برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

دوره تربیت مدرس یا TTC چیست؟

دوره تربیت معلم یا TTC چیست؟

حرفه معلمی پرسود و با ارزش است. اگر می خواهید تدریس را به عنوان یک گزینه شغلی انتخاب کنید، باید دوره تربیت معلم یا TTC را بگذرانید. پس از شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی به شما مدرک داده می شود و با آن می توانید در موسسات و آموزشگاه های مختلف کار کنید.

علاقه مندان با شرکت در کلاس های تی تی سی می توانند اصول آموزش زبان انگلیسی و مهارت های زبان را یاد بگیرند. اگر می خواهید به صورت حرفه ای زبان انگلیسی را در آموزشگاه و موسسات زبان شروع کنید، شرکت در دوره تربیت معلم یا TTC را فراموش نکنید.

کودکان خود را در سنین پایین آماده یادگیری زبان در دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان بکنید

معلمی که در دوره تربیت معلم یا TTC دارد درس می دهد

TTC مخفف چیست؟

اصطلاح دوره تربیت معلم یا TTCمخفف عبارت Teacher Training Course است. شرکت در کلاس تی تی سی برای افرادی مناسب است که دارای سطوح مناسبی از زبان انگلیسی هستند. به عبارت دیگر، فرد علاقه مند به شرکت در کلاس های تی تی سی باید از مهارت زبان انگلیسی بالایی برخوردار باشد.

 یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در آموزشگاه زبانسرا

مزیت شرکت در دوره های دوره تربیت معلم یا TTC

شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی یا دوره تربیت معلم یا TTCدارای مزایایی است. در این بخش به بررسی مزیت شرکت در دوره های  Teacher Training Course  می پردازیم.

ارائه مدرک و گواهی معتبر

یکی از مزایای شرکت در دوره تی تی سی  این است که به فرد گواهی حضور در کلاس های آموزشی داده می شود. اگر این مدرک را به آموزشگاه ها ارائه دهید، صلاحیت خود را برای تدریس به آنها اثبات می کنید.

دستیابی به فرصت های شغلی مختلف

پس از اینکه در کلاس های تی تی سی شرکت کردید، گواهی دریافت خواهید کرد. با گواهی و مدرک اخذ شده می توانید در مراکز و آموزشگاه های معتبر تدریس کنید. در واقع، شرکت در دوره تربیت معلم یا TTCاین امکان را برای شما فراهم می کند تا موقعیت های شغلی بهتری را بدست آورید.

آشنایی با شیوه های نوین تدریس و ارزشیابی

از مزایای شرکت در دوره های تی تی سی می توان به آشنایی با شیوه های جدید تدریس و ارزیابی سطح زبان اشاره کرد. در این کلاس ها، تکنیک های آموزش زبان به شکلی ساده، کاربردی و خلاقانه به علاقه مندان آموزش داده می شود.

دوره تربیت معلم یا TTC در کلاس در حال برگذاری است

مباحثی که در دوره Teacher Training Course   تدریس می شوند

با شرکت در کلاس های Teacher Training Course مطالب و نکات زیادی را یاد خواهید گرفت. آشنایی با هر کدام از این نکات می تواند به شما کمک کند که معلم موفقی شوید.

 • با شرکت در دوره تربیت معلم یا TTC یاد می گیرید که چگونه با دانش آموزان ارتباط موثر برقرار کنید.
 • در کلاس های آموزشی تی تی سی اصول لازم درباره آموزش صحیح گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به علاقه مندان آموزش داده می شود.
 • در این کلاس ها می توانید مهارت خود در زمینه واژگان، گرامر و تلفظ لغات را نیز بهبود ببخشید.
 • رویکردهای مختلف در زمینه آموزش زبان انگلیسی نیز به شما در کلاس ها تدریس می شود.
 • تکنیک هایی مانند استفاده از بازی و سرگرمی برای آموزش زبان به کودکان نیز در  دوره تربیت معلم یا TTC به علاقه مندان آموزش داده می شود.
 • در این کلاس ها، شیوه ارزشیابی اصولی را نیز یاد خواهید گرفت.

مهارت های کسب شده بعد از اِتمام دوره TTC

بعد از اینکه دوره تربیت معلم یا TTC به اِتمام رسید، مهارت های زیادی را کسب کرده اید. با مهارت هایی که بدست آورده اید، قادر به تدریس زبان انگلیسی به افراد در تمام سنین خواهید بود. در واقع، پس از اتمام دوره شما مهارت های زیادی را بدست می آورید:

 • شما به عنوان معلم زبان انگلیسی می توانید به خوبی با زبان آموزان ارتباط برقرار کنید.
 • از طریق رویکردهای مختلف، مهارت های آموزش زبان به سنین مختلف را بدست خواهید آورد.
 • شما می توانید بعد دوره تربیت معلم یا TTC، در کلاس های آموزش زبان خلاقیت زیادی داشته باشید. در واقع، با استفاده از بازی و تکنیک های جدید به زبان آموزان آموزش های لازم را ارائه دهید.
 • پس از اِتمام دوره آموزشی می توانید زبان انگلیسی را به افراد مختلف را آموزش دهید.
 • شما با اِتمام دوره Teacher Training Course ‎ می توانید در موسسات زبان به عنوان معلم مشغول به کار شوید و درآمد کسب کنید.

سرفصل های دوره تی تی سی

در کلاس های آموزشگاه ها و مراکز مختلف، مباحث متفاوتی آموزش داده می شود. در کل، برنامه کلاس های دوره تربیت معلم یا TTC شامل موارد زیر است:

 • آموزش چگونگی تدریس مهارت نوشتاری و گفتاری به زبان آموزان
 • تدریس نحوه برنامه ریزی و آموزش دروس زبان
 • ارائه راهکارهایی برای تدریس بهتر و جذاب تر به زبان آموزان
 • آشنایی با راهکارهای خلاقانه تدریس زبان انگلیسی
 • ارائه اصول لازم درباره شیوه ارزیابی زبان آموزان
 • ارائه راهکارهایی جهت افزایش میزان انگیزه زبان آموزان برای شرکت در کلاس

بررسی اجمالی دوره تی تی سی

دوره تربیت معلم یا TTC دوره برای افرادی مناسب است که علاقه مند به دنبال کردن ‏حرفه ‏آموزش و تدریس هستند. بنابراین، اگر می خواهید در حرفه خود به عنوان معلم موفق باشید،Teacher Training Course ‎   را ‏انتخاب ‏کنید. در این دوره، تمام اطلاعات و توانایی های لازم برای تدریس در کلاس به شما آموزش داده می ‏شود. روش ‏های تدریس، راهکارهای مدیریت کلاس، شیوه ارزشیابی زبان آموزان و… در کلاس های تی تی سی ‏آموزش داده ‏خواهد شد.

دوره تربیت معلم یا TTC در کلاس در حال برگذاری است

ثبت نام در دوره  Teacher Training Course

اگر تسلط کافی به زبان انگلیسی را دارید، برای شرکت در دوره تربیت معلم یا TTC اقدام کنید. اما برای شرکت در دوره تی تی سی باید به کجا مراجعه کرد؟ به منظور شرکت در این دوره باید به آموزشگاه ها و مراکز معتبر مراجعه کنید که کلاس های تی تی سی را برگزار می کنند. زبان سرا یکی از آموزشگاه های معتبر زبان است که دوره های تی تی سی را برای علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی برگزار می کند.

البته، دوره تربیت معلم یا TTC مختص رده های سنی مختلف است. هنگام ثبت نام در دوره ها باید در نظر بگیرید که قصد تدریس به چه رده سنی را دارید. پس از اینکه تصمیم گرفتید به آموزش زبان در کدام رده های سنی علاقه مند هستید، باید دوره تی تی سی  مخصوص کودک، نوجوان یا بزرگسالان را انتخاب کنید.

پس از اینکه دوره تربیت معلم یا TTC را به اِتمام رساندید، گواهی پایان دوره از طرف زبانسرا به شما داده می شود. با این گواهی می توانید تدریس زبان را در سطوح دلخواه خود آغاز کنید. با ثبت نام و شرکت در دوره تی تی سی می توانید تبدیل به معلم زبان انگلیسی حرفه ای شوید. پس همین حالا در این کلاس آموزشی شرکت کنید

جمع بندی

در این مقاله درمورد دوره تربیت معلم یا TTC  اطلاعاتی را بدست آوردیم. در کل فهمیدیم که تی تی سی چه دوره ای است؟ با مزیت های دوره تی تی سی بیشتر آشنا شیدم و مواردی که در این دوره تدریس می شود و مواردی را که در این دوره یاد می گیریم و  سر فصل های این دوره را بررسی کرده ایم.

سوالات متدال

 • مزیت شرکت در دوره تربیت معلم یا TTC جیست؟

برای دریافت پاسخ سوال خود به صفحه تربیت مدرس زبان انگلیسی مراجعه کنید.

 • در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی به آموزش زبان به چه سنین را یاد می گیریم؟

آموزش نحوه تدریس زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در این دوره می آموزید.

منابع

gtcholding, leverageedu

زبانسرا دات آی آر

دیگر ویدئو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *