برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

کودکی در حال یادگیری زبان انگلیسی است

آموزشگاه زبان سرا برای بهبود یادگیری کودکان، دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به 4 دسته KCC, CHC, YCC و ADC تقسیم کرده است. اهداف این دوره کار کردن روی مهارت های اجتماعی، شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب کودکان عزیز شما است. در ادامه بیشتر با 4 دسته اموزشی زبان سرا بیشتر آشنا خواهید شد.

3 کودکی که در حال آموزش زبان انگلیسی هستند

Young Children Course (YCC) | مکالمه خردسال

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

در آموزشگاه زبانسرا آموزش زبان انگلیسی به کودکان از سن 4 سالگی آغاز می شود. طبق کارشناسی های انجام شده توسط تیم زبانسرا 4 سالگی بهترین زمان یادگیری کودکان می باشد. در سن چهار سالگی کودکان مشتاق تر هستند برای یادگیری مطالب و تجربه ثابت کرده است که در این سن کودکان تمایلی زیادی در این سن برای یادگیری مطالب نشان می دهند و به صورت خود جوش سر کلاس های آنلاین حضور پیدا می کنند.

دوره ی YCC یا همان مکالمه خردسال آغاز آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد. در این دوره به دلیل کم بودن سن زبان آموزان و این که هنوز به مدرسه نرفته اند و کار کردن با ابزار نوشتاری را بلد نیستند. روی 2 مهارت مکالمه (Speaking) و شنیداری (Listening) آن ها کار می شود.

در دوره YCC متد آموزشی زبان آموزان مجموعه بیشتر از طریق تصاویر، فلش کارت ها، صدا و آواز های که در کتابی که برایشان در نظر گرفته شده موجود است، کلمات و جملات روزمره و پر کاربرد با آن تمرین و تکرار فراوان می شود، مانند رنگ ها، میوه ها، غذا و… یا فعل های پر کاربرد برای کودکان که بتوانند جملات ساده و کوتاه بسازند.

برای مطلع شدن از دوره های آموزش آنلاین آیلتس و آموزش آنلاین زبان ترکی بر لینک مربوطه کلیک کنید.

Children Course (CHC) | دوره مکالمه کودکان 6 تا 8 سال

موسسه زبانسرا دوره CHC را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان 6 تا 8 سال در نظر گرفته اند. ورود به دوره chc به 2 صورت امکان پذیر می باشد. اول آن دسته از زبان آموزانی که دوره ی ycc که قبل تر برای شما توضیح داده ایم و گذرانده اند. دوم آن دسته از عزیزانی که با گذراندن مرحله تعیین سطح وارد شده اند، و سن این دسته از زبان آموزان 6 سال به بالا هستش می توانند در دوره chc شرکت کنند.

سن 6 سالی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان  در نظر گرفته ایم برای این است که زبان آموزان در این سن وارد فضای تحصیلی شده اند و همراه یادگیری مطالب فارسی ذهن ایشان برای یادگیری زبان انگلیسی از نظر مکالمه و نوشتن آماده است.

ویژگی های دوره chc که آموزشگاه زبانسرا برای کودکان عزیز شما در نظر گرفته که می توان به چند مورد اشاره کرد این است که دوره chc در واقع تکمیل کننده   دوره ی ycc است. و در این دوره به مهمان دقت و ظرافتی که در دوره ycc در نظر گرفته شده است به زبان آموزان عزیز تعلیم داده می شود.

در این دوره در ابتدا مانند دوره ycc  آموزش ها روی 2 مهارت مکالمه (Speaking) و شنیداری (Listening) آموزش داده می شود. که بتوانند گفت و گو های کوتاه به همراه داشته باشند و همانطور که گفتیم به دلیل اینکه در دوره ycc بر روی این مهارت ها کار شده است. در این دوره جمله بندی بهتری می توانند داشته باشند.

در پایان دوره آموزش زبان انگیلسی به کودکان سطح chc زبان آموزان با حروف الفبای انگلیسی آشنا می شوند؛ البته نه با نوشتن حروف الفبا بلکه در حد تشخیص حروف الفبا و خواندن و تلفظ آن ها آشنا می شوند.

