طرح "معرف شو"

طرح "معرف شو"

ما را در مسیر گسترش گفتمان، فرهنگ و امید همراهی کنید.

همانطور که در جریان تحولات و پیشرفتهای سیستم آموزشی موسسه قرار دارید، زبانسرا از اول سال 1399 کلیه فعالیت های و خدمات فرهنگی آموزشی خود را به صورت آنلاین، با مزیتهای بسیار، در خدمت شما عزیزان قرار داده است و با آینده نگری از شکل سنتی و حضوری به سیستمی نوین و تاثیرگذار تغییر ماهیت داده است .

حالا بعد از گذشت یکسالِ پرتلاش برای بهتر و بهتر شدن همه با هم با طرحی بزرگ به سمت گسترش دامنه فعالیتهای زبانسرا به اقصا نقاط ایران حرکت خواهیم کرد. این افتخار ماست که اعلام کنیم: از این تاریخ همه شما عزیزان می توانید در طرح بزرگ معرف شوشرکت کنید و با معرفی دوره های آموزشی زبانسرا آنلاین برای سنین و سطوح گوناگون، با تیم زبانسرا آنلاین همکاری دائم داشته و البته از منافع مادی و معنوی آن بهره مند شوید.

همه شما زبان آموزان دارای شماره یا کد زبان آموزی هستید، چنانچه با توضیح و انتقال تجارب موفق خود در کلاسهای زبانسرا آنلاین به دوستان و آشنایان خود، توانستید فرد یا افرادی را علاقه مند و جذب موسسه و نهایتا در یکی از دوره ها ثبت نام قطعی کنند، 40% از شهریه ترم اول ایشان به عنوان پاداش همکاری به صورت اتوماتیک یا سیستمی به کیف پول شما در سایت واریز میگردد.

زبان آموز جدید الورود می بایست در هنگام ثبت نام، شماره یا کد زبان آموزی معرف را در کادر مربوطه قرار دهد. فقط در این صورت زبان آموز جدید شامل 20% تخفیف شهریه ترم اول خواهد شد.

پس طبق طرح"معرف شو " :

با معرفی زبان آموز جدید توسط اولیاء یا زبان آموزان جاری 40% به صورت سیستمی از شهریه ترم اول ایشان به کیف پول معرفی کننده در سایت واریز و زبان آموز جدید هم از 20% تخفیف ویژه بهره مند می شود.

هدف از این طرح :

با اعتقاد به اینکه بهترین و تاثیر گذار ترین تبلیغ، معرفی خدمات ما از زبان خود شما زبان آموزان و اولیا می باشد، هدف موسسه زبانسرا آنلاین از اراِئه طرح “معرف شو” آشنا کردن دیگران با مزیت ها و دوره های متنوع و تاثیرگذار موسسه و همچنین گسترش فرهنگ زبان آموزی به وسعت ایران عزیزمان با مشارکت تک تک شما اعضای خانواده بزرگ زبانسرا است که در طول زمان شاهد رشد و موفقیت خود یا فرزندان عزیزتان در این سیستم آموزشی بوده اید.

کلیه خطوط پشتیبانی و شماره تلفن 0773141 از 9 صبح الی 9شب به صورت یکسره، پاسخگوی سوالات و راهنمایی شما خواهند بود.

تماس بگیرید


کلمات کلیدی:   آموزش زبان انگلیسی


 


کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.