برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید

آموزش آنلاین زبان ترکی از مبتدی تا پیشرفته

دوره ی آموزش آنلاین زبان ترکی با هدف ارتقاء چهار مهارت اصلی زبان ترکی و با توجه به نیاز زبان آموزان و سطح آنها طراحی گردیده است.

 بخشی از اهداف برگزاری این دوره‌ ارتقاء سطح گفتاری زبان آموز و کاربرد صحیح زبان ترکی در بخش مکالمه (گفتاری و شنیداری) است.

در دوره ی آموزش آنلاین زبان ترکی تسلط و توانایی زبان آموز در به کارگیری زبان ترکی، درست صحبت کردن و درست شنیدن افزایش خواهد یافت، تا جایی که شخص قادر شود با به کارگیری صحیح زبان در مورد هر موضوعی (عمومی و تخصصی) ابراز عقیده کند.

از دیگر اهداف این دوره ارتقاء مهارت نوشتاری و درک مطلب زبان آموزان از سطوح مقدماتی تا پیشرفته، همگام با نیازمندیهای کاربردی متقاضیان عزیز می باشد.

دوره آموزش آنلاین زبان ترکی (TRC)

ترکیه کشوری در همسایگی ایران، که به سبب نزدیکی فرهنگی، یکی از مهم ترین مقاصد گردشگران، مهاجران و دانشجویان ایرانی بوده است. امروزه با توجه به افزایش روابط بین‌المللی، مهاجرت و مسافرت ایرانیان به کشور ترکیه، ضرورت یادگیری این زبان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. زبانسرا دات آی آر با در نظر گرفتن اهداف ونیازهای متفاوت فراگیران، دوره‌های عمومی و خصوصی زبان ترکی استانبولی را برگزار می کند.

مسیر یادگیری در کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر زبان آموز از مسیر یادگیری این زبان لذت نبرد، در کیفیت و سرعت یادگیری ایشان تاثیر بسزایی خواهد داشت. موسسه آنلاین زبانسرا دات آی آر با همکاری اساتید مجرب و خلاق تلاش نموده با فراهم آوردن محیطی شاد، دوستانه و به دور از استرس مسیر یادگیری زبان ترکی را برای شما لذتبخش کند. برای مطلع شدن از شرایط دوره های  تربیت مدرس زبان انگلیسی بر لینک مر بوطه کلیک کنید.

مدت زمان یادگیری

یکی از سوالات متداول زبان آموزان در دوره آموزش آنلاین زبان ترکی این است که یادگیری این زبان چقدر طول می کشد؟  در ابتدا باید  خاطرنشان کرد که سرعت یادگیری هر زبانی، از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد.

 در واقع  اینکه یادگیری زبان ترکی چقدر طول می‌کشد، به هدفی که برای یادگیری زبان ترکی در نظر گرفته اید، بستگی دارد. عامل مهم دیگر در سرعت یادگیری زبان ترکی یا هر زبان دیگری، اشتیاق و میزان انگیزه شما برای یادگیری آن زبان است.

اما بر اساس استاندارد  CEFR و نظر کارشناسان این حوزه،  بین  ۱ تا ۲ سال زمان نیاز است تا به سطح قابل قبولی از زبان ترکی برسید. البته به منظور یادگیری بهتر در کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی, تلاش و پشتکار شما می تواند سرعت روند یادگیری را افزایش دهد.

خواندن داستان های کوتاه به زبان ترکی، گوش دادن به اخبار یا آهنگ های ترکی، دیدن فیلم هایی به زبان اصلی ترکی و صحبت کردن با افراد بومی ترک زبان یا توریست های ترک زبان، از جمله راه‌های مؤثر در سرعت بخشیدن به یادگیری زبان ترکی می‌باشند.

سطح بندی زبان آموزان متقاضی زبان ترکی استانبولی بر اساس CEFR

متقاضیانی که با زبان ترکی آشنایی دارند می ‏توانند با شرکت در امتحان تعیین سطح معلومات زبان ترکی خود را محک بزنند. امتحان تعیین سطح شامل آزمون شفاهی است و بر حسب سطوح مختلف سطح ‏بندی شده است. متقاضیانی که سابقه یادگیری زبان ترکی را ندارند، از سطح پایه شروع به یادگیری در کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی زبان خواهند کرد.

سطح A1 

سطحی است که در آن زبان آموز می تواند کلمات و عبارات ساده را در خواندن درک کند و حتی قدرت فهم کلمات و عبارات ساده در حین شنیدن را داشته باشد فرد متقاضی می تواند شروع به نوشتن جملات ساده و کوتاه کند و خود را معرفی نماید و در موقعیت های بسیار ساده شروع به صحبت کردن کند.سطح A1 سطح مقدماتی است .

ترکیه کشوری در همسایگی ایران، که به سبب نزدیکی فرهنگی، یکی از مهم ترین مقاصد گردشگران، مهاجران و دانشجویان ایرانی بوده است. امروزه با توجه به افزایش روابط بین‌المللی، مهاجرت و مسافرت ایرانیان به کشور ترکیه، ضرورت یادگیری این زبان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. زبانسرا دات آی آر با در نظر گرفتن اهداف و نیازهای متفاوت فراگیران، دوره‌های عمومی و خصوصی زبان ترکی استانبولی را برگزار می کند.

مسیر یادگیری در کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر زبان آموز از مسیر یادگیری این زبان لذت نبرد، در کیفیت و سرعت یادگیری ایشان تاثیر بسزایی خواهد داشت. موسسه آنلاین زبانسرا دات آی آر با همکاری اساتید مجرب و خلاق تلاش نموده با فراهم آوردن محیطی شاد، دوستانه و به دور از استرس مسیر یادگیری زبان ترکی را برای شما لذت بخش کند.

سطح A2 

 در این سطح از متقاضی انتظار می رود که بتواند منوی رستوران ها و بروشورهای تبلیغاتی و تابلوهای آدرس را خوانده و درک کند و حتی در فهمیدن لغات و اصطلاحات پرکاربرد در زمینه هایی مثل خانواده ، محیط کار و خرید قابلیت خود را ارتقاء دهد . و حتی فرد متقاضی می تواند نامه های کوتاه و ساده غیر رسمی را بنویسد و در مهارت مکالمه می تواند پیرامون موقعیت های ساده روزمره مثل خانواده ، تحصیل و محیط کار صحبت کند. سطح A2 سطح مقدماتی است .

سطح B1 

این سطح از آموزش آنلاین زبان ترکی متوسط است و از متقاضی انتظار می رود بتواند اتفاقات پیرامونی خود را توصیف کند و قدرت شنیدن و درک مفهوم اصلی در یک گفتار آشنا را پیدا کند. مانند فهم نسبی اطلاعات خبری در رادیو و تلویزیون و در مهارت نوشتن قابلیت نوشتن یک متن ساده در مورد موضوعات اجتماعی ساده را پیدا می کند و در مسافرت مانند سفر به ترکیه می تواند نیازهای اصلی خود را برطرف کند و حتی مکالمه پیرامون علایق شخصی، سرگرمی، رستوران و محیط کار را بخوبی انجام دهد .

کتاب آموزشی این دوره

 در این دوره‌ از سری کتاب‌های Istanbul استفاده می‌شود. این کتاب‌ها مطابق با استاندارد های جهانی CEFR فراگیر را تا سطوح پیشرفته زبانی  همراهی می‌کنند. این کتاب توسط دانشگاه استانبول ارائه شده است که زبان آموزان را با جدیدترین روش های آموزش آنلاین زبان ترکی آشنا می کند.

از ویژگی های این مجموعه می توان به آموزش با بالاترین استانداردهای اروپایی اشاره کرد. این متد آموزشی از اصولی ترین مجموعه ها برای یادگیری زبان ترکی بشمار می آید که از پایه ای ترین مسائل دستوری و لغات به آموزش استانبولی پرداخته است. اگر علاقه مند به شرکت در آزمون آیلتس هستید یه سر به صفحه  آموزش آنلاین آیلتس  هم بزنید.

ویژگی های کتاب Istanbul

  • ارائه محتوای آموزشی مبتدی تا پیشرفته
  • تاکید بر مهارتهای چهار گانه زبان
  • داشتن تمرین های کافی برای هر مهارت زبانی
  • آشنایی با فرهنگ کشور ترکیه همگام با یادگیری زبان ترکی
  • استفاده از تصاویر آموزشی جذاب و مرتبط
  • مبتنی بر استاندارد آموزشی CEFR برای دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی
عکیس کتاب آموزش آنلاین زبان ترکی به نام استانبول

نحوه برگزاری کلاسها

کلیه سطوح مربوط به آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین و از طریق پلتفرم Big Blue Button برگزار میگردد. کلیه جلسات آموزشی جهت بازبینی ضبط و در پنل کاربری زبان آموزان سیو میشود.

سوالات متداول

  1. آیا آموزش آنلاین زبان ترکی موسسه از طریق فیلم هم انجام می شود؟

بله. در کنار آموزش از طریق کتاب و همراه با بهره گیری از متد های آموزشی، یادگیری و آموزش از طریق فیلم نیز در موسسه انجام می شود.

  1. دوره های ترمیک زبان ترکی چند ماهه می باشد؟

هر ترم شامل 15 جلسه می باشد. در هر هفته 3 جلسه که هر کدام به مدت 90 دقیقه می باشد ، برگزار می گردد. موسسه آموزشی زبانسرا دات آی آر در حال حاضر تا سطح B2 آمادگی برگزاری کلاس های ترکی را دارد.

  1. آیا پس از پایان یک دوره گواهی معتبر مربوط به اتمام دوره به زبان آموزان داده می شود؟

بله. در پایان هر دوره، مدرک و گواهی پایان دوره مذکور، برای زبان آموزان عزیز در نظر گرفته شده است.

  1. کتب کمک آموزشی مرتبط با دوره ها بر چه اساس در نظر گرفته می شود؟

کتب کمک آموزشی برای دور آموزش آنلاین زبان ترکی، بر اساس استاندارد های تعیین شده تدریس و همچنین با توجه به نیاز های آموزشی زبان آموزان تعیین می گردد. کتاب آموزشی مورد استفاده در موسسه زبانسرا دات آی آر Istanbul است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.