تحصیل رایگان در زبانسرا دات آی آر

راحت و امکان پذیره

همه شما زبان‌آموزان گرامی دارای شماره یا کد زبان‌آموزی هستید، چنانچه با توضیح و انتقال تجارب موفق خود در کلاس‌های زبانسرا دات آی آر به دوستان و آشنایان خود، توانستید فرد یا افرادی را علاقه‌مند و جذب موسسه نموده و نهایتا در یکی از دوره‌ها ثبت نام قطعی نمایند، برای هر زبان‌آموز 50% شهریه ترم یا ترم‌های بعدی شما به عنوان پاداش همکاری به صورت اتوماتیک یا سیستمی به کیف پول شما در سایت واریز میگردد.
زبان آموز جدید‌الورود می‌بایست هنگام ثبت نام، شماره یا کد زبان‌آموزی معرف را در کادر مربوطه قرار دهد. البته در این صورت زبان آموز جدید نیز شامل ۲۰% تخفیف شهریه ترم اول خواهد شد.

تخفیف شهریه

فقط با معرفی 2 نفر در هر ترم

goal-free

تحصیل رایگان؛ چرا و چگونه:

با اعتقاد به اینکه قطعا بهترین و تاثیر‌گذار‌ ترین تبلیغ، معرفی خدمات ما از زبان خود شما زبان‌آموزان و اولیا گرامی است، هدف موسسه زبانسرا دات آی آر از ارائه طرح “تحصیل رایگان” آشنا نمودن دیگران با مزیت‌ها و دوره‌های متنوع و تاثیرگذار موسسه و همچنین گسترش فرهنگ زبان آموزی به وسعت ایران عزیزمان با مشارکت تک تک شما اعضای خانواده بزرگ زبانسرا دات آی آر می‌باشد که در طول زمان شاهد رشد و موفقیت خود یا فرزندان عزیزتان در این سیستم آموزشی بوده‌اید.

بشنوید از زبان آموزان طرح تحصیل رایگان

فقط با معرفی 2 نفر در هر ترم

تخفیف برای هر دو طرفه!

20% تخفیف برای ثبت نام کننده

پس طبق طرح" تحصیل رایگان"

با معرفی هر زبان‌آموز جدید 50% شهریه ترم بعد به کیف پول معرفی کننده واریز و  زبان‌آموز جدید نیز از ۲۰% تخفیف ویژه بهره‌مند می‌شود. و اگر فقط 2 نفر زبان‌آموز در هر ترم معرفی کنید شامل 100% تخفیف می‌شوید.
و البته تلاش و معرفی زبان‌آموزان بیشتر در ترم ، می‌تواند شهریه‌های ترم‌های بعدی شما را دارای تخفیف و شرایط تحصیل رایگان را برایتان فراهم کند!
ما به بودن شما در کنار خود افتخار میکنیم!

trophy

همین حالا ثبت نام کن