برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید
مرد جوانی که درحال یادگری زبان انگلیسی است

دوره آموزشی مکالمه شبانه ( ساعت 9 الی 11 شب ) ویژه متقاضیان بزرگسال (دانشجویان، کارمندان، کسبه و مشاغل آزاد، زنان خانه دار، … ) طراحی شده است. این مجموعه هر چهار مهارت زبانی  Listening (شنیداری)، speaking (گفتاری) ، Reading درک مطلب و Writing نوشتاری را در بر می گیرد.

در این مقطع آموزشی، همه مهارتها به صورت هدفمند از سطح پایه آغاز و تا فوق متوسط پوشش داده می شوند. با اتمام این دوره زبان آموزان می توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی مانند TOEFL و IELTS شرکت کنند.

محتوای برگزیده شده برای این دوره، ضمن این که با استفاده از ویدیوها و تصاویر جذاب، به بالا بردن سطح علمی، اطلاعات عمومی، هوشیاری اجتماعی زبان آموزان و یادگیری تکنیک ها و راهکارهای جدید ارتباط موثر در دنیای واقعی کمک می کند، این امکان را برای آنها فراهم می آورد که با قرار گرفتن در موقعیت های چالش برانگیز، جذاب و نزدیک به واقعیت به تقویت مهارت تفکر و روانی گفتار در سطحی متفاوت بپردازند. دوره مکالمه شبانه شامل ۱۶ ترم مقدماتی و ۸ ترم پیشرفته می باشد.

تعداد ترم

16 ترم (مقدماتی-متوسطه) و 8 ترم (پیشرفته)

شیوه برگزاری

به صورت آنلاین (پلتفرم BigBlueButton)

شهریه

537000

منابع آموزشی

Four Corners (مقدماتی-متوسط) و Summit(پیشرفته)

مدارک پایان دوره

ارائه می شود

منابع کمک آموزشی

(Oxford Word skill) و (Story Book)

مدرس این دوره

کودکی درحال یادگری زبان انگلیسی است

مریم درخش

شیوه برگزاری کلاس ها

در دوره مکالمه شبانه تدریس دروس به صورت ترکیبی ( آنلاین و آفلاین) انجام می شود:

الف) در بخش آنلاین، تدریس طبق تقویم ترمیک و سیلابس آموزشی در پلتفرم اختصاصی شده Big Blue Button به روش Interactive (تعاملی و دو طرفه )، راس ساعت کلاسی، انجام می شود.

ب) در بخش آفلاین تدریس از طریق کلیپ های آموزشیِ با کیفیت و تخصصی زبانسرا آنلاین انجام می پذیرد.

روند دوره های آموزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.