برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید
مرد جوانی که درحال یادگری زبان انگلیسی است

کامل ترین دوره مکالمه یک روز در هفته زبان انگلیسی

دوره مکالمه یک روز در هفته در موسسه ی فرهنگی آموزشی زبانسرا.آی آر، با چند دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی آموزش انواع زبان های خارجی, در خدمت هموطنان عزیزمان در سرتاسر کشور است، بر گذار می شود. به این طریق که اقدام به برگزاری همه ی کلاس های خود به صورت آنلاین کرده است.

موسسه ی فرهنگی- آموزشی زبانسرا. آی آر دوره های یادگری آنلاین آموزش زبان انگلیسی و همچنین سایر زبان های خارجی را با هدف آموزش اصولی و کارآمد در سراسر کشور و در بستر آنلاین برگزار می کند. در دوره مکالمه یک روز در هفته, بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و مکانی, در هر نقطه از دنیا, زبان آموزان عزیز می توانند به یادگیری زبان های خارجی به صورت آنلاین اقدام کنند. همچنین با در نظر گرفتن نیاز های متفاوت یادگیری در زبان آموزان عزیز, دوره های آموزشی آنلاین خود را بر حسب سن و سطوح مختلف طبقه بندی کرده است. از دیگر ویژگی های بارز و مهم دوره های آنلاین زبانسرا. آی آر کیفیت کلاس ها و تدریس توسط اساتید مجرب می باشد و حساسیت های آموزشی در کلاس های آنلاین به مراتب بیشتر از دوره های حضوری می باشد. از این رو تلاش مجموعه بر این بوده که فضای آموزشی مناسب تر و با کیفیت بهتر به جهت اراِئه ی خدمات اموزشی آنلاین فراهم کند.

مجموعه ی زبانسرا.آی آر با در نظر گرفتن شرایط تحصیلی و کاری زبان آموزان عزیز, زمان کلاس ها را به نحوی مجزا کرده که همه ی فراگیران بتوانند از دوره مکالمه یک روز در هفته به صورت آنلاین استفاده کنند و فرصت مناسبی به جهت ارتقا سطح زبانی خود داشته باشند. در ادامه با دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی بیشتر آشنا خواهیم شد.

تفاوت دوره یک روز در هفته آنلاین و حضوری

(Once A Week Conversation Course) OCC  | دوره مکالمه یک روز در هفته

دوره دوره مکالمه یک روز در هفته زبان انگلیسی برای آن دسته از مخاطبینی طراحی شده است که به خاطر مشغله های متفاوت از جمله تحصیلی یا کاری، امکان حضور در کلاسهای آموزشی موسسه را در طول هفته ندارند.

هدف موسسه ی آموزشی زبانسرا. آی آر از برگزاری دوره های یک روز در هفته این بوده است که امکان یادگیری آنلاین زبان انگلیسی برای همه ی زبان آموزان عزیز با توجه به شرایط مختلف کاری و تحصیلی وجود داشته باشد. در واقع هدف موسسه در تمام طول فعالیت آموزشی, جلب رضایت همگان و فراهم کردن شرایط مناسب جهت یادگیری تمام اقشار جامعه بوده است؛ از این رو همواره مورد تایید و اعتماد زبان آموزان عزیز و همچنین والدین محترمشان در کل کشور بوده است. امید داریم که همواره و در جریان بیشرفت های مربوط به دنیای تکنولوژی, سیر تکاملی و رو به جلوی خود را حفظ کرده و نه تنها در ایران بلکه مطابق با استاندارد های جهانی, کیفیت آموزشی را ارتقاء بخشیم.

دوره مکالمه یک روز در هفته همانطور که ذکر شد, یک روز در هفته برگزار میگردد و در آن یک جلسه کل محتوای آموزشی دوره های عادی که در یک هفته و در سه جلسه پوشش داده میشود، به زبان آموزان عزیز ارائه میگردد. این دوره شامل 16 ترم مقدماتی و 8 ترم پیشرفته می باشد.

پسری که در دوره آنلاین آموزش زبان شرکت کرده است

مزیت های دوره های مکالمه ی یک روز در هفته

 هر دوره در آموزشگاه آنلاین زبانسرا دات آی آر مزیت های ویژه ای برای دوره های آموزش خود در نظر گرفته است که در دوره مکالمه یک روز در هفته چند ویژگی چشم گیر را بیان میکنیم

1.امکان حضور درکلاس ها برای دانشجویان,متاهلین و همچنین شاغلین

بسیاری از افراد متاهل و شاغل در زمینه های مختلف, به دلیل شرایط کاری و زندگی, مدت ها از دنیای یادگیری علی رغم میل باطنی خود, دور بوده و فرصت مناسب جهت شرکت در کلاس های یادگیری زبان را نداشته اند. همچنین دانشجویانی که در طول هفته درگیر کلاس های متنوع بوده نیز می توانند در دوره مکالمه یک روز در هفته موسسه فرهنگی-آموزشی زبانسرا.آی آر که در آخر هفته و در یک روز برگزار می گردد, شرکت کنند.

2. صرفه جویی در وقت

از دیگر مزیت های بارز ای دوره مکالمه یک روز در هفته، صرفه جویی در وقت  زبان آموزان بوده است. بدین معنا که زبان آموزان در طول هفته به مشغله های روزمره ی خود برداخته و در آخر هفته که زمان و تمرکز کافی داشته, تنها در یک روز با ذهن بویا در کلاس های آنلاین دوره ی مکالمه ی یک روز در هفته شرکت می کنند.

3. فراهم آمدن زمان کافی برای مطالعه ی دروس تدریس شده در طول هفته

از آن جا که کلاس ها فقط در یک روز و در آخر هفته برگزار می گردد, زبان آموزان عزیز فرصت مطالعه ی دروس تدریس شده را در طول هفته بیدا می کنند و زمان کافی برای رفع اشکال و انجام تکالیف در اختیار دارند. به این صورت که در دوره مکالمه یک روز در هفته با در نظر گرفتن زمانی بسیار محدود در طول هفته و در هر روز, می توانند سطح زبانی خود را با این شرایط ویژه ارتقاء بخشند.

4. امکان تماشای ویدیوهای ضبط شده کلاس ها و استفاده ی مجدد از کل مطالب تدریس شده در طول هفته

کلیه ی کلاس های آنلاین موسسه ی فرهنگی آموزشی زبانسرا.آی ـآر در بنل کاربری زبان آموزان ضبط شده و می توانند در طول هفته و ترم در هر زمان دلخواه, جلسات ضبط شده را تماشا کنند. در هر زمان که به انجام تکالیف می بردازند, در صورت برخورد به مشکل, در دوره مکالمه یک روز در هفته، مروری بر روی ویدیو ها و یا قسمت هایی ار ویدیوها که موردنیاز است, داشته باشند.

5. امکان مشاهده ی ویدیو های آموزشی با کیفیت قبل از ورود به کلاس ها

به جهت تدریس با کیفیت و اصولی, مجموعه ی زبانسرا.آی آر به منظور تسهیل کردن بروسه ی یادگیری زبان آموزان, اقدام به گردآوری ویدیو های آموزشی در همه ی سطوح کرده است و زبان آموزان قبل از هر جلسه از دوره مکالمه یک روز در هفته می توانند ویدیو های آموزشی را تماشا کرده و با آمادگی بیشتر در کلاس ها شرکت کنند.

مزیت های دوره دوره مکالمه یک روز در هفته آنلاین

ارزشیابی ترمیک

با توجه به اهمیت داشتن پروژه ها و انواع فعالیت های شفاهی و کتبی زبان آموزان در همه ی سطح از مبتدی تا بیشرفته در محیط کلاس, تیم حرفه ای و مجرب آموزشی زبانسرا. آی آر قسمت زیادی از نمره و ارزشیابی ترمیک زبان آموزان را در دوره مکالمه یک روز در هفته به Class Activity  اختصاص داده است.

با توجه به ضرورت به کارگیری زبان در کنار یادگیری صحیح و اصولی و اهمیت بالای سنجش زبان آموزان بر اساس استفاده و کاربرد زبان چه در بخش نوشتار و چه در بخش گفتار, تصمیم بر این بوده است که بخش اعظم ارزشیابی بر اساس فعالیت های کتبی و شفاهی زبان آموزان و مابقی بر اساس آزمون های میانترم و بایان ترم محاسبه گردد.

جمع بندی

دوره مکالمه یک روز در هفته بزرگسال با هدف تقویت  مهارتهای  Speaking  (گفتاری)، Listening  (شنیداری)، Reading   (درک مطلب) ، Writing(نوشتاری)  تشکیل میگردد. جامعه ی هدف این دوره آن دسته از زبان آموزانی هستند که در طول هفته به دلیل مشغله کاری یا شخصی امکان شرکت در کلاس ها را ندارند.

کلاس ها به صورت فشرده و یک روز در هفته برگزار می گردند.  این دوره شامل 16 ترم مقدماتی و 8 ترم پیشرفته می باشد. برای دوره مقدماتی سری کتاب های Four Corners که مبتنی بر استانداردهای آموزشی CEFR می باشند در نظر گرفته شده است.

هر کتاب طی چهار ترم آموزشی پوشش داده میشود. در دوره مکالمه یک روز در هفته بزرگسال برای دوره پیشرفته سری کتابهای Summit در نظر گرفته شده است. هر کتاب طی چهار ترم آموزشی پوشش داده می شود.

به طور کل این دوره برای افرادی تهیه شده است که مشغله کاری زیادی به همراه داند مانند کارمندان و دانش آموزانی که زمان آزادی زیادی در طول هفته خود ندارند. شما با ثبت نام در این دوره می توانید در دوره مکالمه یک روز در هفته شرکت کرده دیگر روز هفته برای مطالعه و تمرین اختصاصص دهید. برای ثبت نام بروی روی دکمه مربوطه کیلیک کرده تا وارد صفحه پنل کار بری خود شوید. و با پشتبانی مربوطه در ارتباط باشید، تا به سوالات شما زبان آموزان عزیز پاسخ داده شود. 

 

تعداد ترم

16 ترم (مقدماتی-متوسطه) و 8 ترم (پیشرفته)

شیوه برگزاری

به صورت آنلاین (پلتفرم BigBlueButton)

شهریه

537000

منابع آموزشی

Four Corners (مقدماتی-متوسط) و Summit(پیشرفته)

مدارک پایان دوره

ارائه می شود

منابع کمک آموزشی

(Oxford Word skill) (Story Book)

مدرس این دوره

کودکی درحال یادگری زبان انگلیسی است

مریم درخش

شیوه برگزاری کلاس ها

در دوره مکالمه یک روز در هفته بزرگسال تدریس دروس به صورت ترکیبی ( آنلاین و آفلاین) انجام می شود:

الف) در بخش آنلاین، تدریس طبق تقویم ترمیک و سیلابس آموزشی در پلتفرم اختصاصی شده Big Blue Button به روش Interactive (تعاملی و دو طرفه )، راس ساعت کلاسی، انجام می شود.

ب) در بخش آفلاین تدریس از طریق کلیپ های آموزشیِ با کیفیت و تخصصی زبانسرا دات آی آر انجام می پذیرد. 

روند دوره های آموزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.