برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید
مرد جوانی که دوره پیش نیاز زبان انگلیسی شرکت کرده است

دوره پیش نیاز زبان انگلیسی مختص زبان آموزانی طراحی شده است که هیچ پیش زمینه ای از زبان انگلیسی نداشته و یا مدت زمان زیادی از آن می گذرد و اکنون قادر به شرکت در دوره های مقدماتی نیستند. از این رو موسسه ی زبانسرا.آی آر به جهت حفظ اعتماد به نفس جامعه ی هدف این دوره و همچنین مهم شمردن روحیه و انگیزه ی آن ها به منظور تداوم آموزش و یادگیری آنلاین زبان انگلیسی, این دوره ی اختصاصی را انتخاب کرده است که زبان آموزان عزیز بتوانند بدون دغدغه و با آرامش کامل در کنار زبان آموزان هم سطح خود به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنند و سپس با آمادگی کامل وارد دوره های مقدماتی شوند.

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی با هدف آماده سازی و آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان نوجوان و بزرگسال  و ورود ان ها به دوره های اصلی زبانسرا. آی آر طراحی و تنظیم شده است. در دوره پیش نیاز زبان انگلیسی, مفاهیم ساده و ابتدایی همچون حروف الفبا, گرامرهای ساده و کاربردی, اعداد و همچنین مکالمه ی روزمره در سطح مقدمانی آموزش و تمرین می شود. زبان آموزان عزیز پس از اتمام این دوره, به طور کامل با مفاهیم پایه آشنا شده و قادر خواهند بود که آن ها را در گفتار استفاده کنند. همانطور که توضیح داده شد, جامعه ی هدف این دوره, زبان آموزان نوجوان و بزرگسال می باشد.

یک لپ تاب به همراه یکتاب و فنجان

دوره پیش نیاز زبان انگلیسی

ویژگی های (Exact Beginners’ Course) EBC دوره پیش نیاز زبان انگلیسی:

دوره پیش نیاز زبان انگلیسی تلاش می کند که در کنار آموزش کاربردی مفاهیم پایه, مهارت های گفتاری, نوشتاری, شنیداری و درک مطلب زبان آموزان را نیز در همان سطح ابتدایی, تقویت کرده و به مرور ارتقاء بخشد. علاوه بر این با استفاده از تمرین های گوناگون به تقویت مهارت های فرعی زبان آموزان از جمله گرامر و لغت نیز می پردازد. از ویژگی های بارز این تمرینات و آموزش ها این است که از زبان ساده برای انتقال مفاهیم استفاده می شود. در کنار تمرینات آموزش محور, از تمرین های مجزای دیگری به جهت بررسی کردن میزان یادگیری زبان آموزان نیز استفاده می گردد. در انتهای هر مبحث, فرصتی در اختیار زبان اموزان قرار گرفته که آموزه های خود را در قالب جملات و مکالمات به کار گیرند و میزان یادگیری خود را نیز محک بزنند؛ چرا که تنها یادگیری و درک مطالب مهم نبوده و استفاده و کاربرد آن ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

زبان آموزان دوره پیش نیاز زبان انگلیسی از طریق شرکت در مکالمات و برقرای ارتباط سازنده از طریق زبان و گفتار ساده با سایر همکلاسی های خود, اعتماد به نفس خود را بیشتر کرده و انگیزه ی بیشتری برای یادگیری پیدا می کنند. بنابراین زبان آموزان در کنار یادگیری آنلاین زبان انگلیسی, به تقویت مهارت های گفتاری و ارتباطی خود نیز اقدام می ورزند. علاوه بر این با شنیدن مکالمات سایر همکلاسی ها, به تقویت مهارت های شنیداری خود نیز اهتمام می ورزند. در کنار آموزش, در پایان هر فعالیت, این فرصت در اختیار زبان آموزان قرار گرفته که به تصحیح یکدیگر بپردازند و از این جهت به رشد و پیشرفت یکدیگر کمک کنند و در پروسه ی یادگیری خود مشارکت ورزند. از دیگر ویژگی های بارز دوره پیش نیاز زبان انگلیسی در موسسه ی زبانسرا. آی آر, می توان به فعال بودن نقش زبان آموزان در یادگیری و آموزش و مشارکت داشتن سازنده ی آن ها اشاره کرد.

