برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

IELTS online training course | دوره آموزش آنلاین آیلتس

فردی که دارد در لپ تاپ آموزش آنلاین آیلتس می بیند

آموزش آنلاین آیلتس با هدف آشنایی متقاضیان با آزمون بین المللی آیلتس و آموزش مهارت و تکنیک های مختص این آزمون در کنار ارتقا دانش زبانی عمومی زبان آموزان طراحی گردیده است. انتظار می رود که زبان آموزان پس از اتمام این دوره مهارت های لازم جهت شرکت در این آزمون بین المللی را کسب کرده باشند. استفاده از کتابهای کاملا به روز و مکمل های مناسب و کاربردی از مشخصات این دوره میباشد. همچنین تعداد زبان آموزان هر کلاس حداقل 8 نفر و حداکثر 12 نفر میباشد.

تعدادی از زبان آموزانی که در آزمون IELTS شرکت کرده اند

نمونه ویدیوی دوره آماده سازی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (IETS) چیست ؟

آزمون IELTS یا International English Language Testing System یکی از ارزشمندترین آزمون‌های ارزیابی سطح زبان انگلیسی است و برای افرادی کاربرد دارد که در کشورهایی مانند کاندا، آمریکا، انگلستان، نیوزیلند و استرالیا می‌خواهند اقامت تحصیلی یا کاری بگیرند،  همچنین، بسیاری از سازمان‌ها و برای ارزیابی کارمندانشان  به نتیجه این آزمون اهمیت زیادی می دهند. 

آزمون IELTS چهار بخش اصلی دارد، که از نظر شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و مکالمه (Speaking) همه ی شرکت کنندگان خود را می سنجند. برای آماده سازی در این آزمون دوره های زیادی برگزار می شود. آموزش آنلاین آیلتس در آموزشگاه زبانسرا یکی از       کامل ترین دوره های آماده سازی این دوره است. که در دوره آماده سازی در آزمون آیلتس، آموزشگاه زبانسرا از باتجربه ترین اساتید خود برای آموزش شما زبان آموزان گرامی استفاده کرده است.

برای مطلع شدن از دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی و آموزش آنلاین زبان ترکی بر لینک مربوطه کلیک کنید.

چه کسانی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس (IELTS) دارند؟

همانگونه که گفتیم آزمون IELTS برای ارزیابی سطح زبان افرادی هستند که  به دلایل مختلف به کشور های انگلیسی زبان  می خواهند مهاجرت کنند. که ما 5 مورد مهاجرت کردن این افراد را توضیح می دهیم. که شما زبان آموزان عزیز هم پس از گذراندن دوره آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبان قادر خواهید بود که در این آزمون به نتیجه دلخواه خود برسید.

  1. دانشجو های که قصد تحصیل در دانشگاه کشور های انگلیسی زبان را دارند.
  2. کسانی که قصد مهاجرت به کشور های را دارند که زبان رسمی آن ها زبان انگلیسی است.
  3. افرادی که در حال تحصیل و کار در کشور های انگلیسی زبان را هستند، و می خواهند تحصیلات خود و یا کار خود را ارتقاء دهند.
  4. کسانی که میخواهند وارد مشاغل بین المللی شوند و نیاز به داشتن سطح بالایی از مهارت های زبان انگلیسی دارند.
  5. افرادی که علاقه ی زیادی به زبان انگلیسی دارند. برای سنجش سطح خود در این آزمون شرکت می کنند.

مراکز برگزاری آزمون IELTS

آزمون IELTS در کشورهای مختلف برگزار می شود. و اما در ایران پس گذراندن آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبانسرا می توانید. با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مراکزی که مورد تایید سازمان سنجش هستند، در این امتحانات شرکت کنید. یکی از اهداف آموزشگاه زبانسرا که بزودی در حال انجام است. برگزاری آزمون IELTS می باشد.

دوره آموزش آنلاین آیلتس (IELST) زبانسرا

آموزشگاه زبانسرا با حدود 3 دهه تجربه و سابقه درخشان در حوزه آموزش زبان انگلیسی و دیگران زبان ها شرایطی را برای شما زبان آموزان عزیز مهیا کرده است که شما عزیزان بتوانید به صورت آنلاین بدون محدودیت مکانی و زمانی در این دوره شرکت کنید. شما می توانید قبل از شرکت در دوره آزمون تعیین سطح بصورت کاملا رایگان را شرکت کنید.

اساتید با تجربه زبانسرا در دوره آموزش آنلاین آیلتس آموزش لازم 4 مهارت شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و مکالمه (Speaking) با متد های روز دنیا و در اختیار شما زبان آموزان گرامی میگذارند.

و پس از گذراندن این دوره می توانید در آزمون ماک آیلتس یا آزمون تستی شرکت کنید. و مهارت های خود را نسبت به دوره ای که گذرانده اید بسنجید.

در این دوره تکنیک های تست زدن، تکنیک های WritingوSpeaking به صورت کاملا تخصصی با شما زبان آموزان عزیز کار می شود. و این آموزش های با سمپل های واقعی صورت می گیرد. و کلیپ های آزمون واقعی برای شما گذاشته می شود که بتوانید با آمادگی ذهنی، نتیجه لازم خود را از این آزمون دریافت کنید.

سوالات متداول

  1. آیا آزمون آیلتس در موسسه برگزار می گردد ؟

در حال حاضر خیر. تنها موسساتی که مجوز رسمی برگزاری آزمون های بین المللی را دارند این آزمون را برگزار می کنند.

  1. آیا امکان تشکیل کلاس های آیلتس به صورت خصوصی و فشرده وجود دارد؟

بله. در صورت درخواست زبان آموزان امکان برگزاری دوره های متفاوت وجود دارد.

  1. هزینه کلاس های آیلتس عمومی و خصوصی موسسه چقدر است؟

هزینه ی مربوط به دوره های آیلتس با توجه به سطوح مختلف و تنوع دوره ها طبق استاندارد های تعیین شده متفاوت است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی و مشاوره موسسه با شماره 0773141 در ارتباط باشید.

  1. آیا امکان برگزاری کلاس های عمومی و خصوصی آیلتس به صورت آفلاین و با قابلیت ضبط کلاس وجود دارد؟

بله. کلیه کلاس ها به طور کامل ضبط می گردند و زبان آموزان عزیز از طریق پنل کاربری مختص به خود قادر به مشاهده ی جلسات ضبط شده می باشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.