تلاش ما در این است که کودکان را برای نگه داشتن در فضای آموزش با بازی های آموزشی آواز های آموزشی و انواع فلش کارت های و پخش کارتون های هدفمند یادگیری زبان انگلیسی سرگرم نگهداریم که در ضمن یادگیری، فضای خسته کننده و کسل کننده ای در اختیارشان نباشد.

Kids’ Conversation Course (KCC) | دوره مکالمه کودکان 8 تا 12 سال

دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان سطح KCC برای زبان آموزانی برگزار می شود که 8 سال ایشان تمام شده باشد. که شامل بچه های هستند که کلاس سوم دبستان تا هفتم دبستان هستند. که تا به حال کلاس زبان نرفته اند یا زبان آموزانی که دوره YCC, CHC را تمام کرده اند. و رنج سنی شرکت در این دوره 9 تا 12 سال می باشد.

تفاوت دوره KCC با دوره های قبل در این است که در دوره های قبل فقط روی مهارت های مکالمه (Speaking) و شنیداری (Listening) کار می شود ولی در این دوره بر روی 4 مهارت مکالمه (Speaking)، شنیداری (Listening)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) آموزش ها پیش می رود.

در این دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان آموزان آماده نوشتن هستند، با آن نوشتن کلمات و جملات کوتاه و آسان کار می شود و مهارت های جمله سازی جمله های طولانی تر کار می شود. و در این دوره آزمون ها کتبی از زبان آموزان گرفته می شود. که این آزمون بصورت تک کلمه و ساده می باشد که  برای آزمون های کتبی سطح بالاتر آماده می شوند.

Adolescents Course (ADC) | دوره مکالمه نوجوانان 10 تا 14 سال

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آخرین دوره از آموزش زبان انگلیسی به کودکان دوره ADC است که زبان آموزان پس گذراندن این دوره وارد دوره ی نوجوانان می شوند. این دوره شامل مخاطبینی می شود که دوره ی KCC را به اتمام رسانده اند. و یا کسانی که از طریق تعیین سطح و شرایط سنی وارد این دوره می شوند.

در دوره ی ADC به دلیل شرایط سنی زبان آموزان دیگر مباحث کلاس ایشان به صورت کاردستی و کارتون های آموزشی در می آید و شرایط شاد و مفرحی که برای خردسالان به وجود آوردیم را ندارد و جدی تر به مباحث نگاه می کنند. ولی کلاس ها آنقدر هم خشک و کسل کننده نیست که زبان آموزان از حضور در کلاس خسته بشوند.

در این سطح از آموزش زبان انگلیسی به کودکان، زبان آموزان با مطالب گرامر کم کم آشنا می شوند. و چهار مهارت اصلی مکالمه (Speaking)، شنیداری (Listening)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) را به صورت حرفه ای تر آموزش می بینند.

سوالات متداول

  1. آیا کلاس های زبان موسسه در بخش کودکان نیز آنلاین می باشد؟

در حال حاضر بله. کلیه ی کلاس ها با استفاده ار پلتفرم بیگ بلو باتن و به صورت آنلاین برگزار می گردد.

  1. آیا برگزاری کلاس ها در این بخش همراه با بازی و سرگرمی ست ؟

بله صد در صد. کلاس های بخش کودکان در کنار آموزش از طریق کتاب همراه با بازی آهنگ و سایر آموزش های متنوع انجام می گیرد.

  1. آیا استفاده از پلتفرم آنلاین موسسه برای کودکان دشوار است ؟

خیر. پلتفرم مورد استفاده در کلاس های آنلاین بیگ بلو باتن می باشد و زبان آموزان از طریق پنل کاربری خود به راحتی و بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار و برنامه دیگری قادر به شرکت در کلاس ها خواهند بود. بنابراین کودکان حتی بدون نیاز به حضور والدبن خود به راحتی قادر به شرکت در کلاس های آنلاین هستند.

  1. در آموزش زبان انگلیسی به کودکان با توجه به سنین و دوره های مختلف از چه کتاب هایی استفاده می شود؟

آموزشگاه زبانسرا برای بهبود یادگیری کودکان، دوره ی آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به 4 دسته YCC, CHC, KCC,  و ADC  که از سن 4 سالگی آغاز می شود، تقسیم کرده است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.