برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

تفاوت دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه

استادی که دارد به پسری انگلیسی یاد می دهد

دوره ی تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه چه تفاوتی دارد؟

این سؤال خیلی افرادی است که می‌خواهند در این دوره شرکت کنند، همان‌طور که می‌دانید افرادی که تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارند و می‌خواهند به شغل تدریس زبان مشغول شوند، باید در یک دوره آموزشی معلم یا TTC شرکت کنند تا بتوانند از آن برای تسلط بر تمامی روش‌های آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند.

شاید شما که در حال خواندن این مقاله هستید به شغل آموزش زبان علاقه‌مند باشید و بخواهید بدانید چگونه در مدت زمان کوتاهی به روش‌های جدید آموزش زبان انگلیسی دست یابید. در این راستا استفاده از دوره  تربیت مدرس زبان انگلیسی را توصیه می‌کنیم. زیرا در مدت زمان کوتاهی این فرصت را خواهید داشت که بر تمامی راز‌های آموزش زبان انگلیسی مسلط شوید. اگر می‌خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید، بهتر است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی در دانشگاه به چه صورت است؟

از تفاوت‌های دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه به طور کلی در دانشگاه دوره انگلیسی TTC هر آنچه که یک مدرس برای بهبود شرایط تدریس نیاز دارد ارائه می‌شود. اگر در گذشته در چنین کلاس‌هایی شرکت کرده‌اید اما به نتایجی که انتظار داشتید نرسیده‌اید، ممکن است‌امید خود را از دست داده باشید. با این حال، توصیه می‌کنیم مقاله امروز ما را به طور کامل دنبال کنید تا به شما که علاقه‌مند به آموزش زبان انگلیسی هستید ثابت کنیم که اگر افراد حرفه‌ای را استخدام کنید، می‌توانید خیلی زود آموزش زبان را شروع کنید.

 • داشتن مهارت‌های مدیریت کلاس: معلمان باید بتوانند تکنیک‌های مدیریت کلاس را به خوبی اجرا کنند. این قسمت از دوره TTC به طور کامل رفتار معلمان و مدرسان زبان انگلیسی را با هم مقایسه کرده و بهترین‌ها را در کلاس درس رتبه‌بندی می‌کند. علاوه بر این، راه حل‌هایی برای مدیریت رفتار نادرست زبان‌آموزان نیز مورد بحث قرار گرفته است.
  در مطالب قبل موارد ارائه شده در دوره آموزشی برای معلمان زبان انگلیسی به طور کلی مورد بحث قرار گرفت. از دیگر تفاوت‌های دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه در این بخش به مواردی که در دوره‌های حرفه‌ای زبان انگلیسی در دانشگاه پرداخته می‌شود با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد:
 • انواع روش‌ها یا روش‌شناسی آموزش زبان.
 • پرداختن به آموزش زبان بدن.
 • نحوه تدریس با استفاده از ابزار آموزشی.
 • داشتن روش‌های تدریس خلاق
 • برخورد با روش‌های مدیریت فصل
 • توجه به تفاوت بین تدریس خصوصی و گروهی.
 • تدریس مکالمه محور و آموزش روش‌های نوین تدریس.
 • پرداختن به مراحل آموزش گام به گام در بخش‌هایی مانند گرامر، ریدینگ و ….
 • روش‌های ارتباطی با زبان‌آموزان را توسعه دهید.
 • برخورد با مهارت‌های متعدد با استفاده از تکنیک‌های جدید.
 • مشاوره زبان‌آموزان در هر مرحله از تدریس.

دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان آموزشگاه زبانسرا دات آی آر

تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه

افرادی که به دنبال یادگیری روش صحیح و حرفه ای آموزش زبان انگلیسی هستند و به عنوان مدرس زبان انگلیسی به صورت شخصی یا در موسسات مختلف فعالیت می کنند، کاندیدای خوبی برای این دوره هستند. چیزی که فکر آن ها را مشغول کرده است تفاوت دور تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه در چیست؟ با شرکت در این دوره می توانید یاد بگیرید که چگونه تک تک قسمت ها و مهارت های زبان انگلیسی را با روش های خاص و مدرن آموزش دهید و با اخذ گواهی پایان دوره در هر آموزشگاهی به آموزش زبان انگلیسی بپردازید.

