دوره‌ترمیک مکالمه  بزرگسالان  ACC

Adults' Conversation Course

تعداد ترم

24 ترم

تعداد جلسات

12 جلسه در ترم

زمان کلاس

85 دقیقه

تعداد جلسات در هفته

3 جلسه

شیوه برگزاری

آنلاین

پلتفرم

Big Blue Button

سطح

مقدماتی تا پیشرفته

منابع آموزشی

Summit

Four Corners

ویژگی های دوره 

کتاب

نمایش بیشتر نمایش کمتر

دوره

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پلتفرم

نمایش بیشتر نمایش کمتر

توضیحات تکمیلی دوره 

دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با هدف تقویت مهارت‌ها Speaking (گفتاری)، Listening (شنیداری)، Reading  (درک مطلب) و writing (نوشتاری) تشکیل می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره آن دسته از زبان‌آموزانی هستند که متقاضی تسلط بر مهارت‌های فوق در مدتی مناسب می‌باشند. محتوای کلاس آنلاین زبان انگلیسی با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی‌های اجتماعی و ارتباطی انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با هدف آموزش اصولی و کارآمد یادگیری آنلاین زبان انگلیسی طراحی شده است. کتب و منابع آموزشی دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در انطباق با  CEFR یا استاندارد مرجع آموزشی اروپا می‌باشند.

 کوتاه بودن طول ترم‌ها در کنار کیفیت بالای آموزش،  برنامه‌ریزی حرفه‌ای،  بهره‌وری بالا، ارتقاء سطح یادگیری آنلاین زبان انگلیسی  زبان‌آموزان به صورت ترمیک، اساتید مجرب و متخصص و پشتیبانی لحظه به لحظه کادر دلسوز از ویژگی‌های بارز این گروه آموزشی است. کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی شامل 24 ترم  می‌باشد. هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه بوده که طی پنج هفته برگزار می‌گردد.

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای این دوره مجموع کتاب‌های Four Corners است. این مجموعه که مهارت‌های زبانی چهارگانه را به صورت تلفیقی ارائه داده، برای زبان‌آموزان بزرگسال و جوان در نظر گرفته شده است.

حداقل سن برای شرکت در این دوره‌ها 18 سال تمام می‌باشد. متقاضیان دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان از طریق مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان مجرب امکان حضور در این دوره‌ها را خواهند داشت.

 

دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان 

با اهداف مختلف آموزشی و همچنین تقویت مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی, ریدینگ (Reading) ، لیسنینگ (Listening) ، اسپیکینگ (Speaking) و رایتینگ (Writing)  و مهارت‌های جانبی زبان انگلیسی از جمله لغت و گرامر برگزار می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی آن دسته از بزرگسالانی هستند که متقاضی شرکت در دوره‌های آنلاین و رسیدن به سطح قابل قبولی از زبان در مدت زمان مناسبی هستند. حداقل سن مجاز به جهت شرکت در این دوره ها 18 سال تمام است. متقاضیان دوره از طریق دریافت مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان و اساتید مجرب کادر اداری و آموزشی امکان حضور در این دوره‌ها را خواهند داشت.

ویژگی دوره (Adults’ Conversation Course)

محتوای این دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان براساس سطوح مختلف و نیازمندی‌های متفاوت زبان آموزان, با دقت و احتیاط فراوان انتخاب شده است. این دوره‌ها با اهداف مختلف آموزشی، از جمله افزایش توانایی‌های زبانی، ارتباطی و اجتماعی زبان‌آموزان طراحی شده‌اند و آن‌ها را چه در بخش تخصصی (نکات آموزشی مربوط به ساختار زبان) و چه در بخش عمومی‌ ( نحوه‌ی استفاده از زبان در ارتباطات و انتقال پیام و کاربرد آن در زندگی روزمره) به سطح قابل قبولی می‌رساند. دوره‌ شامل 24 ترم و هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه‌ی 70 دقیقه‌ای می‌باشد که در طول 5 هفته برگزار می‌گردد.

کتب آموزشی اصلی دوره ACC

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان از سری کتاب‌های Four Corners و Summit می‌باشد. از سطوح 1 تا 16 کتاب‌های Four Corners و از سطوح 17 تا 24 کتاب‌های Summit تدریس می‌گردد. این مجموعه کتاب‌ها که هم به صورت جدا و هم به صورت تلفیقی چهار مهارت اصلی و مهارت‌های جانبی زبان را آموزش می‌دهند، برای زبان آموزان جوان و بزرگسال در نظر گرفته شده‌اند. تقویت و آموزش مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی، تدریس اصولی هر مهارت به صورت جداگانه و تلفیقی، داشتن تمرینات کاربردی به منظور فراگیری ساختارهای زبانی از ویژگی‌های بارز این مجموعه از کتاب‌هاست که با حساسیت و ریزبینی تیم آموزش به عنوان کتاب‌های اصلی انتخاب شده‌اند.

کتاب‌های مورد استفاده در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

نمایش بیشتر نمایش کمتر

نمونه کلاس‌های آنلاین

شهریه:

695.000 تومان

خرید کتاب های دوره 

مرکز تعیین سطح و مشاوره رایگان

همین حالا برای مشاوره و ثبت نام در ترم جدید اقدام کنید!