دوره ترمیک مکالمه جوانان YACC

Young Adult & Teenage Conversation Course

تعداد ترم

24 ترم

تعداد جلسات

12 جلسه در ترم

زمان کلاس

85 دقیقه

تعداد جلسات در هفته

3 جلسه

شیوه برگزاری

آنلاین

پلتفرم

Big Blue Button

سطح

مقدماتی تا پیشرفته

منابع آموزشی

Summit

Top Notch

ویژگی های دوره 

کتاب

نمایش بیشتر نمایش کمتر

دوره

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پلتفرم

نمایش بیشتر نمایش کمتر

توضیحات تکمیلی دوره 

دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان | (Young Adults’ Conversation Course) YACC

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی جوانان ویژه متقاضیان ۱۶ تا ۱۸ سال و زبان‌آموزانی است که دوره‌های نوجوانان (TCC) را به اتمام رسانده‌اند. محتوای آموزشی این دوره، جذاب، مهیج، به روز بوده و متناسب با نیاز‌های گروه سنی هدف انتخاب شده است. این مجموعه هر چهار مهارت زبانی شنیداری (Listening) ، گفتاری (Speaking) خواندن (Reading) و نوشتاری (Writing) را در بر می‌گیرد که با استفاده از محتوای (متن و ویدئو) جذاب در کنار بالا بردن سطح آگاهی، اطلاعات عمومی، و هوشیاری اجتماعی زبان آموزان، تکنیک ها و راهکارهای جدید ارتباط موثر در دنیای واقعی را به آن‌ها می‌آموزد. در این دوره یادگیری زبان انگلیسی، زبان‌آموزان از مبتدی تا پیشرفته با بهره‌گیری از منابع مختلف آموزشی و کمک آموزشی به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی می‌پردازند. محتوای این دوره با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی‌های ارتباطی و اجتماعی جوانان انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با محوریت قرار دادن آموزش اصولی و کارآمد زبان انگلیسی در کنار پرورش و ارتقاء هوش هیجانی زبان‌آموزان طراحی و تنظیم شده است. شایان ذکر است که کتب و منابع انتخاب شده برای این دوره در انطباق با استانداردهای مرجع آموزشی اروپا می‌باشند. این دوره با هدف آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دو گروه مخاطب طراحی شده است: اول، آن دسته از زبان‌آموزانی که دوره‌های آموزشی سطح TCC مجموعه زبانسرا دات آی آر را به پایان رسانده اند، و دوم آن دسته از زبان آموزانی که شرایط سنی مناسب (16 تا 18) برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی این دوره را دارند. گروه دوم، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح و تایید شدن سطح آموزشی آن‌ها، می‌توانند در این دوره شرکت نمایند. برای این سطح آموزشی از دوره جوانان، کارشناسان آموزشگاه آنلاین زبانسرا دات آی آر مجموعه، کتاب‌های Top Notch و Summit را برای آموزش در نظر گرفته اند که مناسب برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به این گروه از جوانان می‌باشد

ویژگی‌های دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان YACC:

1.این دوره هر چهار مهارت زبانی شنیداری (Listening) ، گفتاری (Speaking) خواندن (Reading) و نوشتاری (Writing) را در بر می‌‌گیرد که با استفاده از محتوای جذاب و کاربردی, یادگیری را برای زبان‌آموزان راحت‌تر می‌کند.

2.مکالمه محور بودن این دوره‌ها به جهت توانمند سازی زبان‌آموزان در ایجاد ارتباطات موثر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تمرکز ویژه‌ای بر روی این قسمت از آموزش در دوره‌های نوجوانان وجود داشته است.

3.از آنجا که تقویت هوش هیجانی زبان‌آموزان در این رده‌ی سنی بسیار مهم بوده و موجبات موفقیت‌های بیشتر را برای ایشان فراهم می‌آورد, یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در موسسه‌ی فرهنگی آموزشی زبانسرا دات آی آر در دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان, این شرایط را ایجاد کرده و تاکید ویژه بر بالا بردن انواع توانایی‌های فردی و اجتماعی زبان‌آموزان داشته است. بنابراین همواره در سطح کشور مورد تایید و اعتماد اعضا و همراهان همیشگی خود بوده است.

کتب و منابع آموزشی اصلی و کمک درسی دوره‌ی YACC:

کتب آموزشی و کمک آموزشی برگزیده شده برای این دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان مطابق با مرجع آموزشی اروپا بوده است و با دقت, ریزبینی و حساسیت بسیار به آن تاکید شده است.

برای این سطح آموزشی از دوره جوانان، کارشناسان و تیم مجرب واحد آموزش آنلاین زبانسرا دات آی آر مجموعه، کتاب های Top Notch و Summit را به عنوان کتب اصلی برای آموزش و کتاب‌های Oxford Word Skill را به منظور آموزش مهارت‌های فرعی زبان انتخاب کرده اند و همواره این موضوع را در نظر داشته‌اند که این کتاب‌ها در بستر آنلاین بتوانند بهترین و با کیفیت ترین نوع آموزش را به زبان‌آموزان ارائه دهند.

مزیت‌های مجموعه کتاب‌های Summit و Top Notch

نزدیک بودن سطح آموزش‌ها به استاندارد آموزشی اروپا یعنی CEFR بوده است.
Contextualize کردن مطالب و محتوای آموزشی
در کتاب تمرکز روی هر چهار مهارت اصلی زبان به‌صورت هم‌زمان می‌باشد.
برجسته بودن مهارت Writing که در قالب‌های مختلف تدریس و تمرین می‌گردد.
مکالمه محور بودن مطالب و محتوای آموزشی در کتاب دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان
تلفظ(Pronunciation ) به شکل ویژه‌ای در این کتاب‌ها تمرین و تکرار می‌شود.

سر فصل‌های آموزشی دوره YACC:

مباحث تدریس شده در دوره‌های YACC به گونه‌ای ست که نیازهای اصلی یادگیری را در زبان‌آموزان در نظر گرفته, برای این گروه سنی از نظر محتوا مناسب بوده و همزمان مفاهیم آموزشی مورد نیاز را در بر میگیرد. سر فصل‌های مورد تدریس در بخش گرامر شامل مفاهیم اصلی گرامر است که از مفاهیم ساده شروع شده و به تدریج مفاهیم پیچیده‌تر را در بر می‌گیرد. در بخش واژه نیز, کلمات کاربردی و متناسب با موضوع مورد تدریس در هر قسمت انتخاب شده و زبان‌آموزان یاد می‌گیرند که از کلمات هم خانواده و مرتبط, متناسب با هر موضوع در گفتار خود استفاده کنند. سایر سرفصل‌های دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان شامل نکات مربوط به رایتینگ مانند چگونگی نوشتن متن‌های مختلف ( رسمی و غیر رسمی ) , انتخاب واژگان مناسب در متن‌های متفاوت, نکات مربوط به نحوه ی بیان کلمات و همچنین تلفظ صحیح آن‌ها ( برای مثال چگونگی رعایت استرس کلمات و قوانین مختلف پیرامون آن و … ) می‌شود.

اساتید دورهYACC:

اساتید این دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان ، همگی از بین مدرسین برجسته و برگزیده در سراسر کشور انتخاب شده‌اند که علاوه بر آشنا بودن با مهارت‌های تدریس و به کارگیری جدیدترین متدهای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان, با روحیات, احساسات و عواطف نوجوانان نیز آشنا بوده و مهارت‌های ارتباطی, تعاملی و اجتماعی را با این گروه از زبان‌آموزان می‌شناسند و در تدریس و محیط کلاسی رعایت می‌کنند.

نحوه‌ی تدریس در دوره: YACC

نحوه‌ی تدریس در کلاس‌های زبانسرا دات آی آر به گونه‌ای ست که تمامی استانداردهای مرجع آموزشی اروپا را رعایت کرده و همواره تعامل بین استاد و زبان‌آموز همانند کلاس‌های حضوری رعایت شده است. استاد, در حین تدریس با زبان‌آموزان در ارتباط بوده, پرسش و پاسخ دو طرفه انجام می شود و در حین مکالمات دو طرفه‌ی بین زبان‌آموزان, استاد نظارت دارد و همزمان با یکدیگر در ارتباط هستند. بنابراین تمامی استانداردهای موجود در تدریس و کلاس‌های حضوری, به طور کامل در کلاس‌های دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان توسط اساتید رعایت می‌گردد. همچنین با به کارگیری شیوه‌های مختلف و استفاده از ابزار‌های آموزشی مناسب در این سطوح, استاد تلاش می‌کند که تدریس و فضای کلاس را برای زبان‌آموزان عزیز لذت بخش‌تر کند. همچنین از آهنگ‌ها و داستان‌های زبان اصلی مناسب برای این گروه سنی, به منظور تسهیل در انتقال مفاهیم استفاده می‌شود.

مزیت شرکت در دوره YACC:

زبان‌آموزان عزیز با شرکت در کلاس‌های زبانسرادات آی آر, در وقت و هزینه‌ی خود صرفه جویی کرده و از مزیت‌های بسیاری از جمله, انتخاب تایم کلاسی و استاد دلخواه بهره‌مند شوند. از آنجا که زبان‌آموزان عزیز در سرتاسر کشور و در همه‌ی گروه‌های سنی از جمله نوجوانان و جوانان, به دلیل فعالیت‌های تحصیلی, به دنبال بالاترین کیفیت آموزشی بوده و امکان استفاده از تیم مجرب آموزشی برای همگان در همه جا وجود نداشته است, انتخاب مجموعه‌ی بزرگ زبانسرا دات آی آر, زبان‌آموزان را در تحقق اهداف خویش همراهی و کمک می‌کند.

ارزشیابی ترمیک دوره YACC:

با توجه به اهمیت انجام پروژه‌ها و انواع فعالیت‌های شفاهی و کتبی زبان آموزان در همه ی سطوح از مبتدی تا پیشرفته در محیط کلاس, تیم حرفه‌ای و مجرب آموزشی زبانسرا دات آی آر تصمیم گرفته است که قسمت زیادی از بخش نمره و ارزشیابی ترمیک زبان‌آموزان را در دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان به Class Activity اختصاص بدهد. این کار باعث شده است که زبان آموزان به جهت ایجاد حس رقابت در آن‌ها و علاقه به پیشرفت کردن, تلاش بیشتری از خود نشان داده و عملکرد خود را در طول ترم بهبود بخشند. بنابراین به کاربرد صحیح و نحوه‌ی استفاده از زبان نیز نگاه ویژه‌ای می‌گردد.

جمع‌بندی:

دوره مکالمه جوانان YACC ویژه زبان‌آموزانی است که دوره‌های نوجوانان (TCC) را به اتمام رسانده‌اند. محتوای آموزشی دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان، جذاب، مهیج و به روز بوده و متناسب با نیاز‌های گروه سنی هدف انتخاب شده است.

در این دوره، زبان‌آموزان از مبتدی تا پیشرفته با بهره‌گیری از منابع مختلف آموزشی و کمک آموزشی به یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازند. محتوای دوره مکالمه جوانان YACC با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی‌های ارتباطی و اجتماعی جوانان انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با محوریت قرار دادن آموزش اصولی و کارآمد زبان انگلیسی در کنار پرورش و ارتقاء هوش هیجانی زبان‌آموزان این رده سنی طراحی و تنظیم شده است.

شایان ذکر است که کتب و منابع انتخاب شده برای این دوره در انطباق با استانداردهای مرجع آموزشی اروپا ( CEFR (Common European Framework of Reference می‌باشند.

سوالات متداول

دوره آموزش آنلاین زبان YACC مناسب چه رده سنی است؟
این دوره مناسب جوانان 16 تا 18 سال است. نوجوانانی که دوره TCC را به اتمام رسانده‌اند متقاضی دوره‌های YACC هستند.

چه کتاب‌هایی در این دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی جوانان به زبان‌آموزان تدریس می‌شود؟

کارشناسان و تیم مجرب واحد آموزش آنلاین زبانسرا دات آی آر مجموعه، کتاب‌های Top Notch و Summit را به عنوان کتب اصلی برای آموزش در نظر گرفته‌اند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

نمونه کلاس‌های آنلاین

شهریه:

695.000 تومان

مرکز تعیین سطح و مشاوره رایگان

همین حالا برای مشاوره و ثبت نام در ترم جدید اقدام کنید!