دوره مکالمه یک روز در هفته OCC

Once A Week Conversation Course

تعداد ترم

24 ترم

تعداد جلسات

4 جلسه در ترم

زمان کلاس

210 دقیقه

تعداد جلسات در هفته

1 جلسه

شیوه برگزاری

آنلاین

پلتفرم

Big Blue Button

سطح

مقدماتی تا پیشرفته

منابع آموزشی

Four Corners

Summit

ویژگی های دوره 

کتاب

نمایش بیشتر نمایش کمتر

دوره

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پلتفرم

نمایش بیشتر نمایش کمتر

توضیحات تکمیلی دوره 

(Once A Week Conversation Course) OCC دوره مکالمه یک روز در هفته

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک روز در هفته برای آن دسته از مخاطبینی طراحی شده است که به خاطر مشغله‌های متفاوت از جمله تحصیلی یا کاری، امکان حضور در کلاس‌های آموزشی موسسه را در طول هفته ندارند.
هدف موسسه‌ی آموزشی زبانسرا. آی آر از برگزاری دوره‌های یک روز در هفته این بوده است که امکان یادگیری آنلاین زبان انگلیسی برای همه‌ی زبان‌آموزان عزیز با توجه به شرایط مختلف کاری و تحصیلی وجود داشته باشد. در واقع هدف موسسه در تمام طول فعالیت آموزشی, جلب رضایت همگان و فراهم کردن شرایط مناسب جهت یادگیری تمام اقشار جامعه بوده است؛ از این رو همواره مورد تایید و اعتماد زبان‌آموزان عزیز و همچنین والدین محترمشان در کل کشور بوده است. امید داریم که همواره و در جریان بیشرفت‌های مربوط به دنیای تکنولوژی, سیر تکاملی و رو به جلوی خود را حفظ کرده و نه تنها در ایران بلکه مطابق با استاندارد‌های جهانی, کیفیت آموزشی را ارتقاء بخشیم.

این دوره همانطور که ذکر شد, یک روز در هفته برگزار می‌گردد و در آن یک جلسه کل محتوای آموزشی دوره‌های عادی که در یک هفته و در سه جلسه پوشش داده می‌شود، به زبان‌آموزان عزیز ارائه می‌گردد. این دوره شامل 16 ترم مقدماتی و 8 ترم پیشرفته می‌باشد.

مزیت‌های دوره‌های مکالمه‌ی یک روز در هفته:

1.امکان حضور درکلاس‌ها برای دانشجویان,متاهلین و همچنین شاغلین:
بسیاری از افراد متاهل و شاغل در زمینه‌های مختلف, به دلیل شرایط کاری و زندگی, مدت‌ها از دنیای یادگیری علی رغم میل باطنی خود, دور بوده و فرصت مناسب جهت شرکت در کلاس‌های یادگیری زبان را نداشته‌اند. همچنین دانشجویانی که در طول هفته درگیر کلاس‌های متنوع بوده نیز می‌توانند در دوره‌های آنلاین مکالمه‌ی یک روز در هفته‌ی موسسه فرهنگی-آموزشی زبانسرا.آی آر که در آخر هفته و در یک روز برگزار می‌گردد, شرکت کنند.

2. صرفه‌جویی در وقت:
از دیگر مزیت‌های بارز این دوره‌ها, صرفه‌جویی در وقت زبان‌آموزان بوده است. بدین معنا که زبان‌آموزان در طول هفته به مشغله‌های روزمره‌ی خود پرداخته و در آخر هفته که زمان و تمرکز کافی داشته, تنها در یک روز با ذهن پویا در کلاس‌های آنلاین دوره‌ی مکالمه‌ی یک روز در هفته شرکت می‌کنند.

3. فراهم آمدن زمان کافی برای مطالعه‌ی دروس تدریس شده در طول هفته:
از آن‌جا‌ که کلاس‌ها فقط در یک روز و در آخر هفته برگزار می‌گردد, زبان‌آموزان عزیز فرصت مطالعه‌ی دروس تدریس شده را در طول هفته پیدا می‌کنند و زمان کافی برای رفع اشکال و انجام تکالیف در اختیار دارند. به این صورت که با در نظر گرفتن زمانی بسیار محدود در طول هفته و در هر روز, می‌توانند سطح زبانی خود را با این شرایط ویژه ارتقاء بخشند.

4. امکان تماشای ویدیوهای ضبط شده کلاس‌ها و استفاده‌ی مجدد از کل مطالب تدریس شده در طول هفته:
کلیه‌ی کلاس‌های آنلاین موسسه‌ی فرهنگی آموزشی زبانسرا.آی ـآر در پنل کاربری زبان‌آموزان ضبط شده و می‌توانند در طول هفته و ترم در هر زمان دلخواه, جلسات ضبط شده را تماشا کنند. در هر زمان که به انجام تکالیف می‌پردازند, در صورت برخورد به مشکل, مروری بر روی ویدیو‌ها و یا قسمت‌هایی از ویدیوها که موردنیاز است, داشته باشند.

5. امکان مشاهده‌ی ویدیو‌های آموزشی با کیفیت قبل از ورود به کلاس‌ها:
به جهت تدریس با کیفیت و اصولی, مجموعه‌ی زبانسرا.آی آر به منظور تسهیل کردن پروسه‌ی یادگیری زبان‌آموزان, اقدام به گردآوری ویدیو‌های آموزشی در همه‌ی سطوح کرده است و زبان‌آموزان قبل از هر جلسه می‌توانند ویدیو‌های آموزشی را تماشا کرده و با آمادگی بیشتر در کلاس‌ها شرکت کنند.

ارزشیابی ترمیک

با توجه به اهمیت داشتن پروژه‌ها و انواع فعالیت‌های شفاهی و کتبی زبان‌آموزان در همه‌ی سطح از مبتدی تا پیشرفته در محیط کلاس, تیم حرفه‌ای و مجرب آموزشی زبانسرا. آی آر قسمت زیادی از نمره و ارزشیابی ترمیک زبان‌آموزان را در آموزش آنلاین زبان انگلیسی به Class Activity اختصاص داده است. با توجه به ضرورت به کارگیری زبان در کنار یادگیری صحیح و اصولی و اهمیت بالای سنجش زبان‌آموزان بر اساس استفاده و کاربرد زبان چه در بخش نوشتار و چه در بخش گفتار, تصمیم بر این بوده است که بخش اعظم ارزشیابی بر اساس فعالیت‌های کتبی و شفاهی زبان‌آموزان و مابقی بر اساس آزمون‌های میانترم و بایان‌ترم محاسبه گردد.

 

نمایش بیشتر نمایش کمتر

نمونه کلاس‌های آنلاین

شهریه:

695.000 تومان

مرکز تعیین سطح و مشاوره رایگان

همین حالا برای مشاوره و ثبت نام در ترم جدید اقدام کنید!