نكات مهم آموزشی

 

به نکات زیر توجه نمایید

1- هر ترم شامل ١٦ جلسه (٣جلسه در هر هفته) می باشد که در روزهای زوج یا فرد برگزار می گردد.

2- در هر جلسه غیبت غیبت یك نمره کسر میگردد و حد اکثر غیبت مجاز ٤ جلسه در طول ترم می باشد . بنابراین زبان آموزانی که غیبت بیش‌ازحدمجاز داشته باشند از شرکت در آزمون نهایی محروم و در پایان ترم برای ایشان مردودی اعلام می گردد .

3- حداقل نمره قبولی ٧٠ از ١٠٠ می باشد. البته زبان آموزانی که نمره 65 تا 70 را کسب می کنند به صورت مشروط قبول تلقی شده و می بایست در ترم بعد حداقل نمره 75 را کسب نمایند.

4- با توجه به اهمیت و تاثیر متوالی دوره های آموزش زبان‌انگلیسی‌،‌ مدت مرخصی قانونی هر‌ دوره برای زبان آموز فقط یک ترم می باشد ‌و در‌صوت عدم مراجعه به‌موقع، جهت‌ ادامه‌تحصیل‌،‌موسسه با‌انجام تست ورودی توانایی زبان آموز را مجدداً ارزشیابی و تعیین می نماید.

5- در رابطه با دوره های کودکان و نوجوانان اولیای محترم می بایست‌ با هماهنگی موسسه و استاد مربوطه روند آموزش فرزندانشان را با جدیت پی گیری نمایند.

6- پس از ثبت نام، انصراف از شرکت در کلاسها تا ‌٤٨ ‌ساعت‌قبل‌از شروع ترم با‌کسر %٢٠ از مبلغ کل‌شهریه امکان‌پذیرمی باشد . توجه داشته باشید که بعد از شروع ترم به هیچ وجه شهریه پرداختی مسترد نمی شود .

7- در صورت عدم ثبت نام و قرار گرفتن فیش شهریه شما در لیست ذخیره ترم بعد، در زمان ثبت نام زبان آموز می بایست حضوراً جهت انتخاب سطح کلاس و ثبت نام قطعی اقدام نماید و از وجه شهریه ذخیره بهره مند شود.

8- لطفاً دقت فرمایید ، بعد از شروع ترم به هیچ وجه جابجایی در کلاسها و یا ذخیره فیش انجام پذیرفته نمی گردد.

9- بعد از پایان ترم، زبان آموز می بایست سریعاً نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نموده و در صورت مردودی، فوراً جهت جابجایی و انتخاب سطح کلاس جدید در موسسه حاضر شود.

10- ثبت نام اینترنتی : جهت رفاه حال هـمشهریان عزیز و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های جانـبی , زبــان آموزان و‌‌ اولیای محترم میتوانند ٣ روز قـبل از شروع ثبت نام حضوری , طبق تقویم آموزشی زبان سرا , به پایگاه اینترنتی www.3141.ir مراجـعه و با پـرداخت الـكترونیكی شهریه ( ویژه دارندگان کارتهای عضو شتاب – رمز دوم و شماره CVV2) مراحل ثبت نام را بدون حضور در موسسه انجام دهند. ثبت نام از طریق تمامی دفاتر خدمات ارتباطی (پیشخوان دولت) نیز همزمان با ثبت نام ابنترنتی امکان پذیر می باشد.
 


کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.