Layer 4

دوره ترمیک مکالمه خردسالان YCC

Young Children Conversation Course (YCC)

تعداد ترم

24 ترم

تعداد جلسات

15 جلسه در ترم

زمان کلاس

70 دقیقه

شیوه برگزاری

آنلاین - حضوری

پلتفرم

BigBlueButton

سطح

پیشرفته

منابع آموزشی

summit , Four Corners

شهریه

537.000 تومان

ویژگی های دوره 

کتاب

نمایش بیشتر نمایش کمتر

دوره

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پلتفرم

نمایش بیشتر نمایش کمتر

توضیحات تکمیلی دوره 

دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با هدف تقویت مهارت‌ها Speaking (گفتاری)، Listening (شنیداری)، Reading  (درک مطلب) و writing (نوشتاری) تشکیل می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره آن دسته از زبان‌آموزانی هستند که متقاضی تسلط بر مهارت‌های فوق در مدتی مناسب می‌باشند. محتوای کلاس آنلاین زبان انگلیسی با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی‌های اجتماعی و ارتباطی انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با هدف آموزش اصولی و کارآمد یادگیری آنلاین زبان انگلیسی طراحی شده است. کتب و منابع آموزشی دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در انطباق با  CEFR یا استاندارد مرجع آموزشی اروپا می‌باشند.

 کوتاه بودن طول ترم‌ها در کنار کیفیت بالای آموزش،  برنامه‌ریزی حرفه‌ای،  بهره‌وری بالا، ارتقاء سطح یادگیری آنلاین زبان انگلیسی  زبان‌آموزان به صورت ترمیک، اساتید مجرب و متخصص و پشتیبانی لحظه به لحظه کادر دلسوز از ویژگی‌های بارز این گروه آموزشی است. کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی شامل 24 ترم  می‌باشد. هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه بوده که طی پنج هفته برگزار می‌گردد.

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای این دوره مجموع کتاب‌های Four Corners است. این مجموعه که مهارت‌های زبانی چهارگانه را به صورت تلفیقی ارائه داده، برای زبان‌آموزان بزرگسال و جوان در نظر گرفته شده است.

حداقل سن برای شرکت در این دوره‌ها 18 سال تمام می‌باشد. متقاضیان دوره  آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان از طریق مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان مجرب امکان حضور در این دوره‌ها را خواهند داشت.

 

دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان 

با اهداف مختلف آموزشی و همچنین تقویت مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی, ریدینگ (Reading) ، لیسنینگ (Listening) ، اسپیکینگ (Speaking) و رایتینگ (Writing)  و مهارت‌های جانبی زبان انگلیسی از جمله لغت و گرامر برگزار می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی آن دسته از بزرگسالانی هستند که متقاضی شرکت در دوره‌های آنلاین و رسیدن به سطح قابل قبولی از زبان در مدت زمان مناسبی هستند. حداقل سن مجاز به جهت شرکت در این دوره ها 18 سال تمام است. متقاضیان دوره از طریق دریافت مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان و اساتید مجرب کادر اداری و آموزشی امکان حضور در این دوره‌ها را خواهند داشت.

ویژگی دوره (Adults’ Conversation Course)

محتوای این دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان براساس سطوح مختلف و نیازمندی‌های متفاوت زبان آموزان, با دقت و احتیاط فراوان انتخاب شده است. این دوره‌ها با اهداف مختلف آموزشی، از جمله افزایش توانایی‌های زبانی، ارتباطی و اجتماعی زبان‌آموزان طراحی شده‌اند و آن‌ها را چه در بخش تخصصی (نکات آموزشی مربوط به ساختار زبان) و چه در بخش عمومی‌ ( نحوه‌ی استفاده از زبان در ارتباطات و انتقال پیام و کاربرد آن در زندگی روزمره) به سطح قابل قبولی می‌رساند. دوره‌ شامل 24 ترم و هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه‌ی 70 دقیقه‌ای می‌باشد که در طول 5 هفته برگزار می‌گردد.

کتب آموزشی اصلی دوره ACC

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان از سری کتاب‌های Four Corners و Summit می‌باشد. از سطوح 1 تا 16 کتاب‌های Four Corners و از سطوح 17 تا 24 کتاب‌های Summit تدریس می‌گردد. این مجموعه کتاب‌ها که هم به صورت جدا و هم به صورت تلفیقی چهار مهارت اصلی و مهارت‌های جانبی زبان را آموزش می‌دهند، برای زبان آموزان جوان و بزرگسال در نظر گرفته شده‌اند. تقویت و آموزش مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی، تدریس اصولی هر مهارت به صورت جداگانه و تلفیقی، داشتن تمرینات کاربردی به منظور فراگیری ساختارهای زبانی از ویژگی‌های بارز این مجموعه از کتاب‌هاست که با حساسیت و ریزبینی تیم آموزش به عنوان کتاب‌های اصلی انتخاب شده‌اند.

کتاب‌های مورد استفاده در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

نمایش بیشتر نمایش کمتر

معرفی ویدیو دوره

شهریه:

537.000 تومان

پرسش های متداول

در اینجا سوالات متدوالی که از موسسه زبانسرا پرسیده شده است را پاسخ داده ایم.
شهریه هر ترم زبانسرا چقدر است؟

هر ترم زبانسرا شامل 800 هزار تومان است.

هر ترم چند جلسه است؟

هر ترم زبانسرا شامل 800 هزار تومان است.

هر کلاس چند ساعت است؟

هر ترم زبانسرا شامل 800 هزار تومان است.

امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

هر ترم زبانسرا شامل 800 هزار تومان است.

شهریه رایگان چیست؟

هر ترم زبانسرا شامل 800 هزار تومان است.

مرکز تعیین سطح و مشاوره رایگان

همین حالا برای مشاوره و ثبت نام در ترم جدید اقدام کنید!

 دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

Adults’ Conversation Course

دوره‌ آنلاین زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با هدف تقویت مهارت‌ها Speaking (گفتاری)، Listening (شنیداری)، Reading (درک مطلب) و writing (نوشتاری) تشکیل می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره آن دسته از زبان آموزانی هستند که متقاضی تسلط بر مهارت‌های فوق در مدتی مناسب می‌باشند. محتوای کلاس آنلاین زبان انگلیسی با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش توانایی‌های اجتماعی و ارتباطی انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با هدف آموزش اصولی و کارآمد یادگیری آنلاین زبان انگلیسی طراحی شده است. کتب و منابع آموزشی دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در انطباق با  CEFR یا استاندارد مرجع آموزشی اروپا می‌باشند. کوتاه بودن طول ترم‌ها در کنار کیفیت بالای آموزش، برنامه ریزی حرفه ای، بهره وری بالا، ارتقاء سطح یادگیری آنلاین زبان انگلیسی زبان آموزان به صورت ترمیک، اساتید مجرب و متخصص و پشتیبانی لحظه به لحظه کادر دلسوز از ویژگی‌های بارز این گروه آموزشی است. 

دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان 

با اهداف مختلف آموزشی و همچنین تقویت مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی, ریدینگ (Reading) ، لیسنینگ (Listening) ، اسپیکینگ (Speaking) و رایتینگ (Writing)  و مهارت‌های جانبی زبان انگلیسی از جمله لغت و گرامر برگزار می‌گردد. جامعه‌ی هدف این دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی آن دسته از بزرگسالانی هستند که متقاضی شرکت در دوره‌های آنلاین و رسیدن به سطح قابل قبولی از زبان در مدت زمان مناسبی هستند. حداقل سن مجاز به جهت شرکت در این دوره ها 18 سال تمام است. متقاضیان دوره از طریق دریافت مشاوره و تعیین سطح رایگان توسط کارشناسان و اساتید مجرب کادر اداری و آموزشی امکان حضور در این دوره‌ها را خواهند داشت.

ویژگی دوره (Adults’ Conversatio Course)

محتوای این دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان براساس سطوح مختلف و نیازمندی‌های متفاوت زبان آموزان, با دقت و احتیاط فراوان انتخاب شده است. این دوره‌ها با اهداف مختلف آموزشی، از جمله افزایش توانایی های زبانی، ارتباطی و اجتماعی زبان آموزان تشکیل شده اند و زبان آموزان عزیز را چه در بخش تخصصی (نکات آموزشی مربوط به ساختار زبان) و چه در بخش عمومی‌ ( نحوه‌ی استفاده از زبان در ارتباطات و انتقال پیام و کاربرد آن در زندگی روزمره ) به سطح قابل قبولی می‌رساند. دوره‌ شامل 24 ترم و هر ترم آموزشی شامل 15 جلسه‌ی 70 دقیقه ای می‌باشد که در طول 5 هفته برگزار می‌گردد.

