی شما اثر دارند. در این میان نقش یادگیری زبان انگلیسی در گرفتن اقامت کشورهای مختلف بسیار پر رنگ است.

اگر به فکر آینده کودکان خود هستید آن ها را در دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان آموزشگاه زبانسرا ثبت نام کنید.

نقش یادگیری زبان انگلیسی برای اقامت کاری

مهاجرت کاری و کسب اقامت از این راه یکی از بهترین انتخاب ها برای هر شخصی خواهد بود که قصد مهاجرت دارد. از مزایای مهاجرت کاری می توان به این مورد اشاره کرد، پیش از سفر کردن برای کار باید از شرکتی در کشور مقصد تأییدیه استخدام داشته باشید؛ در نتیجه بعد از رسیدن به مقصد مشکلی برای یافتن شغل و کسب درآمد ندارید.

به طور معمول تسلط به زبان کشوری که برای مهاجرت کاری انتخاب کرده اید، کافی خواهد بود؛ ولی نقش یادگیری زبان انگلیسی در گرفتن اقامت کشورهای مختلف را نمی توان نادیده گرفت. تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرکی برای اثبات آن موقعیت های شغلی متنوعی را در مقابل شما قرار می دهد.

با مسلط بودن به زبان انگلیسی و داشتن آیلتس یا تافل، می توانید برای شرکت های چند ملیتی درخواست دهید. همین طور یافتن شغل در شرکت های بین المللی راحت تر از کسب و کار های محلی خواهد بود. با زبان انگلیسی شانس شما برای پذیرفته شدن در شغلی با درآمد مطلوب، بیشتر می شود.

در ادامه و پس از مهاجرت کاری، داشتن مدرک زبان انگلیسی در کنار زبان کشور مقصد می تواند به کسب اقامت کشورهای مختلف سرعت ببخشد؛ زیرا بلد بودن زبان بین المللی انگلیسی نوعی مهارت محسوب می شود و مزیت های خاص خود را دارد؛ به عنوان مثال شما می توانید به عنوان مدرس زبان فعالیت داشته باشید که در کشور های پیشرفته شغلی پر متقاضی محسوب می شود.

پاسپورت و ویزا

کلام پایانی

سال های زیادی از زمان انتخاب زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی می گذرد. همین امر سبب می شود تا یادگیری این زبان اهمیت بالایی داشته باشد؛ ولی اهمیت فراگیری آن برای افرادی با قصد مهاجرت بیشتر از دیگر اشخاص خواهد بود.

هدف شما از مهاجرت یا روشی که انتخاب می کنید نمی تواند نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را از بین ببرد؛ در نتیجه برای سرعت بخشیدن به کسب اقامت خود بهتر است پیش از مهاجرت کردن به زبان انگلیسی مسلط شوید.

هر نوع یادگیری زبان برای مهاجرت یا کسب اقامت مناسب نیست؛ زیرا استاندارد هایی جهانی تعیین شده اند تا با کمک آن ها سطح زبان متقاضیان بررسی شود؛ در نتیجه باید برای یادگیری اصولی از مؤسسات آموزش زبان اقدام کنید؛ ولی برای اینکه نقش یادگیری زبان انگلیسی در گرفتن اقامت کشورهای مختلف برای شما مثبت باشد، باید در انتخاب مؤسسه مورد نظر وسواس به خرج دهید.

مؤسسه زبان سرا دات آی آر سابقه ای درخشان در زمینه آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی دارد. این مجموعه تجربیات خود را به کار گرفته و دوره هایی منحصر به فرد را برای زبان آموزان فراهم کرده است. آموزش های مؤسسه زبان سرا دات آی آر به سه روش حضوری، غیر حضوری و تلفنی ارائه می شوند. در این صورت تمامی افراد در هر زمان و هر مکان می توانند از آموزش اصولی زبان انگلیسی بهره مند شوند.

سوالات متداول

  • آیا برای گرفتن اقامت کشورهای مختلف یادگیری زبان انگلیسی تاثیر دارد؟

اگر شما یکی از مدارک زبان استاندارد جهانی را نداشته باشید، امکان ندارد بتوانید تأییدیه کشور یا دانشگاه مقصد را بگیرید. مگر در شرایطی خاص که به زبان آن کشور مسلط باشید یا دوره یک ساله زبان را با هزینه ای بالا در آنجا بگذرانید.

  • آیا نتیجه آزمون آیلتس در گرفتن اقامت تاثیر دارد؟

برای دریافت پاسخ خود به صفحه آموزش آنلاین آیلتس مراجعه کنید.

منابع

theenglishhubforrefugees, cato

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *