برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

آموزش آنلاین زبان آلمانی | ثبت نام در کلاس آنلاین زبان

دروه آموزش آنلاین زبان آلمانی با هدف ارتقاء چهار مهارت اصلی زبان آلمانی و با توجه به نیاز زبان آموزان و سطح آنها طراحی گردیده است. بخشی از اهداف برگزاری این دوره‌ ارتقاء سطح گفتاری زبان آموز و کاربرد صحیح زبان آلمانی در بخش مکالمه (گفتاری و شنیداری) است.

 

در این دوره‌ها تسلط و توانایی زبان آموز در به کارگیری زبان آلمانی، درست صحبت کردن و درست شنیدن افزایش خواهد یافت، تا جایی که شخص قادر شود با به کارگیری صحیح زبان در مورد هر موضوعی (عمومی و تخصصی) ابراز عقیده کند. از دیگر اهداف دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی ارتقاء مهارت نوشتاری و درک مطلب زبان آموزان از سطوح مقدماتی تا پیشرفته، همگام با نیازمندیهای کاربردی متقاضیان عزیز       می باشد.

 

دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی German Conversation Course (GCC)

موسسه آموزشی زبانسرا دات آی آر بر اساس نیازسنجی جامعه و با توجه به اینکه در سال‌های اخیر گرایش به یادگیری زبان آلمانی به مقاصد مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی به آلمان، جستجوی شغلی، گردشگری و تجارت افزایش یافته است، اقدام به برگزاری دوره آموزش به صورت آنلاین زبان آلمانی ( از مبتدی تا پیشرفته)  به صورت عمومی و خصوصی می نماید.

این دوره با هدف ارتقاء چهار مهارت اصلی زبان آلمانی و با توجه به نیاز زبان آموزان و سطح آنها طراحی گردیده است. بخشی از اهداف برگزاری این دوره‌ ارتقاء سطح گفتاری زبان آموز و کاربرد صحیح زبان آلمانی در بخش مکالمه (گفتاری و شنیداری) است. در دروه آموزش آنلاین زبان آلمانی تسلط و توانایی زبان آموز در به کارگیری زبان آلمانی، درست صحبت کردن و درست شنیدن افزایش خواهد یافت، تا جایی که شخص قادر شود با به کارگیری صحیح زبان در مورد هر موضوعی (عمومی و تخصصی) ابراز عقیده کند. 

از دیگر اهداف این دوره ارتقاء مهارت نوشتاری و درک مطلب زبان آموزان از سطوح مقدماتی تا پیشرفته، همگام با نیازمندیهای کاربردی متقاضیان عزیز می باشد. در واقع كلاس های آموزش به صورت آنلاین زبان آلمانی در آموزشگاه زبانسرا دات آی آر به شكلی طراحی و برنامه ريزي شده است كه زبان آموزان بتوانند در طول دوره آموزشی خود به تقويت هر يک از چهار مهارت اصلی زبان يعنی مكالمه ، خواندن ، گوش دادن و نوشتن بپردازند تا بتوانند درک بهتری از اين زبان داشته باشند زیرا هر يک از اين مهارت ها بر روي ديگری تاثیر مستقیم دارد.

مسیر یادگیری در کلاس آموزش آنلاین زبان آلمانی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر زبان آموز از مسیر یادگیری این زبان لذت نبرد، در کیفیت و سرعت یادگیری ایشان تاثیر بسزایی خواهد داشت. موسسه آنلاین زبانسرا دات آی آر با همکاری اساتید مجرب و خلاق تلاش نموده با فراهم آوردن محیطی شاد، دوستانه و به دور از استرس مسیر یادگیری زبان ترکی را برای شما لذت بخش کند.

سطوح مختلف فراگیری زبان آلمانی بر اساس استاندارد CEFR

CEFR سطح بندی جهانی برای زبان می باشد که مخفف Common European Framework of Reference for Languages است.

سطح A1 یا پایه

در این سطح از آموزش به صورت آنلاین زبان آلمانی زبان آموز قادر خواهد بود گفتگو و مکالمه های ساده و هدفمند در ارتباط های روزمره ی خود داشته باشید. همچنین انتظار میرود توانایی معرفی خود و دیگران و پرسش و پاسخ های کوتاه را هم داشته باشد؛ برای مثال درباره ی این که کجا زندگی می کند، چه افرادی را می شناسد و چه چیزهایی (استفاده از صفات و ضمایر ملکی) دارد.

سطح A2 یا مقدماتی

زبان آموز در این سطح از آموزش آنلاین زبان آلمانی توانایی درک جمله ها و عبارت های روزمره ی پرکاربرد مانند اطلاعات درباره ی افراد و خانواده، خرید، کار و محیط پیرامون را خواهد داشت. همچنین می تواند در موقعیت های روزمره در مورد موضاعات ساده و رایج با بیان عبارت هایی ساده ارتباط برقرار کند. زبان آموز در این سطح، با استفاده از ابزارهای ساده زبانی توانایی صحبت کردن درباره ی شغل و تخصص خود و همینطور بیان نیازهای اولیه همچون خوردن و آشامیدن ( اسمی میوه ها و غذاهای رایج) و… را خواهد داشت.

سطح B1

زبان آموز توانایی درک نکات اصلی و صحبت  در مورد موضوعات آشنا و پرکاربرد  در محیط های کاری، مدرسه,گردش و… را در دوره آموزش به صورت آنلاین زبان آلمانی خواهد داشت. در صورت سفر به کشورهایی با این زبان هدف، زبان آموز در حد برآورده کردن نیازهای اولیه خود و صحبت در مورد موضوعات کلی می تواند از مهارتهای زبانی خود بهره برد. همچنین توانایی جمله سازی و بیان نظرات در مورد موضوعات رایج و مورد علاقه ی خود را خواهد داشت. توان شرح تجربیات، آرزوها، رویاها، خواسته ها و دلایل شخصی نیز از جمله توانمندیهای زبان آموزان در این سطح آموزشی می باشد.

سطح B2 

زبان آموز توانایی درک محتوای متن‌های پیچیده وسخن گفتن درباره ی موضوعات انتزاعی و یا تخصصی خود را دارد. می تواند به روانی و بدون زحمت زیاد وارد گفت و شنود با افرادی شود که آن زبان، زبان مادری شان است. داوطلبان شرکت در این سطح از آموزش آنلاین زبان آلمانی بیشتر افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند زیرا در حال حاضر بیشتر دانشگاههای آلمان جهت پذیرش دانشجو درخواست مدرک B2 را از متقاضیان دارند. برای مطلع شدن از دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

ویژگیهای منابع آموزشی این دوره

کتاب منتخب برای تدریس آموزش آنلاین زبان آلمانی، مجموعه کتب Menschen می باشد. گروه هدف این کتاب بزرگسالان بالای ۱۶ سال می باشند. این کتاب که با توجه به نیاز یادگیری زبان آلمانی طراحی شده است براساس ساختاری منسجم و درس های موضوع محور با استفاده از بروزترین متدهای آموزش زبان برای آموزش زبان آلمانی که یکی از زبان های پرمخاطب حال حاضر جهان می باشد طراحی و منتشر شده است. اگر علاقه مند به شرکت در آزمون آیلتس هستید، یه سر به صفحه  آموزش آنلاین آیلتس  هم بزنید.

ویژگیهای کتاب

 • ارائه محتوای آموزشی مبتدی تا پیشرفته
 • استفاده از تصاویر آموزشی جذاب و مرتبط
 • تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری
 • ارائه موضوعات کاربردی برای موقعیت های واقعی
 • ارائه موضوعات جذاب و مناسب سطح زبان آموزان در دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی
 • داشتن تکالیف و تمرینهای کافی برای مرور مطالب ارائه شده
 • ارائه نکات گرامری با رنگ ها
 • مبتنی بر استاندارد آموزشی CEFR


کتاب آموزش زبان آلمانی Menschen

نحوه برگزاری کلاسها

کلیه سطوح مربوط به دوره آموزشی آنلاین زبان آلمانی به صورت آنلاین و از طریق پلتفرم Big Blue Button برگزار میگردد. ضمنا جلسات آموزشی جهت بازبینی ضبط و در پنل کاربری زبان آموزان نگهداری میشود.

ارزشیابی ترمیک

با توجه به اهمیت پروژه ها و  فعالیتهای کلاسی یا Class Activity  در آموزش آنلاین زبان آلمانی بخش زیادی از نمره هر ترم به این بخش اختصاص می یابد. سایر بخش ها شامل تکالیف نگارشی و آزمونهای کتبی و شفاهی میانترم و پایانترم میگردد که مجموعا نمره 100 را تشکیل می دهند. زبان آموز با کسب حداقل نمره 70 از 100 امکان ثبت نام در سطح بالاتر را خواهد داشت.

سوالات متداول

 1. آیا در کلاس های آموزش آنلاین زبان آلمانی  فارسی هم صحبت می شود یا کل تدریس به زبان آلمانی ست؟

با توجه به سطوح و لول های تعیین شده و همچنین سطح هر کلاس و زبان آموزان متفاوت است. بدیهی ست که در ترم های ابتدایی نیاز به استفاده از هر دو زبان فارسی و آلمانی ست.

 1. آیا آزمون های بین المللی زبان آلمانی همانند گوته در موسسه برگزار می گردد؟

در حال حاضر خیر. تنها موسساتی که مجوز رسمی برگزاری آزمون های بین المللی را دارند این آزمون را برگزار می کنند.

 1. چه کتاب های آموزشی تدریس می شود؟

کتاب های آموزشی تدریس زبان آلمانی، از سری کتاب های منشن می باشد.

 1. دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی  چند ماهه است و چه مدت طول می کشد؟

هر ترم شامل 15 جلسه می باشد. در هر هفته 3 جلسه که هر کدام به مدت 90 دقیقه می باشد، برگزار می گردد. موسسه آموزشی زبانسرا دات آی آر در حال حاضر تا سطح B2 آمادگی برگزاری کلاس های آلمانی  را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *