چرا آموزش مجازی

حتما این سوال برای بسیاری از شما عزیزان پیش اومده که چرا آموزشهای مجازی رو باید انتخاب کنم؟ مگر این دوره چه مزیتهایی داره؟
 
۱ صرفه جویی در زمان :
فرض کنید که شما یک فرد شاغل هستید و برای شرکت در یک کلاس بایستی دو یا سه بعدظهر در هفته‌،  وقت خودتونو خالی کنید که به موسسه‌ی آموزشی مورد نظر برید. بنابراین هم باید کار تعطیل بشه و هم مدت زمان زیادی رو صرف رفت و آمد کنید. 
زمان مهمترین سرمایه همه ماست که متاسفانه در رفت و آمدهای غیرضروری مقدار زیادی از اون رو هدر می دیم. با استفاده از کلاس‌های آنلاین در وقت افراد صرفه جویی شده و از هزینه‌های بالا جلوگیری می گردد. 
 
۲عدم نیاز به سفر های غیرضروری شهری و بین شهری:
کلاس های مجازی این امکان را فراهم کرده که شما عزیزان بتوونید بدون نیاز به خروج از منزل و یا سفر به شهری دیگر، برای شرکت در کلاس یا کارگاه مورد نظرتون اقدام کنید. به این ترتیب نه نگران گیر افتادن در ترافیکهای سنگین هستید، نه نگران هوای آلوده یا بارانی و نه نگران دیر رسیدن به کلاستون
 
۳ استفاده از کلاس ها در تمام روز های هفته و تمام ساعات شبانه روز:
با استفاده از امکان ذخیره جلسات تدریس شده استاد در کلاس های مجازی، شما میتونید در هر ساعت از شبانه روز که دوست دارید، کلاس ها رو بازبینی کنید. در هر ساعتی که مدنظرتون هست و فراغت دارید.
۴  بروزرسانی های منظم محتویات درسی و منابع:
منابع درسی شما به صورت ترمیک بررسی و آپدیت خواهد شد و شما همیشه بروز ترین منابع آموزشی رو در اختیار دارید.
۵ ایجاد  تجربه یادگیری فعال و افزایش خود آگاهی:
به دلیل تنوع و ترکیب رسانه‌های مورداستفاده در آموزش آنلاین، این شکل از آموزش می‌تواند تجربه‌ی یادگیری فعالی ایجاد کرده و سبک های یادگیری مختلفی را هم به کار بگیرد. آموزش آنلاین می‌تواند لذت‌بخش و جذاب باشد، به ویژه وقتی با دیگران همکاری می‌کنید. چون شما با سرعت خودتان کار می‌کنید، احتمال بیشتری دارد که آنچه در حال یادگیری‌اش هستید را درک کرده و به خاطر بسپارید.
۶ منابع الکترونیکی متنوع و گسترده:
منابع گسترده الکترونیکی و همچنین قابل حمل بودن تمامی منابع درسی شما باعث میشه دیگه نگران فراموش کردن چیزی نباشید. به راحتی می تونید آموزشگاه و کلاستون رو در موبایلتون داشته باشین. 
۷  نبودن عوامل حواس پرتی و عدم تمرکز برای زبان آموزان: 
در کلاس های آنلاین از عواملی که باعث انحراف از فرایند صحیح آموزش میشه هیچ خبری نیست. مدرس، منابع تدریس و پلتفرم شما، همه اونچیزهایی هست که برای دریافت یک آموزش موثر به آن احتیاج دارید، به دور از هر گونه عوامل برهم زننده تمرکز 
۸  شهریه های به مراتب مناسب تر:
شما می تونید با شهریه به مراتب مناسب تر نسبت به دوره های غیر حضوری، دوره های آنلاین رو در زبانسرا آنلاین بگذرونید. نکته مهم اینجاست که پایین بودن میزان شهریه کمترین تاثیری بر کیفیت تدریس و فرایند یادگیری نخواهد داشت. کلاسهای آموزشی زبانسرا آنلاین با کیفیتی مطلوب و استاندارد به عزیزان ارائه میگردد.
۹  راحتی و آرامش شرکت در کلاس های آنلاین:
 
در آخر هم به راحتی شرکت در کلاس های آنلاین اشاره میکنیم که شما میتونید توی هر فضایی از خونه یا محل کار از کلاس های آنلاین بهره مند شوید.
  


کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.