دوره آمادگی آیلتس

Preparation Course For IELTS

تعداد ترم

6 ترم

تعداد جلسات

12 جلسه در ترم

زمان کلاس

100 دقیقه

تعداد جلسات در هفته

2 جلسه

شیوه برگزاری

آنلاین

پلتفرم

Big Blue Button

سطح

پیشرفته

منابع آموزشی

Complete IELTS

ویژگی های دوره 

کتاب

نمایش بیشتر نمایش کمتر

دوره

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پلتفرم

نمایش بیشتر نمایش کمتر

توضیحات تکمیلی دوره 

آیلتس (IELTS)

آموزش آنلاین آیلتس با هدف آشنایی متقاضیان با آزمون بین‌المللی آیلتس و آموزش مهارت و تکنیک‌های مختص این آزمون در کنار ارتقا دانش زبانی عمومی زبان‌آموزان طراحی گردیده است. انتظار می‌رود که زبان‌آموزان پس از اتمام این دوره مهارت‌های لازم جهت شرکت در این آزمون بین‌المللی را کسب کرده باشند. استفاده از کتاب‌های کاملا به روز و مکمل‌های مناسب و کاربردی از مشخصات این دوره می‌باشد. همچنین تعداد زبان‌آموزان هر کلاس حداقل 8 نفر و حداکثر 12 نفر می‌باشد.

چه کسانی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس (IELTS) دارند؟

همانگونه که گفتیم آزمون IELTS برای ارزیابی سطح زبان افرادی هستند که به دلایل مختلف می‌خواهند به کشور‌های انگلیسی زبان مهاجرت کنند.که ما به 5 مورد از مهاجرت این افراد اشاره می‌کنیم. شما زبان‌آموزان عزیز نیز پس از گذراندن دوره آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبان قادر خواهید بود که در این آزمون به نتیجه دلخواه خود برسید.

  1. دانشجو‌هایی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های کشور‌های انگلیسی زبان را دارند.
  2. کسانی که قصد مهاجرت به کشور‌هایی را دارند که زبان رسمی آن‌ها زبان انگلیسی است.
  3. افرادی که در حال تحصیل و کار در کشور‌های انگلیسی زبان هستند، و می‌خواهند تحصیلات خود و یا کار خود را ارتقاء دهند.
  4. کسانی که می‌خواهند وارد مشاغل بین‌المللی شوند و نیاز به داشتن سطح بالایی از مهارت‌های زبان انگلیسی هستند.
  5. افرادی که علاقه‌ی زیادی به زبان انگلیسی دارند, برای سنجش سطح زبانی خود در این آزمون شرکت می‌کنند.

مراکز برگزاری آزمون IELTS

آزمون IELTS در کشورهای مختلف برگزار می‌شود.در ایران پس از گذراندن آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبانسرا دات آی آر می‌توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مراکزی که مورد تایید سازمان سنجش هستند، در این امتحانات شرکت کنید. یکی از اهداف آموزشگاه زبانسرا دات آی آر که بزودی در حال انجام است, برگزاری آزمون IELTS می‌باشد.

دوره آموزش آنلاین آیلتس (IELTS) زبانسرا دات آی آر

آموزشگاه زبانسرا دات آی آر با حدود 3 دهه تجربه و سابقه درخشان در حوزه آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان‌ها شرایطی را برای شما زبان‌آموزان عزیز مهیا کرده است که شما عزیزان بتوانید به صورت آنلاین و بدون محدودیت مکانی و زمانی در این دوره شرکت کنید. شما می‌توانید قبل از شرکت در دوره آزمون تعیین سطح بصورت کاملا رایگان را شرکت کنید.

اساتید با تجربه زبانسرا دات آی آر در دوره آموزش آنلاین آیلتس آموزش لازم 4 مهارت شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و مکالمه (Speaking) با متد‌های روز دنیا را در اختیار شما زبان‌آموزان گرامی می‌گذارند. و پس از گذراندن این دوره می‌توانید در آزمون ماک آیلتس یا آزمون تستی شرکت کنید و مهارت‌های خود را نسبت به دوره‌ای که گذرانده‌اید بسنجید.

در این دوره, تکنیک‌های تست زدن، تکنیک‌های WritingوSpeaking به صورت کاملا تخصصی با شما زبان‌آموزان عزیز کار می‌شود. این آموزش‌ها با سمپل‌های واقعی صورت می‌گیرد و کلیپ‌های آزمون واقعی برای شما گذاشته می‌شود که بتوانید با آمادگی ذهنی، نتیجه لازم خود را از این آزمون دریافت کنید.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

ویدیو معرفی دوره

شهریه:

2.000.000 تومان

خرید کتاب های دوره 

مرکز تعیین سطح و مشاوره رایگان

همین حالا برای مشاوره و ثبت نام در ترم جدید اقدام کنید!