کتب آموزشی اصلی دوره ACC

کتب آموزشی در نظر گرفته شده برای دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان از سری کتاب‌های Four Corners و Summit می‌باشد. از سطوح 1 تا 16 کتاب‌های Four Corners و از سطوح 17 تا 24 کتاب‌های Summit تدریس می‌گردد. این مجموعه کتاب‌ها که هم به صورت جدا و هم به صورت تلفیقی چهار مهارت اصلی و مهارت‌های جانبی زبان را آموزش می‌دهند، برای زبان آموزان جوان و بزرگسال در نظر گرفته شده اند. تقویت و آموزش مهارت های ارتباطی و اجتماعی، تدریس اصولی هر مهارت به صورت جداگانه و تلفیقی، داشتن تمرینات کاربردی به منظور فراگیری ساختارهای زبانی از ویژگی‌های بارز این مجموعه از کتاب‌هاست که با حساسیت و ریزبینی تیم آموزش به عنوان کتاب‌های اصلی انتخاب شده‌اند.

کتاب‌های مورد استفاده در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان

سرفصل‌های آموزشی دوره Adults’ Conversation Course

سر فصل‌هایی که در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان تدریس می‌گردد، علاوه بر اینکه به گونه ای انتخاب شده که موارد مهم آموزشی را در برداشته باشد، همزمان از میان موضوعات ملموس، جذاب و کاربردی همانند شغل، خانواده، مسافرت و …. نیز برگزیده و تنظیم می‌شوند که علاوه بر آموزش زبان، محیط صمیمی‌ و شادی را نیز برای زبان آموزان عزیز ایجاد کنند.

ویژگی‌های مجموعه کتاب‌های Four Corners

 • نزدیک بودن سطح آموزش‌ها به استاندارد آموزشی اروپا یعنی CEFR بوده است.
 • این سری کتاب‌ها سطح‌بندی از مبتدی تا متوسط است.
 • درسنامه‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی منظم، نکات کاربردی و تمرین کافی برای بخش مکالمه جهت افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان.
 • در سری کتاب تمرکز روی هر چهار مهارت اصلی زبان به ‌صورت همزمان می‌باشد.
 • تاکید ویژه بر دو مهارت جانبی گرامر و لغت که به قوی نمودن پایه‌ یادگیری آنلاین زبان انگلیسی زبان آموزان کمک می‌کند.
 • پرداختن به موضوعات جذاب و کاربردی برای مکالمات و زندگی روزمره

 ویژگی‌های مجموعه کتاب‌های Summit

 • نزدیک بودن سطح آموزش ها به استاندارد آموزشی اروپا یعنی CEFR که بسیار حائز اهمیت است.
 • Contextualize کردن مطالب و محتوای آموزشی
 • در کلاس آنلاین زبان انگلیسی تمرکز روی هر چهار مهارت اصلی زبان به‌صورت همزمان می‌باشد.
 • برجسته بودن مهارت Writing که در قالب های مختلف تدریس و تمرین می‌گردد.
 • مکالمه محور بودن مطالب و محتوای آموزشی :
 • تلفظ(Pronunciation )  به شکل ویژه ای در این کتاب ها تمرین و تکرار می‌شود.

 

اساتید دوره ACC

اساتید دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان همگی از بین اساتید مجرب و حرفه ای در سراسر کشور برگزیده شده و با متدهای به روز و استاندارد آموزش آشنایی کامل داشته‌اند و پیش از ورود به مجموعه‌ی بزرگ زبانسرا. آی آر, گزینش شده و بر اساس توانایی‌های مد نظر انتخاب می‌شوند. علاوه بر این با توجه به سطوح مختلف و نیازهای یادگیری متفاوت، اساتید سطوح مختلف نیز متفاوت خواهند بود.

مزیت‌های شرکت در دوره ACC

آموزش اصولی و کاربردی مسائل مربوط به آموزش‌های آنلاین

دربرگیرنده طیف گسترده‌ای از روش‌های تدریس و یادگیری

ضبط نکات مثبت و کاربردی در خصوص هر کلاس و استاد

به روزرسانی مطالب مورد نیاز طی هر دوره و مربوط به هر زمینه

برنامه ریزی صحیح و اصولی به منظور رشد و ارتقا زبان آموزان عزیز

منطقی بودن طول دوره نسبت به مسائل آموزش داده شده

پشتیبانی لحظه به لحظه تیم اداری _ آموزشی

 

نحوه‌ی تدریس در دوره Adults’ Conversation Course

شیوه‌ی تدریس در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان به صورتی ست که زبان آموزان در ابتدا در موقعیت واقعی قرار گرفته و با دیدن تصاویر، ویدیوها و همچنین از طریق ایجاد مکالمات واقعی، ارتباط موثر و سازنده با سایر همکلاسی‌های خود برقرار کرده و پس از عبور از این مراحل و درک کلی از موضوع تدریس شده، با جزییات و ساختار دقیق تر آشنا می‌شوند. در این روش زبان آموزان به‌یکباره و بدون پیش زمینه, به فراگیری زبان اقدام نمی‌ورزند و ذهن آن ها آرام آرام مطالب را در بستری مناسب آماده‌ی یادگیری می‌شود.

ارزشیابی ترمیک دوره ACC

با توجه به اهمیت بالای پروژه ها و فعالیت های شفاهی و کتبی زبان آموزان در محیط کلاس، تیم آموزشی زبانسرا. آی آر بخش زیادی از نمره و ارزشیابی ترمیک در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان را به Class Activity  اختصاص داده است. بنابراین نوع فعالیت زبان آموزان، کیفیت و نحوه‌ی انجام آن‌ها در طول ترم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تمرین و اجرا می‌گردد. علاوه بر این با توجه به اهمیت به روز بودن فعالیت های موسسه طبق استاندارد های جهانی، نوع فعالیت ها و سیاست های آموزش به منظور ارتقاء سطح کیفی، تغییر می‌یابد.

جمع بندی 

 دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه‌ی بزرگسالان با هدف تقویت  مهارت های  Speaking  (گفتاری)، Listening  (شنیداری)، Reading   (درک مطلب) ،   Writing ( نوشتاری)  تشکیل میگردد. جامعه ی هدف این دوره آن دسته از زبان آموزانی هستند که متقاضی تسلط بر مهارتهای فوق در مدتی مناسب می باشند. محتوای این دوره با ریزبینی خاص و مد نظر قرار دادن افزایش تواناییهای اجتماعی و ارتباطی انتخاب شده و ساختار آموزشی آن نیز با هدف آموزش اصولی و کارآمد زبان انگلیسی طراحی شده است. کتب و منابع آموزشی این دوره در انطباق با   CEFR (استاندارد مرجع آموزشی اروپا) می باشند. کوتاه بودن طول ترمها در کنار کیفیت بالای آموزشی،  برنامه ریزی حرفه ای،  بهره وری بالا، ارتقاء سطح زبانی زبان آموزان

تعداد ترم

16 ترم (مقدماتی-متوسطه) و 8 ترم (پیشرفته)

شیوه برگزاری

به صورت آنلاین (پلتفرم BigBlueButton)

منابع آموزشی

Four Corners (مقدماتی-متوسط) و Summit (پیشرفته)

منابع کمک آموزشی

(Oxford Word skill)(Story Book)

شهریه

537000 تومان

مدرک پایان دوره

ارائه می شود

register (1)

سوالات متداول

سری کتاب‌های For Corners برای سطوح یک تا شانزده و برای سطوح 16 تا 24 از سری کتاب های Smmit  استفاده می‌شود.

نحوه تدریس مدرسان در دوره های آنلاین به صورت تعاملی است. که زبان آموزان در ابتدا در موقعیت واقعی قرار گرفته و با دیدن تصاویر، ویدیوها و همچنین از طریق ایجاد مکالمات واقعی، ارتباط موثر و سازنده با سایر همکلاسی های خود برقرار می‌کنند.