تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

جشن بزرگ فارغ التحصیلان ACC24 سال 1397

به رسم چهار سال گذشته و برای پنجمین بار، زبانسرا بوشهر با افتخار در تاریخ جمعه ١٠ اسفند ماه، جشن فارغ التحصیلی باشکوه و درخوری برای زبان اموزانی که سطوح پیشرفته زبان را در سال ٩۶-٩٧ با موفقیت پشت سر گذاشتند برگزار نمود. 
برنامه با اجرای جناب آقای شاهین بهرام نژاد و آقای حامد نسترن، از مجری های نو ظهور و همچنین از اساتید و همکاران توانمند زبانسرایی و حضور درخشان گروه کمدی محمد فیاض فر و محمد رحیمی ، گروه موسیقی Zob Band و همچنین با همراهی گرم فارغ التحصیلان عزیز، خانواده های ایشان، اساتید و پرسنل موسسه زبانسرا بوشهر در سالن شهید آوینی برگزار گردید.
امسال نیز افتخار میزبانی جناب آقای احسان عبدی پور ، هنرمند توانای استانی را داشتیم که به رسم یادبود تندیسی به ایشان اهدا گردید.
 
.از بارزترین ویژگی های جشن امسال می توان به تقدیر از فارغ التحصیلان و اعطای لوح افتخار و مدال فارغ التحصیلی اشاره کرد. مراسم با نظم خاص و مطابق برنامه قبلی شروع شده و به پایان رسید، امسال برای پنجمین سال پیاپی و البته با کیفیت بیش از پیش، کل مراسم به صورت آنلاین و زنده قابل مشاهده بود.
 
   جشن شامل برنامه های متنوع و سرگرم کننده از جمله تقدیر از اساتید، نمایش استند آپ کمدی، اجرای موسیقی گروه داخلی زبانسرا، مصاحبه با خانم آزاده خرمایی، مجری توانمند رادیو و تلویزیون بوشهر به عنوان فارغ‌التحصیل و ... بود. امید است هزینه های مادی و معنوی ای که موسسه زبانسرا بوشهر در راستای احترام به حقوق زبان آموزان خود و رشد و توسعه فضای فرهنگی متقبل می شود گامی هر چند کوچک، ولی رو به جلو، برای جامعه زبانی و فرهنگی ایران باشد.


  


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


   

اطلاعات تماس

  • صاحب امتیاز: عبدالله نجارباشی
  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی


تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.