برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

انتخاب آموزشگاه زبان مناسب

خانمی که سر کلاس زبان دارد آموزش می دهد

انتخاب آموزشگاه زبان مناسب در دنیای امروز که تقریبا در هر محله ای یک یا دو موسسه وجود دارند، بسیار دشوار است. زبان های خارجه به یکی از ابزارهای کاربردی افراد، چه در تحصیل و چه در مشاغل، تبدیل شده اند. از این رو در هر سنی که باشید، برای تسلط بر یک زبان باید به موسسات قدرتمند و معتبر مراجعه کنید. البته با وجود تبلیغات گسترده و ظاهرسازی های جذاب، انتخاب موسسه مناسب سخت است. در این مطلب به شما معیارهایی جهت انتخاب آموزشگاه زبان مناسب را معرفی کرده ایم.

برای شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی آموزشگاه زبانسرا همین آالان به صفحه مربوطه مراجعه کنید

مردی که دارد سر کلاس آموزش زبان میدهد و زبان آموزان با دقت گوش می دهند.

سابقه تحصیلی آموزشگاه زبان مناسب

موسسات جدید زبان همواره در حال ظهور هستند. تحقیق در مورد مدت زمان فعالیت یک موسسه و همچنین سابقه موفقیت آن بسیار مهم است. برای یک موسسه ساخت یک وبسایت شیک با شعارهای بازاریابی پر زرق و برق و تصاویر زیبا آسان می باشد. از این رو برای اطمینان از سطح آموزش موسسه، باید به تجربه عمیق آن در زمینه آموزش زبان مورد نظر توجه کنید. یک آموزشگاه زبان مناسب و با تجربه، چالش های پیش روی دانش آموزان را درک کرده و می تواند به شما بهترین نتایج ممکن از یادگیری را ارائه دهد.

اگر می خواهید درباره یک موسسه اطلاعات کسب کنید، بهتر است از دانش آموزان سابق آنجا بپرسید. موسسات اغلب گواهینامه بهترین دانش آموزان خود را در وبسایتشان به اشتراک می گذارند، اما این به تنهایی برای اطمینان از تجربه آنها کافی نیست. از این رو سعی کنید منبعی برای بررسی نظرها بیابید که دانش آموزان بتوانند بدون مشکل، نظراتشان درباره موسسات را بیان کنند.

بررسی استاد آموزشگاه

بخش عمده ای از موفقیت هر فرد در یادگیری زبان مورد نظر، به آآآموزشگاه زبان مناسب مهارت های معلم زبان آموزشگاه بستگی دارد. حتما صلاحیت مدرسان را بررسی کنید. هر معلم زبان باید علاوه بر گواهی دانشگاهی یا فنی تحصیل در یک زبان، گواهی تدریس نیز داشته باشد. همچنین باید سوابق تحصیلی و تجربه تدریس معلمان را بررسی کنید و از نتیجه آموزش آنها بر دانش آموزان قبلی مطلع شوید.

یک معلم حرفه ای واقعی، پایه و اساس یک تجربه یادگیری خوب است. یک معلم خوب جدا از اینکه زبان را واقعا خوب می داند، باید روش شناختی کاملی در نحوه آموزش زبان های خارجی نیز داشته باشد. آنها همچنین باید نگرش مثبتی نسبت به دانش آموزان خود داشته و خلاق باشند. یک معلم خوب باید شنونده خوبی بوده و عاشق تدریس باشد.

کودکان خودرا تشویق کنید در یادگیری فضای آنلاین و امن دوره ی آموزش زبان انگلیسی به کودکان زبان سرا شرکت کنند.

کلاس که که تعدادی صندلی و تخته و سیتسم صوتی قرار دارد که معیار آموزشگاه زبان مناسب می باشد

زمان یادگیری

می خواهید بدانید هر دوره چقدر طول بکشد؟ در چه مدت زمان باید بر زبان مورد نظر مسلط شوید؟ پاسخ این دو سوال به موقعیت تحصیلی و کاری شما و بودجه مورد نظر بستگی دارد. همچنین اگر یادگیری زبان را برای یک کار مهم و فوری مانند سفر به خارج نیاز دارید، باید به سراغ دوره های فشرده در آموزشگاه زبان مناسب بروید. معمولا این دوره ها به صورت خصوصی برگزار می شوند. البته به طور کلی، هر چه دوره طولانی تر باشد، سطح دانش شما پس از اتمام آن بالاتر خواهد بود.

برای بالا بردن سطح زبان خود در دوره ی آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبان سرا شرکت کنید

مکان یادگیری

علیرغم مشغله زیاد در برنامه روزانه، همیشه لازم است که برای یادگیری و رشد شخصی وقت بگذارید. از این رو، در دسترس بودن موسسه انگلیسی شما نیز یک امتیاز مثبت به شمار می رود. شرکت در کلاس ها برای شما باید آسان باشد، بنابراین نزدیکی موسسه به محل کار یا منزل بسیار اهمیت دارد. همچنین باید در محیطی آرام و به دور از تشویش و شلوغی واقع شده باشد.

به علاوه، در یک آموزشگاه زبان مناسب توجه به ابعاد کلاس ها نیز مهم است. در یک کلاس گروهی، احتمالا از طرف همسالان خود حس حمایت و انگیزه رشد را دریافت می کنید. اگر رابطه شخصی با معلم را ترجیح داده، می خواهید سوالات زیادی بپرسید یا به انعطاف بیشتری نیاز دارید، کلاس های خصوصی را انتخاب کنید.

کلاس های خصوصی می توانند گران تر باشند. البته اگر مفاهیم را سریع درک کرده و یاد می گیرید، احتمالا در یک محیط گروهی خسته شده و با سرعت کمتری رشد کنید. حضور در کنار دانش آموزانی با سطح یادگیری پایین تر می تواند شما را خسته کند. همچنین باید مطمئن شوید که با افراد کلاس خود احساس راحتی می کنید.

از طرفی پویایی گروه یک امتیاز مثبت است، بنابراین مطالعه در چنین شرایطی می تواند یادگیری را چالش برانگیزتر کند. همچنین دوره های گروهی احتمالا زمان طولانی تری دارند. البته پرسش دانش آموزان متعدد و اشتراک گذاری دانش می تواند پایه های زبان شما را تقویت کند.

بررسی متود آموزشی

در هر محیط آموزشی، روش آموزشی اهمیت بالایی دارد. برای پیشرفت زبان آموزان، کلاس های زبان باید متناسب با نیازهای آنها پیش روند. به عنوان مثال، شیوه تدریس معلم برای دانش آموزان نوجوان، نتیجه یکسانی برای افراد بزرگسال ندارد.

به دنبال آموزشگاه زبان مناسب باشید که بر روی افراد تمرکز کرده و خود را با موضوع و سطح افراد تطبیق می دهند. در کلاس های گروهی، ممکن است سازگاری با هر فردی چالش برانگیز باشد، اما معلم می تواند از این فضا برای تقویت مکالمات بهره گیرد.

گاهی برخی از اعضای گروه می خواهند بیشتر روی مهارت های نوشتاری کار کنند تا مهارت های شفاهی. معلم باید بتواند تعادل بین جنبه های مختلف آموزش زبان را حفظ کند. هرگز فراموش نکنید، این کلاس زبان شماست و بابت آن هزینه پرداخت کرده اید، پس حتما از کیفیت متود آموزشی مطمئن شوید.

3 خانم که در حال یاد گیری زبان انگلیسی می باشند

 

جمع بندی

قبل از تصمیم گیری نهایی، بهتر است از موسسه انتخاب شده بازدید کرده و با دبیران و معلمان ملاقات کنید. در مورد جزئیات بپرسید و کلاس های درس را بررسی نمایید. یادگیری زبان شما را از منطقه راحتی خارج می کند، بنابراین باید یک آموزشگاه زبان مناسب و حرفه ای که با آن راحت تر هستید را انتخاب کنید. جدای از هدف شما برای یادگیری زبان، باید حتما معیارهای بالا را در نظر بگیرید.

در نهایت اگر به دنبال یک آموزشگاه حرفه ای هستید، زبانسرا با افتخار تمامی این معیارها را مهیا می کند. ضمن اینکه دوره های ما آنلاین بوده و راحتی کامل را برای شما به ارمغان می آورند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

منابع

Coursefinders, lemanlanguageservices

زبان سرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *