دوره خصوصی PEC

Private English Courses (PEC)

تعداد ترم

متغیر

تعداد جلسات

متغیر

زمان کلاس

60 دقیقه

تعداد جلسات در هفته

متناسب با سطح دوره

شیوه برگزاری

آنلاین

پلتفرم

Big Blue Button

سطح

مقدماتی تا پیشرفته

منابع آموزشی

متغیر

شهریه:

متناسب با سطح و تعداد

ویژگی های دوره 

کتاب

نمایش بیشتر نمایش کمتر

دوره

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پلتفرم

نمایش بیشتر نمایش کمتر

توضیحات تکمیلی دوره 

کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی موسسه زبانسرا دات ی آر:

تعریف: کلاس خصوصی به کلاسی گفته می‌شود که با تعداد نفرات محدود، با اهداف آموزشی و دوره‌ای کوتاه مدت یا دراز مدت متناسب با نیاز زبان‌آموزان به صورت آنلاین در پلتفرم‌های استاندارد آموزشی برگزار می‌گردند.

انواع کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی:

1. کلاس‌های نیمه‌خصوصی : محتوای این دوره به صورت ترمیک و بر اساس سیلابس آموزشی دوره‌های عمومی طراحی شده است. در واقع محتوای هر ترم معادل 12 جلسه آموزشی استاندارد دوره عمومیست. این دوره با تعداد نفرات 4 الی 6 نفر قابل تشکیل است. شهریه در نظر گرفته شده متناسب با تعداد زبان‌آموزان در نظر گرفته شده است که توسط هر نفر زبان‌آموز پرداخت می‌گردد.
2. کلاس‌های خصوصی مبتنی بر نیاز مشتری: محتوای این دوره بر اساس نیاز و تقاضای زبان‌آموز و با همکاری مشاورین و مدرسین مربوطه طراحی و برگزار می‌گردد. این کلاس‌ها با تعداد نفرات 1 الی 3 نفر قابل تشکیل است. شهریه این دوره بر اساس نرخ مصوب واحد آموزش بر مبنای هر یک ساعت تدریس آموزشی تعیین گردید است.

مبلغ شهریه کلاس‌های خصوصی (مبتنی بر نیاز مشتری) در مقطع بزرگسالان و خردسالان طبق جدول ذیل بر اساس یک ساعت کامل تدریس، به شرح ذیل می باشد.

دوره و گروه سنی

کلاس یک نفره

کلاس دونفره

کلاس سه نفره

خردسالان و کودک

4 تا 10 سال

200000

260000

300000

نوجوانان ( TCC, ADC)

11 تا 15 سال

220000

280000

330000

بزرگسالان (YACC, ACC)

16 سال به بالا

250000

300000

360000

کلاس‌های تخصصی و پیشرفته و IELTS

سطح Inter به بالا

300000

400000

450000

*قیمت‌ها به تومان و برای یک ساعت آموزشی (60 دقیقه) می‌باشد.

نکات قابل توجه:

1- قرارداد کلاس‌های خصوصی میان مدرس و زبان‌آموز و با نظارت موسسه منعقد می‌شود ولیکن تمامی مسئولیت‌های آموزشی آن طبق قرارداد به عهده زبان‌آموز و استاد می‌باشد.
2- مدرس می‌بایست دقیقا تمامی ساعات قرارداد را صرف تدریس نماید. یعنی یک ساعت قرارداد معادل 60 دقیقه آموزش مفید تعیین شده است.
3- در صورت وجود تقاضای کلاس خصوصی، مسؤول مربوطه با هماهنگی مدیر اجرایی و یا معاونت آموزشی، موضوع را بررسی و استاد مناسب را انتخاب و بعد از توافقات لازم با زبان‌آموز و مدرس و واریز کل مبلغ قرارداد به حساب موسسه، قرارداد را به امضاء هر دو طرف رسانده، سپس تاریخ و ساعت دقیق شروع و انتهای دوره را دقیقا به طرفین اعلام می‌دارد.
4- در کلاس‌های خصوصی چارتری و نیمه‌خصوصی، آزمون رسمی از طرف موسسه برگزار شده و گواهی پایان دوره مربوطه صادر و به نشانی زبان‌آموز ارسال می‌گردد.
5- در کلاس‌های خصوصی مبتنی بر نیاز مشتری هیچ گونه آزمون رسمی از طرف موسسه برگزار نشده یا گواهی آموزشی صادر نمی‌گردد. استاد مربوط فقط می‌تواند به صورت غیر رسمی زبان‌آموزان را ارزشیابی کند. زبان‌آموزان این کلاس‌ها می‌توانند در آزمون سطح بندی (Oral placement test) شرکت نموده و بعد از تعیین سطح در دوره‌های عمومی زبانسرا دات آی آر به تحصیل ادامه داده و گواهی لازم را کسب کنند.
6- کلیه کلاس‌ها طبق نظر متقاضی به صورت عادی (1 یا 2 جلسه) نیمه فشرده ( 3 جلسه)، فشرده (6 جلسه) و فوق فشرده (12جلسه) در هفته برگزار می‌گردد.
7- در صورت عدم حضور زبان‌آموز در ساعت مقرر در کلاس آنلاین (بدون هماهنگی قبلی) حق‌الزحمه مدرس برای آن جلسه محاسبه و از مبلغ قرارداد کسر می‌گردد.
8-در صورت مشاهده بی‌نظمی و سوء عملکرد از سمت مدرس، این موضوع توسط موسسه پیگیری و کلاس مربوطه به استاد دیگری واگذار می‌گردد و خسارات وارده بر عهده مدرس می‌باشد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

معرفی ویدیو دوره

شهریه:

متناسب با سطح و تعداد

مرکز تعیین سطح و مشاوره رایگان

همین حالا برای مشاوره و ثبت نام در ترم جدید اقدام کنید!