برای دریافت مشاوره جهت ثبت نام دوره موردنظر با ما در تماس باشید
کودکی درحال یادگری زبان انگلیسی است

دوره مکالمه خردسال با هدف تقویت مهارتهای Speaking (گفتاری) و Listening (شنیداری) تشکیل میگردد که در قالب  Conversation و Song برگزار میگردد. با توجه به سیاست‌های کلی موسسه زبانسرا دات آی آر، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند با تسلط کامل از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته و جدید در مکالمه زبان انگلیسی خود استفاده کنند.

تسلط بر لغات و نکات گرامری کاربردی و روزمره به منظور توانمند سازی زبان‌آموزان در برقرای مکالمه، انجام پروژه‌های عملی انفرادی و گروهی  و ساختن کاردستی به منظور ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس از اهداف محوری این دوره می باشد.

بهره‌گیری از عکس‌های رنگی‌، فیلم‌های آموزشی، موسیقی و بازی‌های سرگرم‌کننده و تعاملی جهت افزایش بازدهی دوره و ارتقای سطح دانش زبانی زبان‌آموزان نیز از ویژگی های اختصاصی دوره مکالمه خردسال این گروه سنی است. این دوره شامل 11 ترم می باشد.

تعداد ترم

11 ترم

شیوه برگزاری

به صورت آنلاین (پلتفرم BigBlueButton)

شهریه

285000 تومان

منابع آموزشی

(Little Pockets) (Happy Hearts)

مدارک پایان دوره

ارائه می شود

منابع کمک آموزشی

(Hello Happy Rhymes)(Happy Rhymes 1&2)

مدرس این دوره

کودکی درحال یادگری زبان انگلیسی است

مریم درخش

شیوه برگزاری کلاس ها

در دوره مکالمه خردسال تدریس دروس به صورت ترکیبی ( آنلاین و آفلاین) انجام می شود: الف) در بخش آنلاین، تدریس طبق تقویم ترمیک و سیلابس آموزشی در پلتفرم اختصاصی شده Big Blue Button به روش Interactive (تعاملی و دو طرفه )، راس ساعت کلاسی، انجام می شود. ب) در بخش آفلاین تدریس از طریق کلیپ های آموزشیِ با کیفیت و تخصصی زبانسرا دات آی آر انجام می پذیرد.

روند دوره های آموزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.