اهمیت (Exact Beginners’ Course) EBC دوره پیش نیاز:

دوره پیش نیاز زبان انگلیسی همانطور که توضیح داده شد, پیش از ورود به دوره های اصلی, برای زبان آموزان نوجوان و بزرگسال در نظر گرفته شده است. از آن جهت که ابتدای یادگیری هر زبان برای زبان آموزان با چالش های بی شماری رو به رو بوده است و علاوه بر بحث کلی آموزش, از نظر ذهنی نیز زبان آموزان باید با آمادگی کامل آغاز به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی کنند, این موضوع که انگیزه, شوق و اعتماد به نفس زبان آموزان حفظ و تقویت شود و با میل و رغبت به ادامه ی آن اقدام ورزند بسیار حیاتی و مهم می باشد. در واقع یکی از اهداف اصلی دوره های پیش نیاز علاوه بر آموزش اصولی, زنده نگه داشتن شوق یادگیری در زبان آموزان بوده است.

منابع آموزشی دوره ی (Exact Beginners’ Course) EBC  دوره پیش نیاز:

به دلیل خاص بودن و همچنین حساسیت زیادی که دوره پیش نیاز زبان انگلیسی برای مجموعه ی زبانسرا. آی آر و تیم آموزش داشته, کل منابع آموزشی با توجه به استاندارد های مورد نیاز توسط کارشناسان و تیم مجرب آموزش گرد آوری شده و در دسترس زبان آموزان عزیز قرار می گیرد. در این میان, سطوح انتخابی برای جزوات و منابع آموزشی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به استاندارد های بین المللی آموزش, تهیه و تنظیم می گردد.

ویژگی های منابع آموزشی دوره ی (Exact Beginners’ Course) EBC  دوره پیش نیاز:

1.آموزش زبان انگلیسی از سطح مقدماتی و آموزش مفاهیم پایه با توجه به نیازهای جامعه ی هدف

  1. در نظر گرفتن سن و سطح زبان آموزان این گروه از دوره پیش نیاز زبان انگلیسی
  2. استفاده از تصاویر و ویدیو های جذاب و مناسب به جهت جذاب تر کردن یادگیری آنلاین زبان انگلیسی
  3. در نظر گرفتن استانداردهای مرجع آموزشی اروپا
  4. عدم پیچیدگی و دشوار بودن مطالب و راحتی در نوع بیان و انتقال پیام و مفاهیم

یک لپ تاب به همراه یکتاب و فنجان

جمع بندی

در کلاس های آنلاین زبانسرا دات آی آر دوره های آموزشی متعددی وجود دارد که یکی از آن ها دوره پیش نیاز زبان انگلیسی می باشد این دوره معمولا برای افراد مبتدی  از سطوح مقدماتی و مفاهیم پایه می باشد. دوره پیش نیاز با هدف آماده سازی زبان آموزان نوجوان و بزرگسال جهت ورود به دوره های اصلی این دو گروه سنی( ACC  و TCC) طراحی شده است. در این دوره به زبان آموزان عزیز حروف الفبا، اعداد و گرامرهای Basic جهت محاوره آموزش داده می شود. جامعه ی هدف این دوره زبان آموزان نوجوان و بزرگسال می باشد. برای شرکت در این دوره همین آلان روی لینک پایین صفحه کلیک کنید. تا وارد پنل کاربری تا شوید. و میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کار شناس های زبانسرا در ارتباط باشید. 

 

 

 

تعداد ترم

3 ترم

شیوه برگزاری

به صورت آنلاین (پلتفرم BigBlueButton)

مدارک پایان دوره

ارائه می شود

شهریه

537000

شیوه برگزاری کلاس ها

در دوره پیش نیاز تدریس دروس به صورت ترکیبی ( آنلاین و آفلاین) انجام می شود: الف) در بخش آنلاین، تدریس طبق تقویم ترمیک و سیلابس آموزشی در پلتفرم اختصاصی شده Big Blue Button به روش Interactive (تعاملی و دو طرفه )، راس ساعت کلاسی، انجام می شود. ب) در بخش آفلاین تدریس از طریق کلیپ های آموزشیِ با کیفیت و تخصصی زبانسرا آنلاین انجام می پذیرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.