در حال حاضر متقاضیان زیادی در دانشگاه های کشور برای حرفه معلمی زبان وجود دارد، اما از آنجایی که از جزئیات این شغل اطلاعی ندارند و یا حتی آنها را برای تدریس آماده نمی کنند، ممکن است اقدامی انجام ندهند، اما باید بدانید که اگر این کار را دوست دارید، باید از آمادگی زبان خود آگاه باشید.

اگر مطمئن نیستید، می توانید در آزمون شرکت کنید و نقاط ضعف خود را پیدا کنید. ممکن است تا به حال در کلاس های خصوصی تدریس کرده باشید، اما می خواهید در کلاس های عمومی نیز تدریس کنید، بنابراین این دوره TTC برای شما مناسب است.

تفاوت دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه

دوره تربیت معلم (TTC) در مدارس با استراتژی‌های مختلفی برگزار می‌شود و هر مدرسه تعداد جلسات و ساعات تعیین شده برای این کلاس‌ها را تعیین می‌کند. بسته به برنامه درسی مدرسه‌ای که در آن ثبت نام می‌کنید، نحوه آموزش کتاب به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به شما آموزش داده می‌شود. این دوره‌ها برای آموزش مکالمه و زبان عمومی در نظر گرفته شده است.
دوره‌های TTC معمولاً در سه جلسه اول به صورت گام به گام تدریس می‌شود و سپس از شما خواسته می‌شود که با از پیش تعیین شده یک نمایش ارائه دهید، یعنی یک درس را انتخاب کنید و مانند آن از معلم انگلیسی خود بخواهید که آن را به سایر شرکت‌کنندگان در این دوره آموزش دهد. این به شما این امکان را می‌دهد که زبان را در عمل امتحان کنید و با راهنمایی معلمان مجرب انگلیسی بر نقاط ضعف خود غلبه کنید.
برگزاری نمایش آموزش زبان در کلاس‌های آموزش مدارس به شما کمک می‌کند تا توانایی‌ها و مهارت‌های خود را در زبان انگلیسی سنجیده و به دانش‌آموزان انتقال دهید و اعتماد به نفس بهتری برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و با مدیریت کلاس و پاسخگویی به سؤالات دانش‌آموزان به دست‌آورید.
اگر کیفیت نمایش‌هایی که در کلاس‌های TTC ارائه می‌دهید در حد لازم باشد و مورد تأیید اساتید زبان انگلیسی باشد، از شما دعوت می‌شود تا مهارت‌های تدریس خود را در تعداد جلسات مشخصی در کلاس‌های واقعی افزایش دهید و در پایان پس از معاینه توسط مدیران آموزشی، در صورت رسیدن به مهارت‌های تدریس، در مواقعی از شما برای تدریس به عنوان استاد در مدرسه دعوت می‌شود.

تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه

اخرین کلام

امروزه با گسترش آموزشگاه‌های زبان انگلیسی، دانش‌آموزان مشتاق شرکت در کلاس‌هایی هستند که توسط اساتید مجرب انگلیسی برگزار می‌شود. اساتیدی که مهارت‌های عملی تدریس دارند، محققان را تشویق می‌کنند تا تمام اطلاعات تدریس شده در کلاس را به همه چیز بگویند و به راحتی می‌توانند مکالمه را در هر سطح آموزشی شروع کنند.
شرکت در این کلاس‌ها می‌تواند به شما در تقویت مهارت‌های مورد نیاز در آموزش کمک کند. با خواندن این مقاله تفاوت دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی دانشگاه با آموزشگاه را فهمیدن و تصمیم‌گیری برای شما راحت‌تر خواهد بود.

سوالات متداول

خصوصیات دوره تربیت مدرس خوب چیست؟

برای دریافت پاسخ خود به صفحه تربیت مدرس زبان انگلیسی مراجعه فرمایید.

دوره تربیت مدرس برای افراد مبتدی هم هست؟

بله

منابع

study, lc.sbu.ac

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *