برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

آموزش آنلاین زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته | کلاس یادگیری آنلاین زبان

موسسه زبانسرا دات آی آر در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی با اهداف یادگیری آنلاین زبان انگلیسی هموطنان عزیزمان کلاس آنلاین زبان انگلیسی را برگزار کرده است. با تقسیم بندی دوره ها برای سنین مختلف فضای آموزشی بهتری را برای زبان آموزان فراهم کرده است.

مجموعه زبانسرا با مجزا کردن زمان مناسب کلاس آنلاین زبان انگلیسی شرایط شرکت در این دوره ها را برای زبان آموزانی که مشغله کاری زیادی دارند, فراهم کرده است. در ادامه بیشتر با دوره های آموزشی زبان انگلیسی آشنا می شوید.

فردی که در پشتش پرچم انگلستان قرار دارد و جلوی رویش کتاب های آموزش زبان قرار دارد

(Adults’ Conversation Course) ACC | دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با هدف تقویت مهارتها Speaking (گفتاری)، Listening (شنیداری)، Reading  (درک مطلب) و writing (نوشتاری) تشکیل میگردد. جامعه ی هدف این دوره آن دسته از زبان آموزانی هستند که متقاضی تسلط بر مهارتهای فوق در مدتی مناسب می باشند. محتوای کلاس آنلاین زبان انگلیسی با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی های اجتماعی و ارتباطی انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با هدف آموزش اصولی و کارآمد یادگیری آنلاین زبان انگلیسی طراحی شده است. کتب و منابع آموزشی دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در انطباق با  CEFR یا استاندارد مرجع آموزشی اروپا می باشند.

 کوتاه بودن طول ترمها در کنار کیفیت بالای آموزش،  برنامه ریزی حرفه ای،  بهره وری بالا، ارتقاء سطح یادگیری آنلاین زبان انگلیسی  زبان آموزان به صورت ترمیک، اساتید مجرب و متخصص و پشتیبانی لحظه به لحظه کادر دلسوز از ویژگی های بارز این گروه آموزشی است. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شامل 24 ترم  می باشد. هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه بوده که طی پنج هفته برگزار می گردد.

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای این دوره مجموع کتابهای Four Corners است. این مجموعه که مهارت های زبانی چهارگانه را به صورت تلفیقی ارائه داده، برای زبان آموزان بزرگسال و جوان در نظر گرفته شده است.

حداقل سن برای شرکت در این دوره ها 18 سال تمام می باشد. متقاضیان دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان از طریق مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان مجرب امکان حضور در این دوره ها را خواهند داشت.

با توجه به مشغله های گروه سنی هدف این دوره که عمدتا مشغول به تحصیل یا کار هستند، این دوره ها در 4 قالب MEC (صبحگاهی) NCC ( شبانه)، (AIC) فشرده و OCC (یک روز درهفته) برگزار میگردد. برای مطلع شدن از دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی آموزشگاه زبان سرا بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

(Morning Conversation Course) MCC | دوره مکالمه صبحگاهی

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی صبحگاهی ویژه مخاطبینی طراحی شده است که امکان حضور در کلاس های عصر یا شب را ندارند. عمده متقاضیان این دوره خانمهای خانه دار هستند.

با توجه به مشغله های روزانه، بسیاری از خانم های خانه دار, نوبت صبح را برای حضور در کلاس آنلاین زبان انگلیسی ترجیح می دهند.  همگان به خوبی بر لزوم یادگیری آنلاین زبان انگلیسی به عنوان زبان علم و زبان بین الملل و نیز نقش مادران در آموزش فرزندان واقف هستند.

زبان انگلیسی به زنان خانه دار کمک می کند از مرزهای خانه داری فراتر رفته، علاوه بر کسب مهارت های ارتباطی، یار و همراه اعضای خانواده خود در کار و تحصیل باشند.

 خانم های خانه دار می توانند با حضور در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه این گروه علاوه بر استفاده از تخفیف ۲۰ درصدی ضمن آموزش یک زبان جدید, با افرادی با دغدغه های مشترک در ارتباط باشند.

حضور آنها در کلاس های تخصصی و طراحی شده ویژه ایشان با شعار ” الگوی فرزندان خود باشید, می تواند به رشد علمی و بالا بردن اعتماد به نفس این گروه از مخاطبان خاص کمک شایانی کرده و موجبات ایجاد انگیزه و تحرک را در سایر اعضای خانواده فراهم آورد.

سایر مخاطبین این دوره، دانشجویان، بازنشستگان،  مغازه داران و کارمندان ارگانهایی هستند  که شرکت در کلاس های نوبت صبح را بر نوبت عصر ترجیح می دهند.

(Night Conversation Course) NCC | دوره مکالمه شبانه

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی شبانه ویژه مخاطبینی طراحی شده است که صرفا امکان حضور در کلاس آنلاین زبان انگلیسی عصر یا شب را دارند. مخاطبان این دوره عمدتا کارمندان دولت و یا کسانی هستند که در نوبت صبح به کار اشتغال دارند.

سیلابس و محتوای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی مانند دوره صبحگاهی است. محتوای برگزیده شده برای این دوره، ضمن این که با استفاده از ویدیوها و تصاویر جذاب، به بالا بردن سطح علمی، اطلاعات عمومی، هوشیاری اجتماعی زبان آموزان و یادگیری تکنیک ها و راهکارهای جدید کمک می کند, در ایجاد ارتباط موثر در دنیای واقعی نیز اهمیت زیادی دارد.

همچنین این امکان را برای  زبان آموزان فراهم می آورد که با قرار گرفتن در موقعیت های چالش برانگیز، جذاب و نزدیک به واقعیت به تقویت مهارت تفکر و روانی گفتار در سطحی متفاوت بپردازند.

(Adult Intensive Course) AIC | دوره مکالمه فشرده بزرگسالان

دوره فشرده آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان به زبان آموزانی که بر اساس محدودیت ها تمایل دارند در زمانی کوتاه تر زبان انگلیسی را فرا گیرند، این امکان را می دهد تا به صورت فشرده در مدتی کوتاه به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی شامل دوازده ترم آموزش آنلاین زبان انگلیسی می گردد که در طی یک سال و نیم برگزار می شود.

دوره مقدماتی شامل ۸ ترم است که سطوح مبتدی تا متوسط را پوشش می دهد، دوره پیشرفته شامل ۴ ترم آموزشی است که سطوح فوق متوسط تا پیشرفته را پوشش می دهد.

منابع آموزشی و محتوای آن با سایر دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی بزرگسالان یکیست اما طول زمان یادگیری با توجه به فشرده بودن ترمها، معادل نیمی از طول ترم        دوره های بزرگسالان است.

مدت زمان هر جلسه دو برابر دوره های عادی یعنی حدود سه ساعت می باشد. در دوره مکالمه فشرده طول هر ترم ۱5 جلسه می باشد که سه روز در هفته و طی پنج هفته برگزار     می گردد.

(Once A Week Conversation Course) OCC | دوره مکالمه یک روز در هفته

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک روز در هفته آموزش زبان انگلیسی برای مخاطبینی طراحی شده است که به خاطر مشغله های تحصیلی یا کاری، در طول هفته امکان حضور در کلاسهای آموزشی را ندارند. 

این دوره یک روز در هفته برگزار میگردد و در آن یک جلسه کل محتوای آموزشی دوره های عادی که در یک هفته پوشش داده میشود، به زبان آموزان ارائه میگردد. این دوره شامل 16 ترم مقدماتی و 8 ترم پیشرفته می باشد.

ویژگی های مجموعه کتاب های Four Corners:

 • نزدیک بودن سطح آموزش ها به استاندارد آموزشی اروپا یعنی CEFR بوده است.
 • در دوره یادگیری آنلاین زبان انگلیسی سطح‌بندی از مبتدی تا متوسط است.
 • درسنامه های آموزش آنلاین زبان انگلیسی منظم، نکات کاربردی و تمرین کافی برای بخش مکالمه جهت افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان.
 • در کلاس آنلاین زبان انگلیسی تمرکز روی هر چهار مهارت اصلی زبان به‌صورت هم‌زمان می باشد.
 • تاکید ویژه بر دو مهارت جانبی گرامر و لغت که به قوی نمودن پایه یادگیری آنلاین زبان انگلیسی زبان آموزان کمک می کند.
 • پرداختن به موضوعات جذاب و کاربردی برای مکالمات و زندگی روزمره

ارزشیابی ترمیک

با توجه به اهمیت پروژه ها و فعالیتهای کلاسی یا Class Activity  در آموزش آنلاین زبان انگلیسی  بخش زیادی از نمره هر ترم به این بخش اختصاص می یابد. سایر بخش ها شامل تکالیف نگارشی و آزمونهای کتبی و شفاهی میانترم و پایانترم میگردد که مجموعا نمره 100 را تشکیل می دهند. زبان آموز با کسب حداقل نمره 70 از 100 امکان ثبت نام در سطح بالاتر را خواهد داشت.

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان با هدف تقویت  مهارتهای  Speaking (گفتاری)،  Listening  (شنیداری)،  Reading   (درک مطلب) و ) Writingنوشتاری)  تشکیل میگردد.

جامعه ی هدف این دوره ها، متقاضیان سنین 14 تا 18 ساله می باشند. آموزش مکالمه جهت ایجاد ارتباط به زبان انگلیسی که بالاترین هدف در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی است در سیلابس آموزشی این دوره مورد توجه خاص قرار گرفته است.

افزایش سطح اعتماد به نفس در صحبت کردن، بسترسازی مناسب جهت آشنایی با فرهنگ سایر ملل، بالا بردن توانمندیهای لغوی، درک کلمات و جملات با تلفظ صحیح،  تقویت سطح عمومی زبان انگلیسی نوجوانان و جوانان و آماده‌ سازی آن ها جهت شرکت در مقاطع بالاتر از ویژگیهای این دوره یادگیری آنلاین زبان انگلیسی است.

 کتب و منابع آموزشی این دوره در انطباق با  استاندارد مرجع آموزشی اروپا  می باشند. حفظ انگیزه و شوق زبان آموزان نوجوان و جوان برای ادامه یادگیری آنلاین زبان انگلیسی، یکی از مهم ترین و دشوارترین چالش های هر موسسه است.

به همین دلیل اساتید این دوره  با وسواس انتخاب شده اند تا همواره اشتیاق به یادگیری در کلاس آنلاین زبان انگلیسی زبان آموزان حفظ شود. این دوره ها در دو مقطع آموزشی TCC و YACC برگزار میگردند.

(Teenagers’ Conversation Course) TCC | دوره مکالمه نوجوانان

این دوره با هدف آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دو گروه مخاطب طراحی شده است.

اول، آن دسته از زبان آموزانی که دوره های کودکان مجموعه زبانسرا را به پایان رسانده اند، و دوم آن دسته از زبان آموزانی که شرایط سنی مناسب (14 تا 16) برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی این دوره را دارند. گروه دوم، پس از  شرکت در آزمون تعیین سطح و تایید شدن آن ها توسط کارشناسان آموزشی موسسه زبانسرا، می توانند در این دوره شرکت نمایند.

در دوره نوجوانان، کارشناسان  آموزشگاه آنلاین زبانسرا برای یادگیری بهتر در کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای زبان آموزان مجموعه، کتاب های Got it را برای آموزش در نظر گرفته اند که مناسب برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به نوجوان می باشد.

ویژگی های مجموعه کتاب های Got it

 • مطالب جذاب و مناسب با سن زبان آموزان، آنها را برای مشارکت در فعالیتهای کلاسی تشویق می کند.
 • نگارش کتاب بر اساس استاندارد جهانی   CEFRاست  که زبان آموزان را از سطح  مبتدی یا A1  به متوسطه یا    B1 می رساند.
 • تنوع موضوعات مناسب در آموزش آنلاین زبان انگلیسی با سن زبان آموزان با محوریت محتوای آموزشی مانند ملیت، دوستی، محیط زیست، آموزش، سفر، اوقات فراغت و همچنین  شخصی سازی مطالب، به زبان آموزان این امکان را می دهد تا معنی و کاربرد کلام را درک کنند و پیش از استفاده از این ساختارها در موقعیت های واقعی،  آن را تمرین کرده و آمادگی کامل داشته باشند.
 • بخشی به نام Culture Club در این کتاب وجود دارد که اطلاعات عمومی زبان آموزان  را افزایش می دهد و آنها را با فرهنگ های مختلف آشنا می کند.
 • بخش هایی در این کتاب وجود دارند که زبان آموزان می توانند به طور مداوم مطالبی را که مطالعه کرده اند مرور کرده و خودشان را محک بزنند. این قسمت ها به زبان آموزان کمک می کنند میزان پیشرفت خودشان را در قالب مرجع چارچوب اتحادیه اروپا (CEFR) بررسی کنند.

(Young Adults’ Conversation Course) YACC | دوره مکالمه جوانان

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی جوانان ویژه متقاضیان ۱۶ تا ۱۸ سال و زبان آموزانی است که دوره های نوجوانان (TCC) را به اتمام رسانده اند. محتوای آموزشی این دوره، جذاب، مهیج، به روز بوده و متناسب با نیاز های گروه سنی هدف انتخاب شده است.

 این مجموعه هر چهار مهارت زبانی شنیداری (Listening) ، گفتاری (Speaking) خواندن (Reading) و نوشتاری (Writing) را در بر می گیرد که با استفاده از محتوای (متن و ویدئو) جذاب در کنار بالا بردن سطح آگاهی، اطلاعات عمومی، و هوشیاری اجتماعی زبان آموزان، تکنیک ها و راهکارهای جدید ارتباط موثر در دنیای واقعی را به آنها می آموزد.

در این دوره یادگیری زبان نگلیسی، زبان آموزان از مبتدی تا پیشرفته با بهره گیری از منابع مختلف آموزشی و کمک آموزشی به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی می پردازند.

محتوای این دوره با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی های ارتباطی و اجتماعی جوانان انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با محوریت قرار دادن آموزش اصولی و کارآمد زبان انگلیسی در کنار پرورش و ارتقاء هوش هیجانی زبان آموزان طراحی و تنظیم شده است.

شایان ذکر است که کتب و منابع انتخاب شده برای این دوره در انطباق با استانداردهای مرجع آموزشی اروپا می باشند.

این دوره با هدف آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دو گروه مخاطب طراحی شده است:

اول، آن دسته از زبان آموزانی که دوره های آموزشی سطح TCC مجموعه زبانسرا را به پایان رسانده اند، و دوم آن دسته از زبان آموزانی که شرایط سنی مناسب (16 تا 18) برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی این دوره را دارند. گروه دوم، پس از  شرکت در آزمون تعیین سطح و تایید شدن سطح آموزشی آنها، می توانند در این دوره شرکت نمایند.

برای این سطح آموزشی از دوره جوانان، کارشناسان  آموزشگاه آنلاین زبانسرا مجموعه، کتاب های  Top Notch و  Summit را برای آموزش در نظر گرفته اند که مناسب برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به این گروه از جوانان می باشد.

ویژگی های مجموعه کتابهای Summit و Top Notch

 • تالیف کتاب بر اساس استاندارد CEFR
 • دارا بودن محتوای آموزشی از مقدماتی تا پیشرفته
 • تاکید بر واژگان جدید و همچنین تلفظ صوتی کلمات
 • دارا بودن فایلهای صوتی برای تمامی بخش های آموزشی
 • در موقعیت واقعی قرار دادن زبان آموزان از طریق تمرین های کار محور و واقعی

ارزشیابی ترمیک

با توجه به اهمیت پروژه ها و  فعالیتهای کلاسی یا Class Activity  در آموزش آنلاین زبان انگلیسی  بخش زیادی از نمره هر ترم به این بخش اختصاص می یابد. سایر بخش ها شامل تکالیف نگارشی و آزمونهای کتبی و شفاهی میانترم و پایانترم میگردد که مجموعا نمره 100 را تشکیل می دهند. زبان آموز با کسب حداقل نمره 70 از 100 امکان ثبت نام در سطح بالاتر را خواهد داشت. اگر علاقه مند به زبان آلمانی هستید یه سر به صفحه آموزش آنلاین زبان آلمانی هم بزنید.

(Exact Beginners' Course) EBC | دوره پیش نیاز

Exact Beginners به زبان آموزانی اطلاق می شود که هیچ زمینه‌ی زبانی ندارند و قادر به صحبت کردن و نوشتن به آن زبان نیستند. این دسته از زبان آموزان نمی توانند مستقیما وارد سطوح مبتدی شوند. چرا که اعتماد به نفس و انگیزه یادگیری زبان جدید را از دست می دهند. زبانسرا دات آی آر اقدام به برگزاری دوره ای جهت آماده سازی این گروه از زبان آموزان برای ورود به سطوح مبتدی می نماید.

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی با هدف آماده سازی زبان آموزان نوجوان و بزرگسال جهت ورود به دوره های اصلی این دو گروه سنی( ACC  و TCC) طراحی شده است. در این دوره به زبان آموزان عزیز حروف الفبا، اعداد و گرامرهای Basic جهت محاوره آموزش داده می شود. جامعه ی هدف این دوره زبان آموزان نوجوان و بزرگسال می باشد. منابع آموزشی این دوره متشکل از جزواتیست که توسط کارشناسان واحد آموزش تهیه شده است.

سوالات متداول
 1. آیا از اپلیکیشن خاصی در کلاس های آنلاین استفاده می شود ؟

خیر.پلتفرم مورد استفاده در کلاس های آنلاین بیگ بلو باتن می باشد و زبان آموزان از طریق پنل کاربری خود به راحتی و بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار و برنامه دیگری قادر به شرکت در کلاس ها خواهند بود و نیاز به نصب هیچ گونه اپلیکیشن خاصی نخواهد بود.

 1. آیا امکان شرکت در کلاس ها با استفاده از تلفن همراه و تبلت هم امکان پذیر است ؟

بله. در صورت اطمینان از سرعت اینترنت جهت سهولت حضور در کلاس ها امکان استفاده از تلفن همراه و تبلت نیز وجود دارد.

 

 1. آیا استفاده از وب کم در کلاس های آنلاین ضروری واجباری ست ؟

استفاده از وب کم به شرایط متفاوت موجود در هر کلاس بستگی دارد و پیشنهاد موسسه در جهت پیشبرد اهداف و ارتقا کیفیت یادگیری زبان آموزان عزیز استفاده از وب کم می باشد اما چنانچه زبان آموزان به دلیل شرایط و دلایل موجه قادر به استفاده از وب کم نبودند موردی ندارد.

 

 1. تعیین سطح نیز آنلاین انجام می شود؟

بله. تعیین سطح زبان آموزان عزیز به صورت آنلاین و رایگان در ساعت های مشخص و هماهنگ شده با زبان آموزان انجام می شود.

 

 1. آیا زبانسرا برنامه ای در جهت حضوری کردن کلاس ها دارد یا اینکه فقط به صورت آنلاین ادامه می یابد ؟

در حال حاضر، کلاس ها به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار بیگ بلو باتن برگزار می گردند.

 

 1. آیا دوره های مکالمه ترمیک نیز برگزار می گردد؟

بله. دوره های ترمیک مکالمه در سطوح مختلف کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار می گردد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی و مشاوره موسسه با شماره 0773141 در ارتباط باشید.

4 پاسخ به “آموزش آنلاین زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته | کلاس یادگیری آنلاین زبان”

 1. معین فراهانی گفت:

  بسیار مفید

 2. Mobina گفت:

  ببخشید روند تعیین سطح آنلاین دقیقا چطوریه؟

  • sa.alipour گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما می تونید تماس بگیرید با موسسه و درخواست تعیین سطح بدید. همکارم یک تایمی رو با شما ست میکنن و کارشناس مربوطه سر همون تایم با شما تماس میگیرند.
   تعیین سطح کاملا رایگان هست و با چند تا سوال ساده، کارشناس مربوطه سطح مناسب شما رو پیشنهاد میدهند. و شما به راحتی می تونید ثبت نام کنید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *