اقدامات ضد کرونایی زبانسرا آنلاین

در حالی که استان بوشهر در کنکور سراسری طی سال های متمادی نتوانسته در رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی رتبه ای بهتر از 24 کشوری بدست آورد، ولی در رشته زبان انگلیسی طی این سال ها همیشه در بین چهار استان اول کشور قرار داشته است.
 
یکی از عمده دلایل این موفقیت، توجه خانواده های استان بوشهر به آموزش فرزندانشان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی در موسسات خصوصی غیردولتی است که برخی دارای قدمت حدود سه دهه هستند.
یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی خصوصی زبان خارجی در جنوب کشور و استان بوشهر، موسسه زبــانــســرا بوشهر است که در ســال 1372 فعالیت خود را آغاز و در حال حاضر از برترین و با سابقه ترین مجموعه های آموزشی زبان در کشور  بعنوان برندی معتبر و با افتخار به حساب می آید.

این موسسه با دارا بودن مراکز فرهنگی- آموزشی متعدد (۳ واحد کتابسرا و ۷ واحد آموزشی) و بیش از  ۱۲۰ پرسنل اداری- آموزشی و همچنین ارائه دوره های متنوع برای گروه های سنی کودک (از 4 سال)، نوجوان و بزرگسال در کلاس هایی با میانگین گنجایش 15 نفر، توانسته است سهم مهمی در ارتقاء کمی و کیفی آموزش زبان های خارجی (انگلیسی، فرانسه و آلمانی)  به خود اختصاص داده و در طول 27 سال فعالیت رو به رشد خود، علاوه بر کسب دو بار رتبه کارآفرینی نمونه استانی، الهام بخش اغلب متخصصین این حوزه برای تاسیس آموزشگاه و موسسات مشابه در سراسر استان باشد.
مجموعه فرهنگی- آموزشی زبانسرا بوشهر دارای بورد مدیریت آموزش و اساتید پویا و تاثیرگذاری می باشد که همواره می بایست با گذراندن دوره های منظم ضمن خدمت و آزمون های گوناگون همراه با نظارت مستمر بر عملکرد کلاسی ایشان، جهت ارتقا خود همت گمارده و لذا همواره مورد تقدیر زبان آموزان و اولیا قرار گرفته اند.
 
زبانسرا آنلاین با داشتن تجربیات بسیار در بخش انفورماتیک و سرمایه گذاری مستمر در این بخش توانسته علاوه بر هوشمند سازی کلاس های آموزش حضوری و استفاده از سبک های آموزشی مبتنی بر تکنولوژی آی تی در زمینه آموزش مجازی و راه دور نیز که در حال حاضر یکی از اهداف اصلی و بلندمدت مجموعه می باشد قدم های بلندی بردارد.
با گسترش زیرساخت الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات کشوری و بین المللی، آموزش دوره های زبان های خارجی از راه دور، آنلاین و غیر حضوری به گزینه های عملی، کارآمد و ارزان قیمت برای عموم مردم تبدیل شده است.
 
این سبک از آموزش ویژه زبان آموزانی است که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و البته در شرایط کنونی و بروز بیماری همه گیر کرونا بهترین و موثرترین شکل آموزش برای همه گروه های سنی می باشد.


با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و تعطیلی کلیه مراکز آموزشی، موسسه زبانسرا بوشهر با اقدامات از پیش انجام شده برای آموزش غیر حضوری، دوره های جدیدی از آموزش مجازی ویژه همه گروه های سنی افتتاح و با احداث استودیو و توسعه امکانات حرفه ای، ارائه آموزش های آنلاین را آغاز نموده است.
در این مسیر پر چالش و روزهای کرونایی موسسه زبانسرا توانسته با همراهی مدرسین و زبان آموزان، ترم زمستان ۲ سال ۹۸ را به پایان برساند. و ضمن ثبت نام و شروع ترم بهار ۱ سال ۹۹، با پایین آوردن سطح قابل توجه شهریه ها، نشان داد که به اقتصاد خانواده ها در دوران سخت کرونا نیز توجه هوشمندانه ای دارد.

 در مجموع ، فعالیتهای گسترده فرهنگی آموزشی موسسه زبانسرا بوشهر بصورت حضوری و غیر حضوری  و تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم آن در گسترده استان بوشهر نشان از عزم راسخ کلیه پرسنل این مجموعه در ارتقاء توانمندیهای حرفه ای، مهارتی و علم و دانش فرندان این مرز و بوم دارد.


🕙مشاوره و پشتیبانی آنلاین از طریق واتس اپ:
987731411300
987731411200
987731410099
‏🌎www.zabansara.ir


  


کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.